Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Herrer, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
258527 09-09-11
kl. 20:00
GOG Håndbold Stoholm Håndbold GOG Arena
GOG Arena - Hal 1
31 - 22
258526 10-09-11
kl. 15:00
TMS, Ringsted Odder Håndbold Ringsted-hallen
Ringsted-hallen A
32 - 34
258525 10-09-11
kl. 15:30
Ajax København Vejle Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
27 - 22
258524 10-09-11
kl. 16:00
FIF HØJ Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
21 - 26
258530 11-09-11
kl. 13:30
Fredericia Håndbold Ribe-Esbjerg HH thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
20 - 30
258528 11-09-11
kl. 14:00
HC Midtjylland Team Vesthimmerland MCH, Herning
MCH, Herning Hal B
34 - 20
258529 11-09-11
kl. 15:00
HC-Fyn Team Sydhavsøerne Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
22 - 22
258535 16-09-11
kl. 19:30
Odder Håndbold GOG Håndbold Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
31 - 25
258534 16-09-11
kl. 20:00
Stoholm Håndbold HC Midtjylland Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
29 - 27
258537 16-09-11
kl. 21:00
Ribe-Esbjerg HH FIF Granly Arena Esbjerg
Esbjerg Skøjtehal Håndbold
30 - 18
258533 17-09-11
kl. 16:00
Team Vesthimmerland HC-Fyn Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
26 - 24
258531 18-09-11
kl. 16:00
HØJ Ajax København Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
26 - 24
258532 18-09-11
kl. 17:00
Team Sydhavsøerne Fredericia Håndbold Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
29 - 19
258536 20-09-11
kl. 19:30
Vejle Håndbold TMS, Ringsted DGI-huset Vejle
Linie Kemi Hallen, Hal 1
26 - 30
258541 23-09-11
kl. 19:30
HC Midtjylland Odder Håndbold MCH, Herning
MCH, Herning Hal B
26 - 32
258540 23-09-11
kl. 20:00
GOG Håndbold Vejle Håndbold GOG Arena
GOG Arena - Hal 1
26 - 23
258543 24-09-11
kl. 14:30
Fredericia Håndbold Team Vesthimmerland thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
32 - 24
258542 24-09-11
kl. 15:00
HC-Fyn Stoholm Håndbold Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
33 - 30
258539 24-09-11
kl. 15:00
TMS, Ringsted HØJ Ringsted-hallen
Ringsted-hallen A
25 - 18
258544 25-09-11
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Ribe-Esbjerg HH Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
16 - 21
258538 26-09-11
kl. 19:00
Ajax København FIF Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
24 - 19
258547 01-10-11
kl. 15:00
Team Vesthimmerland Team Sydhavsøerne Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
22 - 26
258548 01-10-11
kl. 15:00
Stoholm Håndbold Fredericia Håndbold Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
25 - 25
258550 01-10-11
kl. 15:00
Vejle Håndbold HC Midtjylland DGI-huset Vejle
Linie Kemi Hallen, Hal 1
25 - 22
258546 01-10-11
kl. 16:00
FIF TMS, Ringsted Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
24 - 19
258549 02-10-11
kl. 15:30
Odder Håndbold HC-Fyn Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
30 - 30
258545 02-10-11
kl. 16:00
HØJ GOG Håndbold Jyllingehallen
Jyllinge-hallen
16 - 26
258552 08-10-11
kl. 15:00
TMS, Ringsted Ajax København Ringsted-hallen
Ringsted-hallen A
28 - 30
258554 09-10-11
kl. 14:00
HC Midtjylland HØJ MCH, Herning
MCH, Herning Hal B
35 - 28
258556 09-10-11
kl. 14:30
Fredericia Håndbold Odder Håndbold thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
22 - 31
258557 09-10-11
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Stoholm Håndbold Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
34 - 31
258555 09-10-11
kl. 15:00
HC-Fyn Vejle Håndbold Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1
20 - 18
258558 09-10-11
kl. 15:45
Team Vesthimmerland Ribe-Esbjerg HH Dronning Ingridhallerne
Dronning Ingridhallen 1
26 - 32
258553 09-10-11
kl. 16:00
GOG Håndbold FIF GOG Arena
GOG Arena - Hal 1
35 - 21
258561 12-10-11
kl. 19:00
Ajax København GOG Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
25 - 30
258564 13-10-11
kl. 19:30
Vejle Håndbold Fredericia Håndbold DGI-huset Vejle
Linie Kemi Hallen, Hal 1
30 - 17
258565 13-10-11
kl. 19:30
Ribe-Esbjerg HH TMS, Ringsted Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
31 - 32
258560 15-10-11
kl. 16:00
FIF HC Midtjylland Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
23 - 28
258562 16-10-11
kl. 15:00
Stoholm Håndbold Team Vesthimmerland Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
30 - 30
258563 16-10-11
kl. 15:30
Odder Håndbold Team Sydhavsøerne Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
32 - 27
258559 16-10-11
kl. 16:00
HØJ HC-Fyn Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
28 - 36
258571 21-10-11
kl. 20:30
Team Vesthimmerland Odder Håndbold Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
37 - 37
258569 22-10-11
kl. 14:30
Fredericia Håndbold HØJ Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Strib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1
30 - 25
258570 23-10-11
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Vejle Håndbold Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
28 - 30
258572 23-10-11
kl. 15:00
Stoholm Håndbold Ribe-Esbjerg HH Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
25 - 30
258568 23-10-11
kl. 15:00
HC-Fyn FIF Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
30 - 27
258566 23-10-11
kl. 16:00
GOG Håndbold TMS, Ringsted GOG Arena
GOG Arena - Hal 1
37 - 32
258567 26-10-11
kl. 19:30
HC Midtjylland Ajax København MCH, Herning
MCH, Herning Hal B
31 - 25
258579 28-10-11
kl. 19:00
Ribe-Esbjerg HH GOG Håndbold Granly Arena Esbjerg
Esbjerg Skøjtehal Håndbold
35 - 23
258574 29-10-11
kl. 15:00
FIF Fredericia Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
27 - 26
258576 29-10-11
kl. 15:00
TMS, Ringsted HC Midtjylland Ringsted-hallen
Ringsted-hallen A
22 - 26
258578 30-10-11
kl. 15:00
Vejle Håndbold Team Vesthimmerland DGI-huset Vejle
Linie Kemi Hallen, Hal 1
28 - 20
258577 30-10-11
kl. 15:30
Odder Håndbold Stoholm Håndbold Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
39 - 23
258575 30-10-11
kl. 15:30
Ajax København HC-Fyn Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
32 - 35
258573 30-10-11
kl. 16:00
HØJ Team Sydhavsøerne Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
21 - 29
258586 10-11-11
kl. 19:30
Odder Håndbold Ribe-Esbjerg HH Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
26 - 30
258582 11-11-11
kl. 19:30
Fredericia Håndbold Ajax København thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
27 - 25
258583 11-11-11
kl. 20:00
Team Sydhavsøerne FIF Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
32 - 22
258585 11-11-11
kl. 20:00
Stoholm Håndbold Vejle Håndbold Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
23 - 22
258584 12-11-11
kl. 16:00
Team Vesthimmerland HØJ Dronning Ingridhallerne
Dronning Ingridhallen 1
31 - 27
258580 13-11-11
kl. 14:00
HC Midtjylland GOG Håndbold MCH, Herning
MCH, Herning Hal B
22 - 28
258581 13-11-11
kl. 15:00
HC-Fyn TMS, Ringsted Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1
33 - 26
258593 18-11-11
kl. 19:00
Ribe-Esbjerg HH HC Midtjylland Granly Arena Esbjerg
Esbjerg Skøjtehal Håndbold
26 - 22
258589 18-11-11
kl. 19:15
Ajax København Team Sydhavsøerne Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
27 - 29
258590 19-11-11
kl. 15:00
TMS, Ringsted Fredericia Håndbold Ringsted-hallen
Ringsted-hallen A
26 - 18
258588 19-11-11
kl. 15:00
FIF Team Vesthimmerland Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
30 - 30
258592 20-11-11
kl. 15:00
Vejle Håndbold Odder Håndbold DGI-huset Vejle
Linie Kemi Hallen, Hal 1
31 - 27
258591 20-11-11
kl. 16:00
GOG Håndbold HC-Fyn GOG Arena
GOG Arena - Hal 1
35 - 29
258587 20-11-11
kl. 16:00
HØJ Stoholm Håndbold Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
30 - 23
258600 25-11-11
kl. 19:00
Vejle Håndbold Ribe-Esbjerg HH DGI-huset Vejle
Linie Kemi Hallen, Hal 1
18 - 28
258596 25-11-11
kl. 20:00
Team Sydhavsøerne TMS, Ringsted Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
21 - 22
258597 26-11-11
kl. 16:00
Team Vesthimmerland Ajax København Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
32 - 27
258595 27-11-11
kl. 14:30
Fredericia Håndbold GOG Håndbold thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
21 - 33
258594 27-11-11
kl. 15:00
HC-Fyn HC Midtjylland Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
34 - 28
258599 27-11-11
kl. 15:30
Odder Håndbold HØJ Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
34 - 25
258598 27-11-11
kl. 19:30
Stoholm Håndbold FIF Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
34 - 22
258607 02-12-11
kl. 19:30
HC-Fyn Ribe-Esbjerg HH Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
24 - 30
258606 03-12-11
kl. 14:30
HC Midtjylland Fredericia Håndbold MCH, Herning
MCH, Herning Hal B
24 - 26
258602 03-12-11
kl. 15:00
FIF Odder Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
20 - 33
258604 03-12-11
kl. 15:00
TMS, Ringsted Team Vesthimmerland Ringsted-hallen
Ringsted-hallen A
37 - 32
258603 03-12-11
kl. 16:30
Ajax København Stoholm Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
21 - 21
258605 04-12-11
kl. 16:00
GOG Håndbold Team Sydhavsøerne GOG Arena
GOG Arena - Hal 1
27 - 27
258601 04-12-11
kl. 16:00
HØJ Vejle Håndbold Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
21 - 31
258551 06-12-11
kl. 19:30
Ribe-Esbjerg HH Ajax København Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
34 - 23
258608 10-12-11
kl. 16:30
Ajax København Odder Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
29 - 24
258610 11-12-11
kl. 14:30
Fredericia Håndbold HC-Fyn thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
25 - 29
258611 11-12-11
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne HC Midtjylland Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
33 - 29
258612 11-12-11
kl. 15:00
Stoholm Håndbold TMS, Ringsted Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
27 - 31
258613 11-12-11
kl. 15:00
Vejle Håndbold FIF DGI-huset Vejle
Linie Kemi Hallen, Hal 1
27 - 20
258614 11-12-11
kl. 15:00
Ribe-Esbjerg HH HØJ Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
31 - 27
258609 11-12-11
kl. 16:00
GOG Håndbold Team Vesthimmerland GOG Arena
GOG Arena - Hal 1
44 - 27
258621 15-12-11
kl. 19:30
Ribe-Esbjerg HH Fredericia Håndbold Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
28 - 21
258620 17-12-11
kl. 15:00
Vejle Håndbold Ajax København DGI-huset Vejle
Linie Kemi Hallen, Hal 1
16 - 19
258618 17-12-11
kl. 15:00
Stoholm Håndbold GOG Håndbold Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
23 - 23
258616 17-12-11
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne HC-Fyn Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
24 - 24
258619 17-12-11
kl. 15:30
Odder Håndbold TMS, Ringsted Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
33 - 31
258617 17-12-11
kl. 16:00
Team Vesthimmerland HC Midtjylland Dronning Ingridhallerne
Dronning Ingridhallen 1
27 - 31
258615 18-12-11
kl. 16:00
HØJ FIF Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
24 - 26
258628 07-01-12
kl. 14:30
Fredericia Håndbold Team Sydhavsøerne thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
28 - 24
258622 07-01-12
kl. 15:00
FIF Ribe-Esbjerg HH Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
27 - 31
258624 07-01-12
kl. 15:00
TMS, Ringsted Vejle Håndbold Ringsted-hallen
Ringsted-hallen A
30 - 26
258627 08-01-12
kl. 15:00
HC-Fyn Team Vesthimmerland Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
31 - 28
258625 08-01-12
kl. 16:00
GOG Håndbold Odder Håndbold GOG Arena
GOG Arena - Hal 1
33 - 24
258634 12-01-12
kl. 19:30
Vejle Håndbold GOG Håndbold DGI-huset Vejle
Linie Kemi Hallen, Hal 1
24 - 21
258630 14-01-12
kl. 16:00
FIF Ajax København Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
19 - 22
258632 15-01-12
kl. 15:00
Stoholm Håndbold HC-Fyn Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
26 - 23
258633 15-01-12
kl. 15:30
Odder Håndbold HC Midtjylland Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
25 - 22
258631 15-01-12
kl. 16:00
Team Vesthimmerland Fredericia Håndbold Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
29 - 25
258629 15-01-12
kl. 16:00
HØJ TMS, Ringsted Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
25 - 31
258635 15-01-12
kl. 19:30
Ribe-Esbjerg HH Team Sydhavsøerne Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
30 - 23
258623 18-01-12
kl. 19:00
Ajax København HØJ Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
25 - 22
258626 18-01-12
kl. 19:30
HC Midtjylland Stoholm Håndbold MCH, Herning
MCH, Herning Hal B
24 - 28
258640 20-01-12
kl. 19:30
HC-Fyn Odder Håndbold Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
33 - 36
258637 21-01-12
kl. 15:00
TMS, Ringsted FIF Ringsted-hallen
Ringsted-hallen A
37 - 24
258636 21-01-12
kl. 16:00
Ajax København Ribe-Esbjerg HH Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
27 - 33
258639 22-01-12
kl. 14:00
HC Midtjylland Vejle Håndbold MCH, Herning
MCH, Herning Hal B
32 - 27
258641 22-01-12
kl. 14:30
Fredericia Håndbold Stoholm Håndbold thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
23 - 28
258642 22-01-12
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Team Vesthimmerland Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
30 - 23
258638 22-01-12
kl. 16:00
GOG Håndbold HØJ GOG Arena
GOG Arena - Hal 1
30 - 23
258647 28-01-12
kl. 14:00
HC-Fyn Fredericia Håndbold Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1
33 - 23
258645 28-01-12
kl. 15:00
TMS, Ringsted Stoholm Håndbold Ringsted-hallen
Ringsted-hallen A
29 - 24
258644 28-01-12
kl. 16:00
FIF Vejle Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
25 - 25
258646 29-01-12
kl. 14:00
HC Midtjylland Team Sydhavsøerne MCH, Herning
MCH, Herning Hal B
32 - 21
258649 29-01-12
kl. 15:15
Odder Håndbold Ajax København Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
33 - 29
258648 29-01-12
kl. 15:30
Team Vesthimmerland GOG Håndbold Dronning Ingridhallerne
Dronning Ingridhallen 1
22 - 30
258643 29-01-12
kl. 16:00
HØJ Ribe-Esbjerg HH Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
26 - 38
258654 02-02-12
kl. 19:30
Odder Håndbold Fredericia Håndbold Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
32 - 26
258651 04-02-12
kl. 15:00
FIF GOG Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
26 - 26
258655 05-02-12
kl. 15:00
Vejle Håndbold HC-Fyn DGI-huset Vejle
Linie Kemi Hallen, Hal 1
26 - 22
258656 05-02-12
kl. 15:00
Ribe-Esbjerg HH Team Vesthimmerland Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
35 - 30
258653 05-02-12
kl. 15:00
Stoholm Håndbold Team Sydhavsøerne Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
31 - 27
258650 05-02-12
kl. 16:00
HØJ HC Midtjylland Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
26 - 33
258652 08-02-12
kl. 19:15
Ajax København TMS, Ringsted Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
28 - 26
258663 10-02-12
kl. 19:30
Team Vesthimmerland Stoholm Håndbold Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
28 - 26
258661 11-02-12
kl. 14:30
Fredericia Håndbold Vejle Håndbold thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
23 - 26
258662 11-02-12
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Odder Håndbold Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
36 - 27
258657 11-02-12
kl. 15:00
TMS, Ringsted Ribe-Esbjerg HH Ringsted-hallen
Ringsted-hallen A
38 - 32
258659 12-02-12
kl. 14:00
HC Midtjylland FIF MCH, Herning
MCH, Herning Hal B
24 - 21
258660 12-02-12
kl. 15:00
HC-Fyn HØJ Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
39 - 26
258658 12-02-12
kl. 16:00
GOG Håndbold Ajax København GOG Arena
GOG Arena - Hal 1
27 - 21
258670 17-02-12
kl. 18:30
Ribe-Esbjerg HH Stoholm Håndbold Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
32 - 25
258665 18-02-12
kl. 15:00
FIF HC-Fyn Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
29 - 29
258667 18-02-12
kl. 15:00
TMS, Ringsted GOG Håndbold Ringsted-hallen
Ringsted-hallen A
29 - 29
258666 19-02-12
kl. 13:00
Ajax København HC Midtjylland Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
15 - 19
258669 19-02-12
kl. 15:00
Vejle Håndbold Team Sydhavsøerne Hedensted Centret
Hal A
26 - 24
258664 19-02-12
kl. 16:00
HØJ Fredericia Håndbold Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
23 - 28
258668 21-02-12
kl. 19:30
Odder Håndbold Team Vesthimmerland Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
28 - 26
258675 24-02-12
kl. 20:00
Team Sydhavsøerne HØJ Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
30 - 21
258677 24-02-12
kl. 20:00
Stoholm Håndbold Odder Håndbold Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
35 - 33
258674 25-02-12
kl. 14:30
Fredericia Håndbold FIF thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
31 - 21
258672 26-02-12
kl. 14:00
HC Midtjylland TMS, Ringsted MCH, Herning
MCH, Herning Hal B
31 - 26
258673 26-02-12
kl. 15:00
HC-Fyn Ajax København Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
35 - 30
258676 26-02-12
kl. 15:30
Team Vesthimmerland Vejle Håndbold Dronning Ingridhallerne
Dronning Ingridhallen 1
32 - 32
258671 27-02-12
kl. 19:30
GOG Håndbold Ribe-Esbjerg HH GOG Arena
GOG Arena - Hal 1
21 - 25
258684 01-03-12
kl. 19:30
Ribe-Esbjerg HH Odder Håndbold Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
34 - 29
258679 03-03-12
kl. 15:00
FIF Team Sydhavsøerne Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
22 - 23
258680 03-03-12
kl. 15:30
Ajax København Fredericia Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
32 - 19
258681 04-03-12
kl. 15:00
TMS, Ringsted HC-Fyn Ringsted-hallen
Ringsted-hallen A
28 - 24
258682 04-03-12
kl. 16:00
GOG Håndbold HC Midtjylland GOG Arena
GOG Arena - Hal 1
32 - 23
258678 04-03-12
kl. 16:00
HØJ Team Vesthimmerland Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
28 - 27
258683 07-03-12
kl. 19:30
Vejle Håndbold Stoholm Håndbold DGI-huset Vejle
Linie Kemi Hallen, Hal 1
27 - 21
258686 08-03-12
kl. 20:30
HC-Fyn GOG Håndbold Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1
26 - 24
258687 09-03-12
kl. 19:30
Fredericia Håndbold TMS, Ringsted thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
23 - 24
258685 11-03-12
kl. 14:00
HC Midtjylland Ribe-Esbjerg HH Hammerum-Hallen
Hammerum hallen
24 - 26
258688 11-03-12
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne Ajax København Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
21 - 23
258690 11-03-12
kl. 15:00
Stoholm Håndbold HØJ Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
43 - 23
258691 11-03-12
kl. 15:30
Odder Håndbold Vejle Håndbold Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
28 - 28
258689 11-03-12
kl. 16:30
Team Vesthimmerland FIF Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
36 - 33
258697 16-03-12
kl. 19:30
HC Midtjylland HC-Fyn Hammerum-Hallen
Hammerum hallen
27 - 26
258698 17-03-12
kl. 13:00
Ribe-Esbjerg HH Vejle Håndbold Granly Arena Esbjerg
Esbjerg Skøjtehal Håndbold
29 - 25
258693 17-03-12
kl. 15:00
FIF Stoholm Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
26 - 32
258692 18-03-12
kl. 15:00
HØJ Odder Håndbold Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
19 - 35
258696 18-03-12
kl. 16:00
GOG Håndbold Fredericia Håndbold GOG Arena
GOG Arena - Hal 1
29 - 23
258694 18-03-12
kl. 17:00
Ajax København Team Vesthimmerland Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
31 - 19
258695 19-03-12
kl. 19:30
TMS, Ringsted Team Sydhavsøerne Ringsted-hallen
Ringsted-hallen A
31 - 25
258699 25-03-12
kl. 15:00
Fredericia Håndbold HC Midtjylland thansen.dk Arena
thansen.dk Arena
20 - 22
258700 25-03-12
kl. 15:00
Team Sydhavsøerne GOG Håndbold Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
33 - 28
258701 25-03-12
kl. 15:00
Team Vesthimmerland TMS, Ringsted Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
26 - 22
258702 25-03-12
kl. 15:00
Stoholm Håndbold Ajax København Stoholm Fritids-og Kulturcenter
Stoholm Fritidsc. 1
21 - 27
258703 25-03-12
kl. 15:00
Odder Håndbold FIF Spektrum Odder
Spektrum Odder hal 1
37 - 22
258704 25-03-12
kl. 15:00
Vejle Håndbold HØJ DGI-huset Vejle
Linie Kemi Hallen, Hal 1
33 - 20
258705 25-03-12
kl. 15:00
Ribe-Esbjerg HH HC-Fyn Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
36 - 23