Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-14 Drenge A, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
635448 06-01-18
kl. 15:30
Team Haderslev-Vojens 2 Dybbøl I&UF 2 Vojenshallerne
Vojenshallen 1
15 - 18
  
635447 07-01-18
kl. 13:30
Andst U & IF Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Andst- Borger og Aktivitetscenter
Andsthallen
25 - 8
  
635445 10-01-18
kl. 18:30
Dybbøl I&UF 2 Andst U & IF Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
7 - 11
  
635446 14-01-18
kl. 11:30
Kolding KFUM Håndbold Team Haderslev-Vojens 2 KFUM-Hallerne Kolding
KFUM-Hallen, hal 1
17 - 20
  
635453 21-01-18
kl. 10:45
Kolding KFUM Håndbold Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 KFUM-Hallerne Kolding
KFUM-Hallen, hal 1
15 - 19
  
635454 21-01-18
kl. 16:35
Team Haderslev-Vojens 2 Andst U & IF Hjortebrohallen, Haderslev
Hjortebrohallen, Hadersl.
18 - 20
  
635451 28-01-18
kl. 12:30
Dybbøl I&UF 2 Kolding KFUM Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
20 - 11
  
635450 28-01-18
kl. 16:15
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Team Haderslev-Vojens 2 Rødekrohallen
Rødekrohallen
12 - 16
  
635459 04-02-18
kl. 13:00
Dybbøl I&UF 2 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
21 - 18
  
635460 04-02-18
kl. 14:30
Andst U & IF Kolding KFUM Håndbold Andst- Borger og Aktivitetscenter
Andsthallen
20 - 6
  
635456 24-02-18
kl. 10:50
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Dybbøl I&UF 2 Rødekrohallen
Rødekrohallen
20 - 16
  
635457 25-02-18
kl. 14:45
Kolding KFUM Håndbold Andst U & IF KFUM-Hallerne Kolding
KFUM-Hallen, hal 1
4 - 15
  
635466 04-03-18
kl. 12:15
Dybbøl I&UF 2 Team Haderslev-Vojens 2 Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
11 - 12
  
635465 04-03-18
kl. 14:00
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Andst U & IF Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 3
13 - 24
  
635462 10-03-18
kl. 12:25
Andst U & IF Dybbøl I&UF 2 Andst- Borger og Aktivitetscenter
Andsthallen
19 - 13
  
635463 11-03-18
kl. 12:05
Team Haderslev-Vojens 2 Kolding KFUM Håndbold Vojenshallerne
Vojenshallen 1
13 - 11
  
635471 17-03-18
kl. 16:20
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Kolding KFUM Håndbold Rødekrohallen
Rødekrohallen
15 - 17
  
635473 18-03-18
kl. 12:25
Andst U & IF Team Haderslev-Vojens 2 Andst- Borger og Aktivitetscenter
Andsthallen
18 - 10
  
635468 25-03-18
kl. 11:30
Kolding KFUM Håndbold Dybbøl I&UF 2 KFUM-Hallerne Kolding
KFUM-Hallen, hal 1
12 - 21
  
635469 25-03-18
kl. 14:45
Team Haderslev-Vojens 2 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Hjortebrohallen, Haderslev
Hjortebrohallen, Hadersl.
22 - 19
  

Bemærk:

19.12. kampene er gældende