Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Damer , Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
531612 08-09-17
kl. 19:00
Bjerringbro FH Horsens Håndbold Elite Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1
16 - 21
  
531611 09-09-17
kl. 14:30
Lyngby HK TMS, Ringsted Lyngbyhallen
Lyngby-hallen
25 - 26
  
531617 09-09-17
kl. 15:00
AGF Gudme HK Ceres Arena
Ceres Arena
26 - 20
  
531613 09-09-17
kl. 17:00
Skanderborg Håndbold Hadsten Håndbold Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1
19 - 20
  
531616 10-09-17
kl. 13:00
Rødovre HK Roskilde Håndbold Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal
18 - 32
  
531614 10-09-17
kl. 15:00
SønderjyskE EH Aalborg Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1
28 - 26
  
531615 10-09-17
kl. 16:00
Fredericia HK Vendsyssel Håndbold thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
28 - 24
  
531622 16-09-17
kl. 13:30
Hadsten Håndbold SønderjyskE Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten
29 - 26
  
531618 16-09-17
kl. 14:00
TMS, Ringsted Bjerringbro FH Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena
24 - 24
  
531619 16-09-17
kl. 14:00
Roskilde Håndbold AGF Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2
29 - 14
  
531620 16-09-17
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Rødovre HK Arena Nord, Frederikshavn
Arena Nord, Fr.-havn.
26 - 21
  
531621 16-09-17
kl. 15:00
EH Aalborg Fredericia HK Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1
27 - 25
  
531623 17-09-17
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite Skanderborg Håndbold Forum Horsens
Forum Horsens 2
23 - 27
  
531624 17-09-17
kl. 18:00
Gudme HK Lyngby HK SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
20 - 20
  
531631 23-09-17
kl. 14:00
Roskilde Håndbold Gudme HK Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2
27 - 18
  
531627 23-09-17
kl. 15:30
SønderjyskE Horsens Håndbold Elite Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1
25 - 20
  
531629 24-09-17
kl. 15:00
Rødovre HK EH Aalborg Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal
20 - 25
  
531630 28-09-17
kl. 19:30
AGF Vendsyssel Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1
28 - 26
  
531625 30-09-17
kl. 14:00
Bjerringbro FH Lyngby HK Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1
25 - 19
  
531626 30-09-17
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold TMS, Ringsted Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1
26 - 22
  
531636 07-10-17
kl. 13:30
Hadsten Håndbold Rødovre HK Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten
32 - 22
  
531632 07-10-17
kl. 14:00
TMS, Ringsted SønderjyskE Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena
23 - 27
  
531633 07-10-17
kl. 14:30
Lyngby HK Skanderborg Håndbold Lyngbyhallen
Lyngby-hallen
16 - 26
  
531634 07-10-17
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Roskilde Håndbold Idrætscenter Vendsyssel
Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1
21 - 24
  
531638 07-10-17
kl. 17:45
Gudme HK Bjerringbro FH SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
23 - 30
  
531637 08-10-17
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite Fredericia HK Forum Horsens
Forum Horsens 2
21 - 17
  
531635 09-10-17
kl. 20:00
EH Aalborg AGF Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1
39 - 17
  
531628 11-10-17
kl. 20:15
Fredericia HK Hadsten Håndbold thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
23 - 26
  
531640 13-10-17
kl. 19:30
SønderjyskE Lyngby HK Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1
27 - 21
  
531639 13-10-17
kl. 20:00
Skanderborg Håndbold Bjerringbro FH Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1
31 - 17
  
531645 14-10-17
kl. 14:00
Vendsyssel Håndbold Gudme HK Arena Nord, Frederikshavn
Arena Nord, Fr.-havn.
20 - 22
  
531643 14-10-17
kl. 15:00
AGF Hadsten Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1
24 - 30
  
531644 15-10-17
kl. 15:00
Roskilde Håndbold EH Aalborg Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2
28 - 31
  
531642 15-10-17
kl. 15:00
Rødovre HK Horsens Håndbold Elite Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal
22 - 28
  
531641 15-10-17
kl. 16:00
Fredericia HK TMS, Ringsted thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
18 - 19
  
531650 19-10-17
kl. 19:30
Hadsten Håndbold Roskilde Håndbold Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten
22 - 19
  
531648 21-10-17
kl. 14:00
Bjerringbro FH SønderjyskE Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1
24 - 33
  
531647 21-10-17
kl. 14:30
Lyngby HK Fredericia HK Lyngbyhallen
Lyngby-hallen
25 - 26
  
531649 21-10-17
kl. 15:00
EH Aalborg Vendsyssel Håndbold Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1
22 - 21
  
531651 22-10-17
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite AGF Forum Horsens
Forum Horsens 2
31 - 17
  
531652 22-10-17
kl. 15:00
Gudme HK Skanderborg Håndbold SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
23 - 29
  
531646 22-10-17
kl. 15:00
TMS, Ringsted Rødovre HK Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena
25 - 17
  
531655 27-10-17
kl. 18:45
Rødovre HK Lyngby HK Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal
23 - 23
  
531658 27-10-17
kl. 20:00
Vendsyssel Håndbold Hadsten Håndbold Idrætscenter Vendsyssel
Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1
26 - 28
  
531653 27-10-17
kl. 20:00
SønderjyskE Skanderborg Håndbold Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1
28 - 27
  
531656 28-10-17
kl. 14:00
AGF TMS, Ringsted Brabrandhallerne
Brabrandhallen 1
21 - 24
  
531657 28-10-17
kl. 15:00
Roskilde Håndbold Horsens Håndbold Elite Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2
21 - 22
  
531659 28-10-17
kl. 15:00
EH Aalborg Gudme HK Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1
33 - 20
  
531654 29-10-17
kl. 16:00
Fredericia HK Bjerringbro FH thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
27 - 24
  
531664 04-11-17
kl. 13:30
Hadsten Håndbold EH Aalborg Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten
23 - 28
  
531660 04-11-17
kl. 14:00
TMS, Ringsted Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena
24 - 20
  
531662 04-11-17
kl. 14:00
Bjerringbro FH Rødovre HK Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1
21 - 20
  
531661 04-11-17
kl. 14:30
Lyngby HK AGF Lyngbyhallen
Lyngby-hallen
21 - 21
  
531665 04-11-17
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite Vendsyssel Håndbold Dagnæs Hallen
Dagnæs Hallen
24 - 18
  
531663 04-11-17
kl. 17:00
Skanderborg Håndbold Fredericia HK Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1
23 - 26
  
531666 05-11-17
kl. 15:00
Gudme HK SønderjyskE SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
23 - 29
  
531669 09-11-17
kl. 19:30
AGF Bjerringbro FH Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1
22 - 23
  
531672 09-11-17
kl. 20:00
EH Aalborg Horsens Håndbold Elite Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1
22 - 23
  
531673 11-11-17
kl. 13:30
Hadsten Håndbold Gudme HK Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten
27 - 20
  
531671 11-11-17
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold TMS, Ringsted Arena Nord, Frederikshavn
Arena Nord, Fr.-havn.
33 - 27
  
531668 12-11-17
kl. 15:00
Rødovre HK Skanderborg Håndbold Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal
22 - 27
  
531670 12-11-17
kl. 15:00
Roskilde Håndbold Lyngby HK Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2
28 - 26
  
531667 12-11-17
kl. 19:30
Fredericia HK SønderjyskE thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
19 - 30
  
531679 16-11-17
kl. 19:30
Horsens Håndbold Elite Hadsten Håndbold Forum Horsens
Forum Horsens 2
26 - 21
  
531676 18-11-17
kl. 14:00
Bjerringbro FH Roskilde Håndbold Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1

  
531680 18-11-17
kl. 15:00
Gudme HK Fredericia HK SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2

  
531678 18-11-17
kl. 15:30
SønderjyskE Rødovre HK Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
531677 18-11-17
kl. 17:00
Skanderborg Håndbold AGF Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
531675 19-11-17
kl. 15:30
Lyngby HK Vendsyssel Håndbold Lyngbyhallen
Lyngby-hallen

  
531674 25-11-17
kl. 14:00
TMS, Ringsted EH Aalborg Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
531695 26-11-17
kl. 15:00
AGF Rødovre HK Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
531686 02-12-17
kl. 13:30
Hadsten Håndbold TMS, Ringsted Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten

  
531682 02-12-17
kl. 15:00
AGF SønderjyskE Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
531683 02-12-17
kl. 15:00
Roskilde Håndbold Skanderborg Håndbold Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
531684 02-12-17
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Bjerringbro FH Hallen Park Vendia, Hjørring
Hallen Park Vendia, Hjørring

  
531685 02-12-17
kl. 15:00
EH Aalborg Lyngby HK Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
531687 03-12-17
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite Gudme HK Forum Horsens
Forum Horsens 2

  
531681 03-12-17
kl. 15:00
Rødovre HK Fredericia HK Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
531690 07-12-17
kl. 18:30
Bjerringbro FH EH Aalborg Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1

  
531688 09-12-17
kl. 14:00
TMS, Ringsted Horsens Håndbold Elite Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
531689 09-12-17
kl. 14:30
Lyngby HK Hadsten Håndbold Lyngbyhallen
Lyngby-hallen

  
531692 09-12-17
kl. 15:30
SønderjyskE Roskilde Håndbold Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
531691 09-12-17
kl. 17:00
Skanderborg Håndbold Vendsyssel Håndbold Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
531694 10-12-17
kl. 15:00
Rødovre HK Gudme HK Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
531693 10-12-17
kl. 16:00
Fredericia HK AGF thansen.dk Arena
thansen.dk Arena

  
531696 16-12-17
kl. 14:00
Roskilde Håndbold Fredericia HK Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
531701 16-12-17
kl. 14:30
Gudme HK TMS, Ringsted SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
531697 16-12-17
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold SønderjyskE Arena Nord, Frederikshavn
Arena Nord, Fr.-havn.

  
531698 16-12-17
kl. 15:00
EH Aalborg Skanderborg Håndbold Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
531699 16-12-17
kl. 15:00
Hadsten Håndbold Bjerringbro FH Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten

  
531700 17-12-17
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite Lyngby HK Forum Horsens
Forum Horsens 2

  
531706 06-01-18
kl. 13:30
Hadsten Håndbold Skanderborg Håndbold Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten

  
531702 06-01-18
kl. 14:00
TMS, Ringsted Lyngby HK Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
531704 06-01-18
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Fredericia HK Arena Nord, Frederikshavn
Arena Nord, Fr.-havn.

  
531705 06-01-18
kl. 15:00
EH Aalborg SønderjyskE Dronninglundhallerne
Dronninglundhallen, Hal 1

  
531707 06-01-18
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite Bjerringbro FH Forum Horsens
Forum Horsens 2

  
531708 07-01-18
kl. 15:00
Gudme HK AGF SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2

  
531703 07-01-18
kl. 15:00
Roskilde Håndbold Rødovre HK Himmelevhallen
Himmelev-hallen

  
531709 11-01-18
kl. 19:30
Lyngby HK Gudme HK Lyngbyhallen
Lyngby-hallen

  
531710 13-01-18
kl. 14:00
Bjerringbro FH TMS, Ringsted Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1

  
531714 13-01-18
kl. 15:00
Rødovre HK Vendsyssel Håndbold Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
531712 13-01-18
kl. 15:30
SønderjyskE Hadsten Håndbold Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
531715 14-01-18
kl. 15:00
AGF Roskilde Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
531711 14-01-18
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold Horsens Håndbold Elite Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
531713 14-01-18
kl. 19:30
Fredericia HK EH Aalborg thansen.dk Arena
thansen.dk Arena

  
531721 19-01-18
kl. 19:00
Horsens Håndbold Elite SønderjyskE Forum Horsens
Forum Horsens 2

  
531718 19-01-18
kl. 20:00
Vendsyssel Håndbold AGF Arena Nord, Frederikshavn
Arena Nord, Fr.-havn.

  
531720 20-01-18
kl. 13:30
Hadsten Håndbold Fredericia HK Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten

  
531716 20-01-18
kl. 14:00
TMS, Ringsted Skanderborg Håndbold Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
531717 20-01-18
kl. 14:30
Lyngby HK Bjerringbro FH Lyngbyhallen
Lyngby-hallen

  
531719 20-01-18
kl. 15:00
EH Aalborg Rødovre HK Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
531722 21-01-18
kl. 15:00
Gudme HK Roskilde Håndbold SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2

  
531728 24-01-18
kl. 20:30
AGF EH Aalborg Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
531723 27-01-18
kl. 14:00
Bjerringbro FH Gudme HK Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1

  
531729 27-01-18
kl. 15:00
Roskilde Håndbold Vendsyssel Håndbold Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
531725 27-01-18
kl. 15:30
SønderjyskE TMS, Ringsted Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
531724 28-01-18
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold Lyngby HK Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
531727 28-01-18
kl. 15:00
Rødovre HK Hadsten Håndbold Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
531726 28-01-18
kl. 16:00
Fredericia HK Horsens Håndbold Elite thansen.dk Arena
thansen.dk Arena

  
531732 01-02-18
kl. 19:30
Bjerringbro FH Skanderborg Håndbold Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1

  
531734 03-02-18
kl. 13:30
Hadsten Håndbold AGF Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten

  
531733 03-02-18
kl. 15:00
EH Aalborg Roskilde Håndbold Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
531735 04-02-18
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite Rødovre HK Forum Horsens
Forum Horsens 2

  
531736 04-02-18
kl. 15:00
Gudme HK Vendsyssel Håndbold SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2

  
531743 08-02-18
kl. 19:30
Vendsyssel Håndbold EH Aalborg Arena Nord, Frederikshavn
Arena Nord, Fr.-havn.

  
531737 08-02-18
kl. 20:00
Skanderborg Håndbold Gudme HK Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
531741 10-02-18
kl. 12:30
AGF Horsens Håndbold Elite Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
531742 10-02-18
kl. 15:00
Roskilde Håndbold Hadsten Håndbold Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
531740 10-02-18
kl. 15:00
Rødovre HK TMS, Ringsted Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
531738 10-02-18
kl. 15:30
SønderjyskE Bjerringbro FH Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
531739 11-02-18
kl. 16:00
Fredericia HK Lyngby HK thansen.dk Arena
thansen.dk Arena

  
531730 17-02-18
kl. 14:00
TMS, Ringsted Fredericia HK Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
531731 17-02-18
kl. 14:30
Lyngby HK SønderjyskE Lyngbyhallen
Lyngby-hallen

  
531749 22-02-18
kl. 19:30
Horsens Håndbold Elite Roskilde Håndbold Forum Horsens
Forum Horsens 2

  
531745 22-02-18
kl. 19:30
Lyngby HK Rødovre HK Lyngbyhallen
Lyngby-hallen

  
531748 24-02-18
kl. 13:30
Hadsten Håndbold Vendsyssel Håndbold Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten

  
531746 24-02-18
kl. 14:00
Bjerringbro FH Fredericia HK Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1

  
531744 24-02-18
kl. 14:00
TMS, Ringsted AGF Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
531750 24-02-18
kl. 17:30
Gudme HK EH Aalborg SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
531747 25-02-18
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold SønderjyskE Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
531757 02-03-18
kl. 19:30
EH Aalborg Hadsten Håndbold Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
531754 03-03-18
kl. 14:00
AGF Lyngby HK Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
531756 03-03-18
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Horsens Håndbold Elite Brønderslevhallen
Brønderslevhallen 1

  
531751 03-03-18
kl. 15:30
SønderjyskE Gudme HK Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
531753 04-03-18
kl. 15:00
Rødovre HK Bjerringbro FH Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
531755 04-03-18
kl. 15:00
Roskilde Håndbold TMS, Ringsted Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne B

  
531752 04-03-18
kl. 19:30
Fredericia HK Skanderborg Håndbold thansen.dk Arena
thansen.dk Arena

  
531760 07-03-18
kl. 19:15
Bjerringbro FH AGF Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1

  
531759 08-03-18
kl. 19:30
Lyngby HK Roskilde Håndbold Lyngbyhallen
Lyngby-hallen

  
531763 08-03-18
kl. 19:30
Horsens Håndbold Elite EH Aalborg Forum Horsens
Forum Horsens 2

  
531758 10-03-18
kl. 14:00
TMS, Ringsted Vendsyssel Håndbold Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
531762 10-03-18
kl. 15:30
SønderjyskE Fredericia HK Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
531761 10-03-18
kl. 17:00
Skanderborg Håndbold Rødovre HK Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
531764 11-03-18
kl. 15:00
Gudme HK Hadsten Håndbold SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
531771 17-03-18
kl. 13:30
Hadsten Håndbold Horsens Håndbold Elite Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten

  
531767 17-03-18
kl. 15:00
AGF Skanderborg Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
531768 17-03-18
kl. 15:00
Roskilde Håndbold Bjerringbro FH Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
531769 17-03-18
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Lyngby HK Hirtshals Idrætscenter
Hirtshals Idrætscenter

  
531770 17-03-18
kl. 17:00
EH Aalborg TMS, Ringsted Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
531766 18-03-18
kl. 15:00
Rødovre HK SønderjyskE Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
531765 18-03-18
kl. 19:30
Fredericia HK Gudme HK thansen.dk Arena
thansen.dk Arena

  
531774 29-03-18
kl. 14:00
Bjerringbro FH Vendsyssel Håndbold Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1

  
531773 29-03-18
kl. 19:00
Lyngby HK EH Aalborg Lyngbyhallen
Lyngby-hallen

  
531772 31-03-18
kl. 14:00
TMS, Ringsted Hadsten Håndbold Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
531775 31-03-18
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold Roskilde Håndbold Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
531776 31-03-18
kl. 15:30
SønderjyskE AGF Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
531778 01-04-18
kl. 15:00
Gudme HK Horsens Håndbold Elite SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2

  
531777 01-04-18
kl. 16:00
Fredericia HK Rødovre HK thansen.dk Arena
thansen.dk Arena

  
531782 06-04-18
kl. 19:00
EH Aalborg Bjerringbro FH Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
531783 07-04-18
kl. 13:30
Hadsten Håndbold Lyngby HK Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten

  
531780 07-04-18
kl. 15:00
Roskilde Håndbold SønderjyskE Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
531781 07-04-18
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Skanderborg Håndbold Hallen Park Vendia, Hjørring
Hallen Park Vendia, Hjørring

  
531785 07-04-18
kl. 15:00
Gudme HK Rødovre HK SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2

  
531779 08-04-18
kl. 13:00
AGF Fredericia HK Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
531784 08-04-18
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite TMS, Ringsted Forum Horsens
Forum Horsens 2

  
531786 14-04-18
kl. 14:00
TMS, Ringsted Gudme HK Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
531787 14-04-18
kl. 14:00
Lyngby HK Horsens Håndbold Elite Lyngbyhallen
Lyngby-hallen

  
531788 14-04-18
kl. 14:00
Bjerringbro FH Hadsten Håndbold Bjerringbro Idrætspark
Bjerringbro Idrætspark 1

  
531789 14-04-18
kl. 14:00
Skanderborg Håndbold EH Aalborg Morten Børup Hallen
Morten Børup Hallen

  
531790 14-04-18
kl. 14:00
SønderjyskE Vendsyssel Håndbold Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
531791 14-04-18
kl. 14:00
Fredericia HK Roskilde Håndbold thansen.dk Arena
thansen.dk Arena

  
531792 14-04-18
kl. 14:00
Rødovre HK AGF Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  

Bemærk:

Der er 2 direkte oprykkere til ligaen. Nr. 3 spiller opspil. Op/nedspillet til 2.division er uændret.