Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-18 Pige 2. Division A/A-rækken 1 - 2. halvdel, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
317579 09-01-16
kl. 11:40
Hvidovre IF Ballerup HC Dansborg Hallen
Dansborg Hallen
27 - 21
  
317581 10-01-16
kl. 12:50
Helsingør IF Ungdomshåndbold HK Isefjord Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
28 - 20
  
317580 12-01-16
kl. 19:45
Herlev/Hjorten Håndbold HUK - Øresund 2 Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
26 - 16
  
317578 14-01-16
kl. 19:30
HK Isefjord Herlev/Hjorten Håndbold Tuse-hallen
Tuse-hallen
19 - 30
  
317577 17-01-16
kl. 13:10
HUK - Øresund 2 Hvidovre IF Hørsholm-Hallen
Hørsholm-hallen
25 - 31
  
317587 24-01-16
kl. 14:15
Helsingør IF Ungdomshåndbold HUK - Øresund 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
18 - 18
  
317585 26-01-16
kl. 19:20
HK Isefjord Ballerup HC Tuse-hallen
Tuse-hallen
24 - 17
  
317586 26-01-16
kl. 19:45
Herlev/Hjorten Håndbold Hvidovre IF Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
24 - 22
  
317584 30-01-16
kl. 13:35
Hvidovre IF Helsingør IF Ungdomshåndbold Dansborg Hallen
Dansborg Hallen
26 - 18
  
317582 31-01-16
kl. 12:40
Ballerup HC Herlev/Hjorten Håndbold Ballerup-hallen
Ballerup-hallen
0 - 0
  
HUL
317576 03-02-16
kl. 19:50
Ballerup HC Helsingør IF Ungdomshåndbold Ballerup-hallen
Ballerup-hallen
24 - 25
  
317591 06-02-16
kl. 15:30
HUK - Øresund 2 Ballerup HC NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
15 - 24
  
317592 07-02-16
kl. 15:00
Hvidovre IF HK Isefjord Dansborg Hallen
Dansborg Hallen
38 - 15
  
317593 07-02-16
kl. 19:25
Herlev/Hjorten Håndbold Helsingør IF Ungdomshåndbold Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
28 - 24
  
317583 09-02-16
kl. 18:35
HUK - Øresund 2 HK Isefjord Egedalshallen
Egedalshallen
21 - 14
  
317588 24-02-16
kl. 19:50
Ballerup HC HUK - Øresund 2 Egebjerg-hallen
Egebjerg-hallen
21 - 28
  
317590 28-02-16
kl. 11:30
Helsingør IF Ungdomshåndbold Herlev/Hjorten Håndbold Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
26 - 30
  
317589 28-02-16
kl. 13:40
HK Isefjord Hvidovre IF Tuse-hallen
Tuse-hallen
22 - 23
  
317598 06-03-16
kl. 12:30
HUK - Øresund 2 Herlev/Hjorten Håndbold NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
16 - 15
  
317599 06-03-16
kl. 12:40
HK Isefjord Helsingør IF Ungdomshåndbold Tuse-hallen
Tuse-hallen
24 - 18
  
317597 06-03-16
kl. 15:40
Ballerup HC Hvidovre IF Ballerup-hallen
Ballerup-hallen
17 - 18
  
317594 12-03-16
kl. 18:00
Hvidovre IF HUK - Øresund 2 Dansborg Hallen
Dansborg Hallen
18 - 27
  
317595 13-03-16
kl. 16:50
Herlev/Hjorten Håndbold HK Isefjord Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
17 - 14
  
317596 20-03-16
kl. 16:45
Helsingør IF Ungdomshåndbold Ballerup HC Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
34 - 26
  
317605 29-03-16
kl. 18:35
Hvidovre IF Herlev/Hjorten Håndbold Dansborg Hallen
Dansborg Hallen
27 - 16
  
317604 03-04-16
kl. 12:50
HUK - Øresund 2 Helsingør IF Ungdomshåndbold Hørsholm-Hallen
Hørsholm-hallen
18 - 23
  
317603 03-04-16
kl. 16:10
Ballerup HC HK Isefjord Ballerup-hallen
Ballerup-hallen
18 - 22
  
317601 10-04-16
kl. 11:20
Herlev/Hjorten Håndbold Ballerup HC Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
28 - 19
  
317600 10-04-16
kl. 12:00
HK Isefjord HUK - Øresund 2 Tuse-hallen
Tuse-hallen
26 - 33
  
317602 10-04-16
kl. 12:45
Helsingør IF Ungdomshåndbold Hvidovre IF Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
16 - 39