Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Kvalifikationsrækken Herrer, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
539557 24-09-17
kl. 13:15
Hillerød Håndbold Klub 3 HK 73 - Frederikssund Trollesmindehallen
Trollesmindehallen
17 - 31
  
539558 24-09-17
kl. 17:30
Herlev/Hjorten Håndbold 2 HIK 2 Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
21 - 28
  
539556 24-09-17
kl. 19:00
Helsingør Håndbold 3 KSG 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
18 - 11
  
539562 01-10-17
kl. 13:10
Team Arresø Hillerød Håndbold Klub 3 Hundested-hallen
Hundested-hallen
29 - 17
  
539563 01-10-17
kl. 19:45
HIK 2 Helsingør Håndbold 3 Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
22 - 18
  
539561 02-10-17
kl. 20:10
KFUM Ledøje-Smørum HK Emdrup Hallen
Emdrup Hallen
32 - 30
  
539566 03-10-17
kl. 20:45
HK 73 - Frederikssund Furesø Håndbold 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
28 - 19
  
539555 04-10-17
kl. 20:30
Ledøje-Smørum HK Søborg Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1
34 - 25
  
539599 08-10-17
kl. 14:10
Hillerød Håndbold Klub 3 KFUM Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
20 - 25
  
539600 08-10-17
kl. 15:00
Herlev/Hjorten Håndbold 2 HK 73 - Frederikssund Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
19 - 28
  
539601 08-10-17
kl. 15:45
Furesø Håndbold 2 KSG 2 Farum Arena
Farum Arena 3
23 - 19
  
539597 08-10-17
kl. 16:30
Ledøje-Smørum HK HIK 2 Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1
33 - 24
  
539598 08-10-17
kl. 16:45
Helsingør Håndbold 3 Team Arresø Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
22 - 24
  
539559 09-10-17
kl. 20:35
Furesø Håndbold 2 KFUM Værløsehallerne
Værløse-hallen
22 - 30
  
539565 10-10-17
kl. 20:15
Søborg Herlev/Hjorten Håndbold 2 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
19 - 14
  
539573 21-10-17
kl. 15:45
KFUM Helsingør Håndbold 3 Emdrup Hallen
Emdrup Hallen
17 - 13
  
539574 22-10-17
kl. 15:30
Team Arresø HIK 2 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
22 - 23
  
539575 23-10-17
kl. 20:30
Ledøje-Smørum HK Hillerød Håndbold Klub 3 Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1
27 - 33
  
539577 23-10-17
kl. 20:35
Furesø Håndbold 2 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Værløsehallerne
Værløse-hallen
26 - 20
  
539578 25-10-17
kl. 21:15
Team København (HK 94) HK 73 - Frederikssund Rypark Hallen
Rypark Hallen
23 - 27
  
539576 26-10-17
kl. 20:15
Søborg KSG 2 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
24 - 23
  
539582 27-10-17
kl. 20:00
KSG 2 KFUM Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
11 - 10
  
539581 28-10-17
kl. 18:35
Hillerød Håndbold Klub 3 Team København (HK 94) Trollesmindehallen
Trollesmindehallen
20 - 21
  
539584 29-10-17
kl. 16:15
HK 73 - Frederikssund Team Arresø Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
27 - 21
  
539580 29-10-17
kl. 18:15
Helsingør Håndbold 3 Furesø Håndbold 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
24 - 18
  
539583 29-10-17
kl. 18:20
Herlev/Hjorten Håndbold 2 Ledøje-Smørum HK Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
21 - 28
  
539560 30-10-17
kl. 19:30
Team København (HK 94) Team Arresø Rypark Hallen
Rypark Hallen
22 - 23
  
539579 30-10-17
kl. 20:45
HIK 2 Søborg Gentoftehallen
Gentoftehal A
24 - 24
  
539585 04-11-17
kl. 13:10
KFUM Team Arresø Emdrup Hallen
Emdrup Hallen
24 - 24
  
539590 04-11-17
kl. 13:30
Team København (HK 94) Furesø Håndbold 2 Rypark Hallen
Rypark Hallen
23 - 25
  
539589 05-11-17
kl. 14:30
Søborg HK 73 - Frederikssund Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
18 - 29
  
539588 05-11-17
kl. 14:35
KSG 2 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
20 - 21
  
539586 05-11-17
kl. 15:50
Ledøje-Smørum HK Helsingør Håndbold 3 Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1
29 - 17
  
539587 05-11-17
kl. 18:00
Hillerød Håndbold Klub 3 HIK 2 Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
27 - 30
  
539564 10-11-17
kl. 20:00
KSG 2 Team København (HK 94) Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
26 - 21
  
539595 11-11-17
kl. 16:05
Furesø Håndbold 2 Søborg Værløsehallerne
Værløse-hallen
27 - 22
  
539591 12-11-17
kl. 13:10
Team Arresø Ledøje-Smørum HK Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
33 - 31
  
539594 12-11-17
kl. 14:10
Herlev/Hjorten Håndbold 2 Team København (HK 94) Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
20 - 18
  
539593 12-11-17
kl. 15:30
Helsingør Håndbold 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
26 - 28
  
539596 12-11-17
kl. 16:00
HK 73 - Frederikssund KSG 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
27 - 16
  
539592 12-11-17
kl. 17:00
HIK 2 KFUM Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
26 - 21
  
539603 18-11-17
kl. 16:35
KFUM Team København (HK 94) Emdrup Hallen
Emdrup Hallen
25 - 19
  
539604 19-11-17
kl. 13:10
Team Arresø Herlev/Hjorten Håndbold 2 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
32 - 21
  
539607 19-11-17
kl. 13:30
Søborg Helsingør Håndbold 3 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
23 - 20
  
539608 19-11-17
kl. 17:45
HK 73 - Frederikssund Ledøje-Smørum HK Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
36 - 30
  
539605 19-11-17
kl. 17:55
HIK 2 Furesø Håndbold 2 Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
21 - 26
  
539567 26-11-17
kl. 16:30
Ledøje-Smørum HK KSG 2 Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1
33 - 31
  
539568 26-11-17
kl. 16:45
Helsingør Håndbold 3 HK 73 - Frederikssund Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
16 - 33
  
539571 26-11-17
kl. 17:15
Furesø Håndbold 2 Team Arresø Værløsehallerne
Værløse-hallen
26 - 25
  
539569 26-11-17
kl. 17:25
Hillerød Håndbold Klub 3 Søborg Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 2
21 - 26
  
539570 26-11-17
kl. 17:30
Herlev/Hjorten Håndbold 2 KFUM Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
15 - 26
  
539572 27-11-17
kl. 19:30
Team København (HK 94) HIK 2 Rypark Hallen
Rypark Hallen
22 - 24
  
539612 01-12-17
kl. 20:00
KSG 2 Team Arresø Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
21 - 22
  
539610 02-12-17
kl. 17:45
Helsingør Håndbold 3 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
37 - 14
  
539611 03-12-17
kl. 14:25
Hillerød Håndbold Klub 3 Furesø Håndbold 2 Trollesmindehallen
Trollesmindehallen
26 - 33
  
539609 03-12-17
kl. 16:00
Ledøje-Smørum HK Team København (HK 94) Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1
33 - 31
  
539615 09-12-17
kl. 14:25
KFUM HK 73 - Frederikssund Emdrup Hallen
Emdrup Hallen
21 - 20
  
539619 09-12-17
kl. 16:15
Furesø Håndbold 2 Ledøje-Smørum HK Værløsehallerne
Værløse-hallen
33 - 36
  
539616 10-12-17
kl. 13:10
Team Arresø Søborg Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
24 - 20
  
539620 10-12-17
kl. 16:30
Team København (HK 94) Helsingør Håndbold 3 Rypark Hallen
Rypark Hallen
24 - 34
  
539618 10-12-17
kl. 17:45
Herlev/Hjorten Håndbold 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
26 - 28
  
539617 10-12-17
kl. 20:15
HIK 2 KSG 2 Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
23 - 14
  
539614 12-12-17
kl. 20:45
HK 73 - Frederikssund HIK 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
33 - 24
  
539613 14-12-17
kl. 19:15
Søborg KFUM Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
23 - 24
  
539606 17-12-17
kl. 13:30
KSG 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
32 - 24
  
539625 06-01-18
kl. 16:30
Furesø Håndbold 2 HK 73 - Frederikssund Værløsehallerne
Værløse-hallen
23 - 27
  
539623 07-01-18
kl. 15:10
Hillerød Håndbold Klub 3 Team Arresø Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
22 - 21
  
539622 07-01-18
kl. 16:45
Helsingør Håndbold 3 HIK 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
26 - 17
  
539626 08-01-18
kl. 19:30
Team København (HK 94) KSG 2 Rypark Hallen
Rypark Hallen
23 - 19
  
539624 09-01-18
kl. 20:30
Herlev/Hjorten Håndbold 2 Søborg Herlev-Hallen
Herlev-hallen 2
18 - 28
  
539631 14-01-18
kl. 13:15
Søborg Hillerød Håndbold Klub 3 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
18 - 23
  
539630 14-01-18
kl. 13:40
KSG 2 Ledøje-Smørum HK Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
34 - 24
  
539628 14-01-18
kl. 14:20
Team Arresø Furesø Håndbold 2 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
26 - 25
  
539632 14-01-18
kl. 15:10
HK 73 - Frederikssund Helsingør Håndbold 3 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
29 - 22
  
539629 14-01-18
kl. 18:15
HIK 2 Team København (HK 94) Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
26 - 23
  
539627 15-01-18
kl. 20:10
KFUM Herlev/Hjorten Håndbold 2 Emdrup Hallen
Emdrup Hallen
28 - 15
  
539602 17-01-18
kl. 21:00
Team København (HK 94) Søborg Rypark Hallen
Rypark Hallen
23 - 26
  
539648 18-01-18
kl. 20:45
Herlev/Hjorten Håndbold 2 KSG 2 Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
20 - 26
  
539635 20-01-18
kl. 15:20
Hillerød Håndbold Klub 3 Ledøje-Smørum HK Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1

  
539637 21-01-18
kl. 15:20
Herlev/Hjorten Håndbold 2 Furesø Håndbold 2 Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1

  
539633 21-01-18
kl. 16:15
HIK 2 Team Arresø Maglegårdshallen
Maglegårdshallen

  
539634 21-01-18
kl. 16:45
Helsingør Håndbold 3 KFUM Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
539639 25-01-18
kl. 21:30
KFUM KSG 2 Emdrup Hallen
Emdrup Hallen

  
539644 27-01-18
kl. 15:20
Team København (HK 94) Hillerød Håndbold Klub 3 Rypark Hallen
Rypark Hallen

  
539643 28-01-18
kl. 16:45
Furesø Håndbold 2 Helsingør Håndbold 3 Værløsehallerne
Værløse-hallen

  
539641 29-01-18
kl. 20:30
Ledøje-Smørum HK Herlev/Hjorten Håndbold 2 Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1

  
539640 30-01-18
kl. 20:00
Team Arresø HK 73 - Frederikssund Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen

  
539660 01-02-18
kl. 20:45
Herlev/Hjorten Håndbold 2 Team Arresø Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1

  
539645 04-02-18
kl. 11:50
Team Arresø KFUM Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen

  
539650 04-02-18
kl. 13:50
HK 73 - Frederikssund Søborg Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1

  
539649 04-02-18
kl. 14:45
Furesø Håndbold 2 Team København (HK 94) Værløsehallerne
Værløse-hallen

  
539647 04-02-18
kl. 15:30
Helsingør Håndbold 3 Ledøje-Smørum HK Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
539646 04-02-18
kl. 19:20
HIK 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Maglegårdshallen
Maglegårdshallen

  
539621 07-02-18
kl. 21:15
Ledøje-Smørum HK KFUM Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1

  
539636 14-02-18
kl. 19:10
KSG 2 Søborg Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen

  
539638 18-02-18
kl. 14:10
HK 73 - Frederikssund Team København (HK 94) Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1

  
539642 22-02-18
kl. 19:15
Søborg HIK 2 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal

  
539656 24-02-18
kl. 16:40
Team København (HK 94) Herlev/Hjorten Håndbold 2 Rypark Hallen
Rypark Hallen

  
539654 25-02-18
kl. 11:15
KSG 2 HK 73 - Frederikssund Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen

  
539655 25-02-18
kl. 13:15
Søborg Furesø Håndbold 2 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal

  
539653 25-02-18
kl. 15:40
Hillerød Håndbold Klub 3 Helsingør Håndbold 3 Trollesmindehallen
Trollesmindehallen

  
539651 26-02-18
kl. 20:20
KFUM HIK 2 Emdrup Hallen
Emdrup Hallen

  
539652 26-02-18
kl. 20:30
Ledøje-Smørum HK Team Arresø Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1

  
539664 04-03-18
kl. 12:10
Team Arresø Helsingør Håndbold 3 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen

  
539667 04-03-18
kl. 13:00
Søborg Team København (HK 94) Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal

  
539666 04-03-18
kl. 14:50
KSG 2 Furesø Håndbold 2 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen

  
539668 04-03-18
kl. 16:30
HK 73 - Frederikssund Herlev/Hjorten Håndbold 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1

  
539665 04-03-18
kl. 17:30
HIK 2 Ledøje-Smørum HK Maglegårdshallen
Maglegårdshallen

  
539663 05-03-18
kl. 20:15
KFUM Hillerød Håndbold Klub 3 Emdrup Hallen
Emdrup Hallen

  
539662 11-03-18
kl. 16:20
Team København (HK 94) KFUM Rypark Hallen
Rypark Hallen

  
539658 11-03-18
kl. 16:45
Helsingør Håndbold 3 Søborg Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
539657 11-03-18
kl. 17:20
Ledøje-Smørum HK HK 73 - Frederikssund Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1

  
539659 11-03-18
kl. 17:30
Hillerød Håndbold Klub 3 KSG 2 Trollesmindehallen
Trollesmindehallen

  
539661 12-03-18
kl. 20:45
Furesø Håndbold 2 HIK 2 Værløsehallerne
Værløse-hallen

  
539673 18-03-18
kl. 13:50
Furesø Håndbold 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Værløsehallerne
Værløse-hallen

  
539671 18-03-18
kl. 16:45
HIK 2 HK 73 - Frederikssund Maglegårdshallen
Maglegårdshallen

  
539672 18-03-18
kl. 17:45
Herlev/Hjorten Håndbold 2 Helsingør Håndbold 3 Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1

  
539669 18-03-18
kl. 19:30
KFUM Søborg Emdrup Hallen
Emdrup Hallen

  
539674 19-03-18
kl. 19:15
Team København (HK 94) Ledøje-Smørum HK Rypark Hallen
Rypark Hallen

  
539670 20-03-18
kl. 20:10
Team Arresø KSG 2 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen

  
539681 24-03-18
kl. 17:00
KFUM Furesø Håndbold 2 Emdrup Hallen
Emdrup Hallen

  
539682 25-03-18
kl. 12:00
Team Arresø Team København (HK 94) Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen

  
539684 25-03-18
kl. 12:40
KSG 2 Helsingør Håndbold 3 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen

  
539686 25-03-18
kl. 14:20
HK 73 - Frederikssund Hillerød Håndbold Klub 3 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1

  
539683 25-03-18
kl. 16:30
HIK 2 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Maglegårdshallen
Maglegårdshallen

  
539685 05-04-18
kl. 20:00
Søborg Ledøje-Smørum HK Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal

  
539678 06-04-18
kl. 20:00
KSG 2 HIK 2 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen

  
539679 07-04-18
kl. 13:30
Søborg Team Arresø Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal

  
539680 08-04-18
kl. 15:40
HK 73 - Frederikssund KFUM Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1

  
539675 08-04-18
kl. 16:20
Ledøje-Smørum HK Furesø Håndbold 2 Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1

  
539676 08-04-18
kl. 16:45
Helsingør Håndbold 3 Team København (HK 94) Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
539677 08-04-18
kl. 17:00
Hillerød Håndbold Klub 3 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Trollesmindehallen
Trollesmindehallen