Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
310466 10-01-16
kl. 14:15
Team Sydhavsøerne Roskilde/Tune Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
29 - 32
  
310465 11-01-16
kl. 20:30
HØJ Helsingør IF Ungdomshåndbold Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
20 - 17
  
310462 17-01-16
kl. 12:45
Helsingør IF Ungdomshåndbold Ajax København Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
25 - 27
  
310464 17-01-16
kl. 15:50
FIF Team Sydhavsøerne Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
25 - 25
  
310467 19-01-16
kl. 19:40
Ajax København FIF Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
29 - 23
  
310473 23-01-16
kl. 13:00
Ajax København Roskilde/Tune Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
29 - 25
  
310472 24-01-16
kl. 11:45
Team Sydhavsøerne HØJ Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
37 - 25
  
310468 31-01-16
kl. 15:15
Helsingør IF Ungdomshåndbold Team Sydhavsøerne Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
33 - 30
  
310463 02-02-16
kl. 19:45
Roskilde/Tune HØJ Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne C 1
25 - 27
  
310478 07-02-16
kl. 14:35
HØJ FIF Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
18 - 17
  
310477 07-02-16
kl. 16:15
Roskilde/Tune Helsingør IF Ungdomshåndbold Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne C 2
29 - 22
  
310479 07-02-16
kl. 17:15
Team Sydhavsøerne Ajax København Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
33 - 24
  
310476 09-02-16
kl. 19:40
Ajax København Team Sydhavsøerne Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
32 - 28
  
310470 11-02-16
kl. 18:00
HØJ Ajax København Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
24 - 23
  
310475 28-02-16
kl. 16:45
FIF HØJ Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
23 - 25
  
310474 28-02-16
kl. 19:15
Helsingør IF Ungdomshåndbold Roskilde/Tune Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
27 - 28
  
310469 02-03-16
kl. 19:30
Roskilde/Tune FIF Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2
27 - 21
  
310484 05-03-16
kl. 16:20
Roskilde/Tune Team Sydhavsøerne Viby Sj. Idrætscenter
Viby Sj. Idrætscenter 1
31 - 28
  
310483 06-03-16
kl. 16:45
Helsingør IF Ungdomshåndbold HØJ Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
17 - 26
  
310485 06-03-16
kl. 17:10
FIF Ajax København Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
33 - 25
  
310482 12-03-16
kl. 14:15
Ajax København Helsingør IF Ungdomshåndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
30 - 25
  
310481 13-03-16
kl. 13:15
Team Sydhavsøerne FIF Rødbyhavn Sportshal
Rødbyhavn Sportshal
26 - 23
  
310480 13-03-16
kl. 17:45
HØJ Roskilde/Tune Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
22 - 32
  
310488 19-03-16
kl. 16:30
Ajax København HØJ Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
22 - 20
  
310471 20-03-16
kl. 12:10
FIF Helsingør IF Ungdomshåndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 2
24 - 18
  
310491 01-04-16
kl. 00:00
HØJ Team Sydhavsøerne Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
0 - 0
  
UUM
310490 02-04-16
kl. 13:40
Roskilde/Tune Ajax København Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2
25 - 32
  
310489 03-04-16
kl. 12:15
Helsingør IF Ungdomshåndbold FIF Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
0 - 0
  
HLUH
310487 10-04-16
kl. 00:00
Team Sydhavsøerne Helsingør IF Ungdomshåndbold Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
0 - 0
  
UUM
310486 10-04-16
kl. 14:40
FIF Roskilde/Tune Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
35 - 38