Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
310705 10-01-16
kl. 10:40
Helsingør IF Ungdomshåndbold HIK/KFUM Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
24 - 25
  
310707 10-01-16
kl. 11:00
VSH 2002 FIF 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 1
22 - 23
  
310706 10-01-16
kl. 15:20
Amager Håndbold Rudersdal Håndbold Travbane Hallen
Travbane Hallen
17 - 34
  
310704 17-01-16
kl. 15:40
FIF 2 Amager Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
26 - 16
  
310703 20-01-16
kl. 18:00
Rudersdal Håndbold Helsingør IF Ungdomshåndbold Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1
24 - 28
  
310702 20-01-16
kl. 19:00
HIK/KFUM VSH 2002 Kildeskovshallerne
Kildeskovs Hal 1
32 - 17
  
310712 24-01-16
kl. 14:45
Amager Håndbold Helsingør IF Ungdomshåndbold Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
18 - 24
  
310713 26-01-16
kl. 19:30
VSH 2002 Rudersdal Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1
20 - 25
  
310709 31-01-16
kl. 14:20
Rudersdal Håndbold FIF 2 Holte Hallerne
Holte Hallerne 2 (ny)
30 - 26
  
310710 03-02-16
kl. 19:00
Helsingør IF Ungdomshåndbold VSH 2002 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
22 - 22
  
310717 07-02-16
kl. 14:40
Rudersdal Håndbold HIK/KFUM Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1
18 - 26
  
310719 07-02-16
kl. 15:10
Amager Håndbold VSH 2002 Travbane Hallen
Travbane Hallen
30 - 31
  
310711 21-02-16
kl. 11:10
FIF 2 HIK/KFUM Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
18 - 29
  
310708 22-02-16
kl. 18:45
HIK/KFUM Amager Håndbold Emdrup Hallen
Emdrup Hallen
38 - 17
  
310718 24-02-16
kl. 19:00
Helsingør IF Ungdomshåndbold FIF 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
30 - 30
  
310716 28-02-16
kl. 14:20
VSH 2002 Amager Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1
24 - 20
  
310715 28-02-16
kl. 14:30
FIF 2 Helsingør IF Ungdomshåndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
20 - 24
  
310714 28-02-16
kl. 15:35
HIK/KFUM Rudersdal Håndbold Emdrup Hallen
Emdrup Hallen
30 - 27
  
310725 06-03-16
kl. 09:00
FIF 2 VSH 2002 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
24 - 20
  
310723 06-03-16
kl. 14:45
HIK/KFUM Helsingør IF Ungdomshåndbold Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
22 - 14
  
310724 06-03-16
kl. 16:00
Rudersdal Håndbold Amager Håndbold Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1
26 - 19
  
310721 13-03-16
kl. 14:00
Amager Håndbold FIF 2 Travbane Hallen
Travbane Hallen
24 - 32
  
310720 16-03-16
kl. 19:00
Helsingør IF Ungdomshåndbold Rudersdal Håndbold Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
19 - 19
  
310722 20-03-16
kl. 12:50
VSH 2002 HIK/KFUM Virum-hallerne
Virum-hallen 1
27 - 31
  
310731 03-04-16
kl. 11:00
Helsingør IF Ungdomshåndbold Amager Håndbold Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
31 - 28
  
310729 03-04-16
kl. 11:50
HIK/KFUM FIF 2 Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
30 - 24
  
310730 03-04-16
kl. 14:20
Rudersdal Håndbold VSH 2002 Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1
33 - 28
  
310727 10-04-16
kl. 16:20
Amager Håndbold HIK/KFUM Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
22 - 26
  
310728 10-04-16
kl. 19:00
VSH 2002 Helsingør IF Ungdomshåndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1
27 - 24
  
310726 12-04-16
kl. 18:30
FIF 2 Rudersdal Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
28 - 26