Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

3. Division Herrer , Pulje 6

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
541117 21-09-17
kl. 20:15
VSH AB Virum-hallerne
Virum-hallen 1
18 - 25
  
541121 23-09-17
kl. 13:00
Føroyar KSG Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 2
23 - 28
  
541122 24-09-17
kl. 19:00
Herlev/Hjorten Håndbold FIF 2 Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
26 - 19
  
541124 30-09-17
kl. 16:15
FIF 2 Helsingør Håndbold 2 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
18 - 27
  
541125 01-10-17
kl. 11:30
KSI Øresund Håndbold Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
28 - 27
  
541123 01-10-17
kl. 14:45
KSG VSH Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
24 - 17
  
541128 01-10-17
kl. 15:00
Team Helsinge Håndbold 2 Føroyar Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
29 - 22
  
541127 01-10-17
kl. 16:10
AB Team Nørrebro AB-hallen
AB-hallen 3
27 - 16
  
541118 05-10-17
kl. 20:00
Øresund Håndbold Amager SK NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
22 - 25
  
541163 07-10-17
kl. 13:00
Føroyar Amager SK Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 2
15 - 24
  
541160 07-10-17
kl. 15:00
Øresund Håndbold FIF 2 Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
29 - 30
  
541159 07-10-17
kl. 16:30
VSH KSI Virum-hallerne
Virum-hallen 1
26 - 32
  
541161 08-10-17
kl. 15:30
Helsingør Håndbold 2 KSG Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
24 - 24
  
541126 09-10-17
kl. 20:30
Amager SK Herlev/Hjorten Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
20 - 20
  
541120 12-10-17
kl. 20:00
Team Nørrebro KSI Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
25 - 23
  
541164 12-10-17
kl. 20:45
Herlev/Hjorten Håndbold AB Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
24 - 20
  
541138 22-10-17
kl. 13:00
AB Amager SK AB-hallen
AB-hallen 3
23 - 29
  
541137 22-10-17
kl. 16:30
VSH Helsingør Håndbold 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 1
23 - 23
  
541140 24-10-17
kl. 20:30
Herlev/Hjorten Håndbold Team Helsinge Håndbold 2 Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
25 - 28
  
541135 25-10-17
kl. 19:40
KSG Øresund Håndbold Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
31 - 26
  
541119 26-10-17
kl. 18:45
Helsingør Håndbold 2 Team Helsinge Håndbold 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
19 - 19
  
541136 26-10-17
kl. 20:00
FIF 2 KSI Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
25 - 22
  
541145 28-10-17
kl. 14:30
Team Nørrebro VSH Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
25 - 18
  
541142 28-10-17
kl. 15:00
Øresund Håndbold Føroyar Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
38 - 35
  
541144 29-10-17
kl. 14:45
Amager SK KSG Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
27 - 24
  
541146 29-10-17
kl. 15:30
Team Helsinge Håndbold 2 FIF 2 Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
31 - 22
  
541141 29-10-17
kl. 16:30
KSI AB Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
31 - 29
  
541143 29-10-17
kl. 17:00
Helsingør Håndbold 2 Herlev/Hjorten Håndbold Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
33 - 21
  
541139 02-11-17
kl. 18:45
Føroyar Team Nørrebro Sundby Hallerne
Sundby Hal 3
29 - 30
  
541151 04-11-17
kl. 15:30
AB Team Helsinge Håndbold 2 AB-hallen
AB-hallen 1
23 - 29
  
541148 04-11-17
kl. 16:30
VSH Øresund Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1
23 - 32
  
541152 05-11-17
kl. 15:00
Herlev/Hjorten Håndbold Føroyar Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
26 - 23
  
541149 05-11-17
kl. 15:30
Helsingør Håndbold 2 KSI Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
30 - 25
  
541147 05-11-17
kl. 15:45
KSG FIF 2 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
26 - 22
  
541150 06-11-17
kl. 20:30
Amager SK Team Nørrebro Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
31 - 14
  
541155 11-11-17
kl. 14:30
Øresund Håndbold Helsingør Håndbold 2 NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
33 - 28
  
541153 11-11-17
kl. 16:30
FIF 2 VSH Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
25 - 26
  
541158 11-11-17
kl. 16:45
Team Helsinge Håndbold 2 Amager SK Ramløse-hallen
Ramløse-hallen
24 - 21
  
541157 12-11-17
kl. 13:00
Føroyar AB Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
29 - 27
  
541154 12-11-17
kl. 16:30
KSI KSG Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
24 - 34
  
541156 12-11-17
kl. 17:15
Team Nørrebro Herlev/Hjorten Håndbold Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
26 - 29
  
541169 14-11-17
kl. 19:00
AB Øresund Håndbold AB-hallen
AB-hallen 1
30 - 29
  
541166 18-11-17
kl. 16:15
FIF 2 Team Nørrebro Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
30 - 28
  
541167 19-11-17
kl. 09:30
KSI Føroyar Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
25 - 20
  
541170 19-11-17
kl. 16:00
Team Helsinge Håndbold 2 VSH Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
21 - 26
  
541130 25-11-17
kl. 12:30
Øresund Håndbold Team Helsinge Håndbold 2 Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
21 - 28
  
541129 25-11-17
kl. 16:30
VSH Amager SK Virum-hallerne
Virum-hallen 1
23 - 28
  
541133 26-11-17
kl. 13:00
Føroyar FIF 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
27 - 26
  
541132 26-11-17
kl. 14:15
Team Nørrebro KSG Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
24 - 25
  
541131 26-11-17
kl. 15:30
Helsingør Håndbold 2 AB Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
21 - 20
  
541134 28-11-17
kl. 20:45
Herlev/Hjorten Håndbold KSI Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
23 - 27
  
541174 01-12-17
kl. 19:30
Amager SK FIF 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
22 - 19
  
541173 02-12-17
kl. 15:15
Helsingør Håndbold 2 Føroyar Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
33 - 26
  
541172 02-12-17
kl. 15:30
Øresund Håndbold Team Nørrebro Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
31 - 24
  
541175 02-12-17
kl. 15:40
AB KSG AB-hallen
AB-hallen 1
25 - 21
  
541176 02-12-17
kl. 16:45
Team Helsinge Håndbold 2 KSI Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
23 - 24
  
541162 06-12-17
kl. 20:15
Team Nørrebro Team Helsinge Håndbold 2 Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
20 - 26
  
541181 09-12-17
kl. 15:30
Føroyar VSH Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 2
27 - 26
  
541179 10-12-17
kl. 10:45
KSI Amager SK Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
22 - 30
  
541180 10-12-17
kl. 14:30
Team Nørrebro Helsingør Håndbold 2 Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
27 - 27
  
541182 10-12-17
kl. 16:30
Herlev/Hjorten Håndbold Øresund Håndbold Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
21 - 28
  
541177 11-12-17
kl. 21:00
KSG Team Helsinge Håndbold 2 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
25 - 27
  
541171 12-12-17
kl. 20:00
VSH Herlev/Hjorten Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 2
16 - 25
  
541165 17-12-17
kl. 16:00
KSG Herlev/Hjorten Håndbold Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
32 - 27
  
541168 19-12-17
kl. 19:30
Amager SK Helsingør Håndbold 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
19 - 25
  
541184 06-01-18
kl. 15:00
Øresund Håndbold KSI NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
28 - 22
  
541186 07-01-18
kl. 15:15
Team Nørrebro AB Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
29 - 24
  
541185 07-01-18
kl. 15:30
Helsingør Håndbold 2 FIF 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
35 - 22
  
541183 07-01-18
kl. 16:30
VSH KSG Virum-hallerne
Virum-hallen 1
20 - 29
  
541188 08-01-18
kl. 18:15
Herlev/Hjorten Håndbold Amager SK Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
19 - 22
  
541178 11-01-18
kl. 19:30
FIF 2 AB Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
27 - 26
  
541192 11-01-18
kl. 20:30
Amager SK VSH Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
19 - 18
  
541190 13-01-18
kl. 16:30
FIF 2 Føroyar Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
34 - 23
  
541191 14-01-18
kl. 12:00
KSI Herlev/Hjorten Håndbold Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
20 - 26
  
541193 14-01-18
kl. 14:20
AB Helsingør Håndbold 2 AB-hallen
AB-hallen 1
24 - 28
  
541194 14-01-18
kl. 15:50
Team Helsinge Håndbold 2 Øresund Håndbold Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
28 - 23
  
541189 14-01-18
kl. 16:00
KSG Team Nørrebro Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
22 - 21
  
541196 20-01-18
kl. 15:30
Øresund Håndbold KSG Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
31 - 25
  
541195 21-01-18
kl. 10:45
KSI FIF 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
25 - 25
  
541199 21-01-18
kl. 14:40
Team Nørrebro Føroyar Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
20 - 26
  
541197 21-01-18
kl. 15:30
Helsingør Håndbold 2 VSH Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
31 - 20
  
541198 21-01-18
kl. 15:30
Amager SK AB Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
24 - 23
  
541200 21-01-18
kl. 16:20
Team Helsinge Håndbold 2 Herlev/Hjorten Håndbold Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
20 - 24
  
541201 24-01-18
kl. 19:30
KSG Amager SK Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
23 - 14
  
541208 25-01-18
kl. 21:30
KSI Helsingør Håndbold 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
26 - 24
  
541205 27-01-18
kl. 14:15
Føroyar Øresund Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
26 - 28
  
541203 27-01-18
kl. 15:00
VSH Team Nørrebro Virum-hallerne
Virum-hallen 1
23 - 21
  
541202 28-01-18
kl. 16:35
FIF 2 Team Helsinge Håndbold 2 Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
24 - 30
  
541209 03-02-18
kl. 13:30
Øresund Håndbold VSH Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
23 - 27
  
541207 03-02-18
kl. 15:15
FIF 2 KSG Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
21 - 25
  
541211 04-02-18
kl. 15:30
Føroyar Herlev/Hjorten Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
19 - 32
  
541212 04-02-18
kl. 16:00
Team Helsinge Håndbold 2 AB Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
30 - 28
  
541210 04-02-18
kl. 16:00
Team Nørrebro Amager SK Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
27 - 34
  
541206 06-02-18
kl. 20:30
Herlev/Hjorten Håndbold Helsingør Håndbold 2 Herlev-Hallen
Herlev-hallen 2
22 - 21
  
541187 18-02-18
kl. 15:45
Føroyar Team Helsinge Håndbold 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
22 - 32
  
541204 20-02-18
kl. 20:45
AB KSI AB-hallen
AB-hallen 1
26 - 30
  
541216 22-02-18
kl. 20:30
Amager SK Team Helsinge Håndbold 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
24 - 22
  
541215 23-02-18
kl. 19:00
Helsingør Håndbold 2 Øresund Håndbold Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
25 - 27
  
541217 24-02-18
kl. 14:20
AB Føroyar AB-hallen
AB-hallen 1
32 - 24
  
541213 25-02-18
kl. 14:45
KSG KSI Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
23 - 23
  
541214 25-02-18
kl. 16:30
VSH FIF 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 1
20 - 24
  
541218 27-02-18
kl. 20:30
Herlev/Hjorten Håndbold Team Nørrebro Herlev-Hallen
Herlev-hallen 2
25 - 19
  
541227 03-03-18
kl. 14:30
KSI VSH Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
25 - 26
  
541226 03-03-18
kl. 16:30
FIF 2 Øresund Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
32 - 31
  
541230 04-03-18
kl. 14:00
Team Helsinge Håndbold 2 Team Nørrebro Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
27 - 23
  
541229 04-03-18
kl. 15:20
AB Herlev/Hjorten Håndbold AB-hallen
AB-hallen 1
17 - 18
  
541228 04-03-18
kl. 16:00
Amager SK Føroyar Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
32 - 17
  
541225 04-03-18
kl. 16:00
KSG Helsingør Håndbold 2 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
24 - 17
  
541220 10-03-18
kl. 14:15
Øresund Håndbold AB Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
30 - 41
  
541219 10-03-18
kl. 16:30
VSH Team Helsinge Håndbold 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 1
22 - 25
  
541223 11-03-18
kl. 13:00
Føroyar KSI Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
22 - 26
  
541221 11-03-18
kl. 15:30
Helsingør Håndbold 2 Amager SK Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
20 - 29
  
541224 11-03-18
kl. 16:30
Herlev/Hjorten Håndbold KSG Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
25 - 24
  
541233 18-03-18
kl. 14:00
KSI Team Helsinge Håndbold 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
28 - 25
  
541235 18-03-18
kl. 14:00
Føroyar Helsingør Håndbold 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 2
30 - 30
  
541234 18-03-18
kl. 16:15
Team Nørrebro Øresund Håndbold Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
28 - 32
  
541236 18-03-18
kl. 16:30
Herlev/Hjorten Håndbold VSH Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
24 - 18
  
541231 21-03-18
kl. 19:30
KSG AB Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
31 - 24
  
541222 21-03-18
kl. 21:15
Team Nørrebro FIF 2 Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
23 - 29
  
541232 22-03-18
kl. 20:10
FIF 2 Amager SK Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
20 - 31
  
541244 24-03-18
kl. 14:15
FIF 2 Herlev/Hjorten Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
29 - 25
  
541247 25-03-18
kl. 12:30
AB VSH AB-hallen
AB-hallen 1
25 - 29
  
541243 25-03-18
kl. 15:05
KSG Føroyar Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 2
30 - 18
  
541248 25-03-18
kl. 17:20
Team Helsinge Håndbold 2 Helsingør Håndbold 2 Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
26 - 29
  
541246 26-03-18
kl. 20:30
Amager SK Øresund Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
22 - 24
  
541240 05-04-18
kl. 20:30
Amager SK KSI Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
34 - 19
  
541238 07-04-18
kl. 14:00
Øresund Håndbold Herlev/Hjorten Håndbold Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
27 - 29
  
541241 07-04-18
kl. 14:20
AB FIF 2 AB-hallen
AB-hallen 1
30 - 28
  
541237 07-04-18
kl. 16:30
VSH Føroyar Virum-hallerne
Virum-hallen 1
32 - 16
  
541242 08-04-18
kl. 14:00
Team Helsinge Håndbold 2 KSG Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
29 - 22
  
541239 08-04-18
kl. 15:30
Helsingør Håndbold 2 Team Nørrebro Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
29 - 19
  
541245 11-04-18
kl. 20:00
KSI Team Nørrebro Nørrebro Hallen
Nørrebro Hallen 3A
31 - 22