Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Santander Cup - LP Herrer, 4. runde, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
608303 14-12-17
kl. 19:30
VIF, Mors, 3. Div. Hogager GF, 3. Div. Sydvestmors Kultur & Fritidscenter
Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1
35 - 26
  
608293 21-12-17
kl. 19:00
Aalestrup IF, 3. Div. Nibe HK, 3. Div. Aalestrup Idrætscenter
Aalestrup Idrætscenter 1
25 - 24
  
608310 28-12-17
kl. 19:30
Todbjerg-Mejlby IF, 3. Div. Hammel GF, 3. Div. Håruphallen
Håruphallen
27 - 22
  
608298 09-01-18
kl. 19:30
Hjørring Håndbold, S1 Taars/Ugilt IF, JS Hallen Park Vendia, Hjørring
Hallen Park Vendia, Hjørring
18 - 17
  
608295 09-01-18
kl. 20:10
Svenstrup Godthåb IF, 3. Div. Aalborg HK, 3. Div. Højvangshallen, Svenstrup
Højvanghallen, Svenstrup
24 - 29
  
608311 09-01-18
kl. 20:15
HA85, Hvinningdal, 3. Div. Viby IF, 3. Div. Hvinningdal-Hallen
Hvinningdal-Hallen
21 - 28
  
608301 09-01-18
kl. 20:30
Snejbjerg SG & I, 3. Div. Mejdal-Halgård, 3. Div. Snejbjerg-Hallen
Snejbjerg Hallen Hal 1
20 - 26
  
608317 10-01-18
kl. 20:15
Blåbjerg HK, JS Kolding Håndboldklub, 3. Div. Outrup Idrætscenter
Outrup Idrætscenter
9 - 24
  
608309 11-01-18
kl. 20:00
HK 73, Rask Mølle, JS JAI, Århus, 3. Div. Rask-Mølle Hallerne
Hal 1
20 - 29
  
608296 11-01-18
kl. 20:00
Sortebakken HK, JS Vestbjerg IF, 3. Div. Sortebakkehallerne
Sortebakkehallen 1
25 - 36
  
608308 11-01-18
kl. 20:15
IK Skovbakken, 2. Div. AGF, Århus, 2. Div. Vejlby-Risskov Hallerne
Vejlby-Risskov Hallen 1
30 - 32
  
608304 11-01-18
kl. 20:30
Nordthy IF, JS Nr. Søby IF, JS Nordthyhallen
Nordthyhallen
28 - 18
  
608297 16-01-18
kl. 19:45
Løgstør HK, 3. Div. Nøvling IF, 2. Div. Lanternen
Jutlanderbank Hal 1
20 - 26
  
608305 16-01-18
kl. 20:10
NSK Håndbold, Krunderup, JS Ikast Håndbold, 3. Div. Sir - Lyngbjerg Centret
Sir - Lyngbjerg Centret
33 - 29
  
608316 18-01-18
kl. 19:30
Folding-Brørup HK, JS Team Haderslev KFUM, 3. Div. Brøruphallerne
Brøruphallerne, Hal 1
23 - 27
  
608294 18-01-18
kl. 20:00
Aars HK, 2. Div. Hjallerup IF, 2. Div. Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
27 - 39
  
608312 18-01-18
kl. 20:15
Hørning Håndbold, JS Hasle KFUM, JS Super Brugsen Arena (Hørning)
Hørning SuperBrugsen Arena
26 - 21
  
608314 18-01-18
kl. 20:15
Bov IF, 3. Div. Rækker Mølle KFUM, 3. Div. Grænsehallerne
Grænsehallerne Hal 3
20 - 29
  
608315 23-01-18
kl. 19:30
Grindsted GIF, 3. Div. Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Div. Lyng-Hallen Grindsted
Lyng-hallen

  
608313 23-01-18
kl. 19:30
CHK, Aarhus S2 Galten fs, S1 Christiansbjerghallen
Christiansbjerghallen

  
608299 23-01-18
kl. 20:00
Vildbjerg KFUM, 3. Div. HRH 74, Roslev, 2. Div. Vildbjerg Sports- og Kulturcenter
Vildbjerg Stadionhal Hal 1

  
608302 23-01-18
kl. 20:15
Oddense-Otting U&GF, 3. Div. Viborg HK, 2. Div. Oddense Hus
Oddense Hus

  
608300 25-01-18
Thisted Håndbold, 3. Div. Mejrup-Hvam, 2. Div. Rolighedshallen
Rolighedshallen
0 - 0
  
HUM
608318 25-01-18
kl. 19:15
IF 92, Esbjerg, S1 Firehøje IF, JS Rørkjærhallen
Rørkjærhallen, Esbjerg

  
608306 25-01-18
kl. 20:15
Funder GF, 3. Div. Team Favrskov Håndbold, 3. Div. Funder-Hallen
Funder Hallen

  
608307 25-01-18
kl. 20:15
Nørre Djurs HK, 3. Div. Åstrup/Hammelev - Grenaa, 2. Div. Nørre Djurshallen
Nørre Djurshallen

  

Bemærk:

Kampene i 4. runde skal være afviklet senest 25. januar 2018