Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 1 Damer , Pulje 4

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
540717 01-10-17
kl. 12:10
Søborg Hundested HK Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
19 - 23
  
540715 01-10-17
kl. 14:00
KSI 4 Team København (HK 94) 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
15 - 19
  
540713 01-10-17
kl. 18:55
Amager SK 3 VHC/Vidar 3 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
18 - 32
  
540719 07-10-17
kl. 00:00
HUK - Øresund 2 KSI 4 Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
0 - 0
  
UUM
540722 07-10-17
kl. 14:15
Team København (HK 94) 2 Team Arresø Bellahøj Hallerne
Bellahøj Hallen
11 - 21
  
540720 08-10-17
kl. 12:20
Helsingør Håndbold 2 Søborg Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2
24 - 17
  
540718 08-10-17
kl. 13:10
VHC/Vidar 3 Borsholm-S IF Vanløsehallen
Vanløsehal 2
25 - 18
  
540721 08-10-17
kl. 16:00
Hundested HK Amager SK 3 Hundested-hallen
Hundested-hallen
26 - 18
  
540716 10-10-17
kl. 20:15
Borsholm-S IF HUK - Øresund 2 Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen
21 - 18
  
540724 19-10-17
kl. 19:00
Team Arresø KSI 4 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
0 - 0
  
UUD
540727 21-10-17
kl. 14:30
Team København (HK 94) 2 Hundested HK Bellahøj Hallerne
Bellahøj Hallen
22 - 17
  
540723 22-10-17
kl. 13:50
Amager SK 3 HUK - Øresund 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
19 - 24
  
540725 24-10-17
kl. 20:55
VHC/Vidar 3 Helsingør Håndbold 2 Vanløsehallen
Vanløsehal 2
24 - 17
  
540728 29-10-17
kl. 10:15
KSI 4 Søborg Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
11 - 28
  
540732 29-10-17
kl. 11:00
Hundested HK Team Arresø Hundested-hallen
Hundested-hallen
16 - 16
  
540729 29-10-17
kl. 12:50
HUK - Øresund 2 VHC/Vidar 3 Egedalshallen
Egedalshallen
16 - 15
  
540731 29-10-17
kl. 17:00
Borsholm-S IF Amager SK 3 Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen
21 - 14
  
540734 05-11-17
kl. 10:30
VHC/Vidar 3 KSI 4 Vanløsehallen
Vanløsehal 2
24 - 14
  
540737 05-11-17
kl. 13:10
Søborg HUK - Øresund 2 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
24 - 14
  
540735 05-11-17
kl. 14:00
Helsingør Håndbold 2 Hundested HK Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
20 - 19
  
540733 05-11-17
kl. 16:30
Amager SK 3 Team Arresø Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
14 - 21
  
540736 05-11-17
kl. 17:15
Borsholm-S IF Team København (HK 94) 2 Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen
22 - 19
  
540738 12-11-17
kl. 12:00
Team Arresø VHC/Vidar 3 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
17 - 22
  
540740 12-11-17
kl. 12:50
HUK - Øresund 2 Helsingør Håndbold 2 Hørsholm-Hallen
Hørsholm-hallen
15 - 19
  
540739 12-11-17
kl. 15:00
KSI 4 Amager SK 3 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
15 - 22
  
540741 12-11-17
kl. 16:10
Hundested HK Borsholm-S IF Hundested-hallen
Hundested-hallen
20 - 26
  
540742 14-11-17
kl. 19:45
Team København (HK 94) 2 Søborg Rypark Hallen
Rypark Hallen
19 - 20
  
540743 17-11-17
kl. 19:30
Amager SK 3 Team København (HK 94) 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
18 - 24
  
540747 19-11-17
kl. 12:10
Søborg VHC/Vidar 3 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
15 - 20
  
540744 19-11-17
kl. 14:20
Team Arresø HUK - Øresund 2 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
20 - 12
  
540745 19-11-17
kl. 14:30
KSI 4 Hundested HK Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
21 - 24
  
540714 23-11-17
kl. 20:00
Team Arresø Helsingør Håndbold 2 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
19 - 12
  
540730 26-11-17
kl. 16:20
Helsingør Håndbold 2 Team København (HK 94) 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2
13 - 17
  
540752 30-11-17
kl. 19:15
Søborg Amager SK 3 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
24 - 19
  
540746 30-11-17
kl. 20:15
Borsholm-S IF Helsingør Håndbold 2 Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen
25 - 23
  
540750 02-12-17
kl. 14:00
Helsingør Håndbold 2 KSI 4 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
22 - 11
  
540749 03-12-17
kl. 14:05
HUK - Øresund 2 Team København (HK 94) 2 Hørsholm-Hallen
Hørsholm-hallen
13 - 16
  
540751 03-12-17
kl. 17:00
Borsholm-S IF Team Arresø Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen
16 - 22
  
540726 05-12-17
kl. 20:00
Søborg Borsholm-S IF Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
20 - 22
  
540755 10-12-17
kl. 09:30
KSI 4 Borsholm-S IF Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
14 - 23
  
540754 10-12-17
kl. 14:20
Team Arresø Søborg Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
25 - 23
  
540757 10-12-17
kl. 15:20
Team København (HK 94) 2 VHC/Vidar 3 Rypark Hallen
Rypark Hallen
21 - 25
  
540756 10-12-17
kl. 16:10
Hundested HK HUK - Øresund 2 Hundested-hallen
Hundested-hallen
25 - 21
  
540753 10-12-17
kl. 17:40
Amager SK 3 Helsingør Håndbold 2 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
14 - 20
  
540748 14-12-17
kl. 20:10
VHC/Vidar 3 Hundested HK Vanløsehallen
Vanløsehal 2
27 - 21
  
540761 07-01-18
kl. 16:00
Hundested HK Søborg Hundested-hallen
Hundested-hallen
22 - 22
  
540759 07-01-18
kl. 16:35
HUK - Øresund 2 Borsholm-S IF Egedalshallen
Egedalshallen
23 - 27
  
540760 07-01-18
kl. 19:10
Helsingør Håndbold 2 Team Arresø Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
15 - 21
  
540762 09-01-18
kl. 20:00
Team København (HK 94) 2 KSI 4 Rypark Hallen
Rypark Hallen
22 - 14
  
540758 11-01-18
kl. 19:00
VHC/Vidar 3 Amager SK 3 Vanløsehallen
Vanløsehal 2
28 - 15
  
540764 11-01-18
kl. 20:00
Team Arresø Team København (HK 94) 2 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
16 - 17
  
540767 14-01-18
kl. 14:30
Søborg Helsingør Håndbold 2 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal
23 - 23
  
540765 14-01-18
kl. 15:45
KSI 4 HUK - Øresund 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
13 - 14
  
540763 14-01-18
kl. 19:05
Amager SK 3 Hundested HK Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1
19 - 24
  
540766 14-01-18
kl. 19:45
Borsholm-S IF VHC/Vidar 3 Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen
19 - 25
  
540769 20-01-18
kl. 12:30
HUK - Øresund 2 Amager SK 3 Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
17 - 19
  
540771 20-01-18
kl. 17:20
Borsholm-S IF Søborg Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen
25 - 20
  
540770 21-01-18
kl. 11:50
Helsingør Håndbold 2 VHC/Vidar 3 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
15 - 14
  
540772 21-01-18
kl. 16:00
Hundested HK Team København (HK 94) 2 Hundested-hallen
Hundested-hallen
19 - 12
  
540776 23-01-18
kl. 20:15
Søborg KSI 4 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal

  
540773 24-01-18
kl. 19:15
Amager SK 3 Borsholm-S IF Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1

  
540768 25-01-18
kl. 19:05
KSI 4 Team Arresø Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen

  
540777 27-01-18
kl. 13:00
Team København (HK 94) 2 Helsingør Håndbold 2 Rypark Hallen
Rypark Hallen

  
540774 28-01-18
kl. 14:10
Team Arresø Hundested HK Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen

  
540775 28-01-18
kl. 15:40
VHC/Vidar 3 HUK - Øresund 2 Vanløsehallen
Vanløsehal 2

  
540782 03-02-18
kl. 13:15
Team København (HK 94) 2 Borsholm-S IF Rypark Hallen
Rypark Hallen

  
540779 04-02-18
kl. 11:30
KSI 4 VHC/Vidar 3 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen

  
540778 04-02-18
kl. 13:00
Team Arresø Amager SK 3 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen

  
540780 04-02-18
kl. 16:20
HUK - Øresund 2 Søborg Egedalshallen
Egedalshallen

  
540781 04-02-18
kl. 18:20
Hundested HK Helsingør Håndbold 2 Hundested-hallen
Hundested-hallen

  
540787 20-02-18
kl. 20:15
Søborg Team København (HK 94) 2 Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal

  
540786 25-02-18
kl. 15:45
Borsholm-S IF Hundested HK Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen

  
540783 25-02-18
kl. 17:45
Amager SK 3 KSI 4 Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1

  
540785 01-03-18
kl. 19:00
Helsingør Håndbold 2 HUK - Øresund 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2

  
540784 01-03-18
kl. 20:45
VHC/Vidar 3 Team Arresø Vanløsehallen
Vanløsehal 2

  
540795 03-03-18
kl. 09:30
KSI 4 Helsingør Håndbold 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen

  
540790 11-03-18
kl. 11:30
Helsingør Håndbold 2 Borsholm-S IF Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
540792 11-03-18
kl. 13:40
Team København (HK 94) 2 Amager SK 3 Rypark Hallen
Rypark Hallen

  
540789 11-03-18
kl. 15:30
HUK - Øresund 2 Team Arresø Hørsholm-Hallen
Hørsholm-hallen

  
540788 11-03-18
kl. 15:40
VHC/Vidar 3 Søborg Vanløsehallen
Vanløsehal 2

  
540791 11-03-18
kl. 16:00
Hundested HK KSI 4 Hundested-hallen
Hundested-hallen

  
540797 17-03-18
kl. 14:50
Team København (HK 94) 2 HUK - Øresund 2 Rypark Hallen
Rypark Hallen

  
540793 18-03-18
kl. 14:55
Amager SK 3 Søborg Sundbyøster Idrætsanlæg
Sundbyøster Hallen 1

  
540794 20-03-18
kl. 19:00
Team Arresø Borsholm-S IF Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen

  
540796 25-03-18
kl. 16:00
Hundested HK VHC/Vidar 3 Hundested-hallen
Hundested-hallen

  
540801 07-04-18
kl. 15:00
Borsholm-S IF KSI 4 Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen

  
540802 07-04-18
kl. 16:00
Søborg Team Arresø Buddinge Skolehal
Buddinge Skolehal

  
540800 08-04-18
kl. 12:40
Helsingør Håndbold 2 Amager SK 3 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2

  
540798 08-04-18
kl. 16:40
VHC/Vidar 3 Team København (HK 94) 2 Vanløsehallen
Vanløsehal 2

  
540799 08-04-18
kl. 18:00
HUK - Øresund 2 Hundested HK Egedalshallen
Egedalshallen