Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
468750 07-01-17
kl. 14:00
VSH Amager Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1
19 - 28
  
468751 07-01-17
kl. 15:00
HØJ 2 HUK - Øresund Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
19 - 25
  
468749 08-01-17
kl. 12:40
Team Helsinge Håndbold HK 73 - Frederikssund Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
22 - 23
  
468747 15-01-17
kl. 11:25
Amager Håndbold Team Helsinge Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
17 - 25
  
468746 15-01-17
kl. 13:05
HK 73 - Frederikssund HØJ 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
16 - 24
  
468748 15-01-17
kl. 13:20
HUK - Øresund VSH Egedalshallen
Egedalshallen
30 - 15
  
468752 21-01-17
kl. 14:10
HK 73 - Frederikssund VSH Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
24 - 21
  
468756 22-01-17
kl. 10:10
VSH Team Helsinge Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1
18 - 14
  
468755 22-01-17
kl. 15:30
HUK - Øresund HK 73 - Frederikssund Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
37 - 17
  
468753 28-01-17
kl. 11:00
Amager Håndbold HUK - Øresund Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
20 - 23
  
468754 29-01-17
kl. 13:40
Team Helsinge Håndbold HØJ 2 Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
16 - 23
  
468761 31-01-17
kl. 18:15
Amager Håndbold HK 73 - Frederikssund Travbane Hallen
Travbane Hallen
25 - 25
  
468763 05-02-17
kl. 11:50
VSH HØJ 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 1
20 - 25
  
468762 05-02-17
kl. 13:30
Team Helsinge Håndbold HUK - Øresund Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
21 - 26
  
468759 26-02-17
kl. 11:40
HUK - Øresund Team Helsinge Håndbold Hørsholm-Hallen
Hørsholm-hallen
22 - 21
  
468758 26-02-17
kl. 12:30
HK 73 - Frederikssund Amager Håndbold Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
29 - 25
  
468760 26-02-17
kl. 14:10
HØJ 2 VSH Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
23 - 14
  
468767 04-03-17
kl. 17:20
HK 73 - Frederikssund Team Helsinge Håndbold Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
26 - 23
  
468768 05-03-17
kl. 12:50
Amager Håndbold VSH Travbane Hallen
Travbane Hallen
9 - 16
  
468769 05-03-17
kl. 15:30
HUK - Øresund HØJ 2 Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
23 - 19
  
468765 12-03-17
kl. 10:10
VSH HUK - Øresund Virum-hallerne
Virum-hallen 1
12 - 24
  
468766 12-03-17
kl. 13:00
HØJ 2 HK 73 - Frederikssund Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
32 - 31
  
468764 12-03-17
kl. 15:50
Team Helsinge Håndbold Amager Håndbold Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
22 - 18
  
468757 19-03-17
kl. 12:00
HØJ 2 Amager Håndbold Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
24 - 21
  
468773 19-03-17
kl. 12:25
HK 73 - Frederikssund HUK - Øresund Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
25 - 26
  
468775 26-03-17
kl. 13:10
Team Helsinge Håndbold VSH Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
27 - 18
  
468774 28-03-17
kl. 18:15
Amager Håndbold HØJ 2 Travbane Hallen
Travbane Hallen
14 - 22
  
468772 02-04-17
kl. 11:40
HØJ 2 Team Helsinge Håndbold Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
33 - 25
  
468770 02-04-17
kl. 14:40
HUK - Øresund Amager Håndbold Egedalshallen
Egedalshallen
24 - 11
  
468771 04-04-17
kl. 17:15
VSH HK 73 - Frederikssund Virum-hallerne
Virum-hallen 2
25 - 28