Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
468811 08-01-17
kl. 13:30
BK Ydun HUK - Øresund 2 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
26 - 17
  
468810 08-01-17
kl. 16:00
Hillerød Håndbold Klub 2 Greve Håndbold Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 2
0 - 0
  
ULUH
468806 15-01-17
kl. 12:00
Team Bornholm BK Ydun Rønne Idrætshal
Rønne Idrætshal
15 - 25
  
468807 15-01-17
kl. 12:10
Greve Håndbold Lyngby HK Greve Idræts Center
Greve Idræts Center Hal 1
0 - 0
  
HUL
468808 15-01-17
kl. 15:20
HUK - Øresund 2 Hillerød Håndbold Klub 2 Egedalshallen
Egedalshallen
22 - 27
  
468821 21-01-17
kl. 15:45
Greve Håndbold Team Bornholm Damager-hallen
Damager-hallen
0 - 0
  
HUL
468815 22-01-17
kl. 12:30
HUK - Øresund 2 Team Bornholm Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
16 - 20
  
468817 22-01-17
kl. 13:40
BK Ydun Greve Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
27 - 19
  
468816 22-01-17
kl. 14:00
Hillerød Håndbold Klub 2 Lyngby HK Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 2
21 - 25
  
468812 29-01-17
kl. 11:30
Team Bornholm Hillerød Håndbold Klub 2 Rønne Idrætshal
Rønne Idrætshal
23 - 24
  
468813 29-01-17
kl. 13:55
Greve Håndbold HUK - Øresund 2 Greve Idræts Center
Greve Idræts Center Hal 1
0 - 0
  
HUL
468814 29-01-17
kl. 14:05
Lyngby HK BK Ydun Lyngbyhallen
Lyngby-hallen
29 - 27
  
468823 05-02-17
kl. 13:00
Hillerød Håndbold Klub 2 BK Ydun Trollesmindehallen
Trollesmindehallen
25 - 34
  
468822 08-02-17
kl. 18:00
Lyngby HK HUK - Øresund 2 Lyngbyhallen
Lyngby-hallen 2
15 - 14
  
468818 26-02-17
kl. 00:00
Team Bornholm Greve Håndbold Bornholms Idræts- og Kulturcenter
Bornholms Idræts- og Kulturcenter
0 - 0
  
UUM
468820 26-02-17
kl. 11:50
BK Ydun Hillerød Håndbold Klub 2 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
27 - 20
  
468819 26-02-17
kl. 16:25
HUK - Øresund 2 Lyngby HK Hørsholm-Hallen
Hørsholm-hallen
20 - 17
  
468827 05-03-17
kl. 11:30
Team Bornholm Lyngby HK Bornholms Idræts- og Kulturcenter
Bornholms Idræts- og Kulturcenter
15 - 14
  
468828 05-03-17
kl. 12:25
Greve Håndbold Hillerød Håndbold Klub 2 Greve Idræts Center
Greve Idræts Center Hal 1
24 - 18
  
468829 05-03-17
kl. 13:30
HUK - Øresund 2 BK Ydun Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
14 - 21
  
468825 11-03-17
kl. 16:40
Hillerød Håndbold Klub 2 HUK - Øresund 2 Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 2
17 - 18
  
468826 12-03-17
kl. 12:20
BK Ydun Team Bornholm Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 2
20 - 17
  
468824 12-03-17
kl. 13:45
Lyngby HK Greve Håndbold Lyngbyhallen
Lyngby-hallen
25 - 21
  
468834 25-03-17
kl. 16:30
Greve Håndbold BK Ydun Damager-hallen
Damager-hallen
0 - 0
  
HLUH
468833 26-03-17
kl. 11:45
Team Bornholm HUK - Øresund 2 Bornholms Idræts- og Kulturcenter
Bornholms Idræts- og Kulturcenter
21 - 18
  
468835 26-03-17
kl. 14:55
Lyngby HK Hillerød Håndbold Klub 2 Lyngbyhallen
Lyngby-hallen
27 - 19
  
468809 01-04-17
kl. 17:35
Lyngby HK Team Bornholm Lyngbyhallen
Lyngby-hallen
33 - 21
  
468831 02-04-17
kl. 11:30
Hillerød Håndbold Klub 2 Team Bornholm Trollesmindehallen
Trollesmindehallen
15 - 16
  
468832 02-04-17
kl. 11:30
BK Ydun Lyngby HK Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
27 - 21
  
468830 02-04-17
kl. 16:40
HUK - Øresund 2 Greve Håndbold Egedalshallen
Egedalshallen
0 - 0
  
UUL