Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 2 Herrer, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
638552 05-01-18
kl. 19:50
Aars HK 5 Fjerritslev IF 2 Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 2
26 - 22
  
638551 07-01-18
kl. 15:00
TØK 2000, Klim Løgstør HK 3 Thorup-Klimhallen
Thorup-Klimhallen
22 - 22
  
638550 12-01-18
kl. 20:15
Aars HK 3 Aars HK 5 Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 2
18 - 16
  
638549 14-01-18
kl. 15:20
Fjerritslev IF 2 TØK 2000, Klim Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
25 - 22
  
638548 14-01-18
kl. 17:10
Løgstør HK 3 IK Vest, Ranum Lanternen
Jutlanderbank Hal 1
24 - 30
  
638558 16-01-18
kl. 20:30
Aars HK 5 TØK 2000, Klim Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
22 - 24
  
638553 18-01-18
kl. 20:25
IK Vest, Ranum Aars HK 3 Ranum Multi Kultur Center
Ranum Multi Kultur Center
21 - 20
  
638557 19-01-18
kl. 19:00
Aars HK 3 Løgstør HK 3 Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
25 - 19
  
638559 21-01-18
kl. 15:15
IK Vest, Ranum Fjerritslev IF 2 Ranum Multi Kultur Center
Ranum Multi Kultur Center
20 - 32
  
638556 25-01-18
kl. 18:50
TØK 2000, Klim IK Vest, Ranum Thorup-Klimhallen
Thorup-Klimhallen
22 - 27
  
638554 28-01-18
kl. 19:10
Løgstør HK 3 Aars HK 5 Lanternen
Jutlanderbank Hal 1
23 - 30
  
638555 29-01-18
kl. 19:45
Fjerritslev IF 2 Aars HK 3 Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
27 - 27
  
638564 01-02-18
kl. 20:10
TØK 2000, Klim Aars HK 3 Thorup-Klimhallen
Thorup-Klimhallen
20 - 27
  
638565 03-02-18
kl. 13:45
Aars HK 5 IK Vest, Ranum Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
13 - 31
  
638563 04-02-18
kl. 17:30
Fjerritslev IF 2 Løgstør HK 3 Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
22 - 24
  
638560 09-02-18
kl. 19:30
Løgstør HK 3 Fjerritslev IF 2 Lanternen
Jutlanderbank Hal 1
26 - 27
  
638561 11-02-18
kl. 15:10
Aars HK 3 TØK 2000, Klim Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
0 - 0
  
UUM
638562 11-02-18
kl. 15:15
IK Vest, Ranum Aars HK 5 Ranum Multi Kultur Center
Ranum Multi Kultur Center
23 - 18
  
638570 25-02-18
kl. 13:45
Fjerritslev IF 2 Aars HK 5 Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
18 - 23
  
638571 25-02-18
kl. 19:00
Aars HK 3 IK Vest, Ranum Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
18 - 29
  
638568 01-03-18
kl. 20:20
IK Vest, Ranum Løgstør HK 3 Ranum Multi Kultur Center
Ranum Multi Kultur Center
30 - 20
  
638567 03-03-18
kl. 12:40
Aars HK 5 Aars HK 3 Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
17 - 23
  
638569 04-03-18
kl. 17:50
Løgstør HK 3 TØK 2000, Klim Lanternen
Jutlanderbank Hal 1
31 - 18
  
638566 10-03-18
kl. 15:00
TØK 2000, Klim Fjerritslev IF 2 Thorup-Klimhallen
Thorup-Klimhallen
25 - 28
  
638576 15-03-18
kl. 20:45
Fjerritslev IF 2 IK Vest, Ranum Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
27 - 34
  
638577 18-03-18
kl. 14:00
TØK 2000, Klim Aars HK 5 Thorup-Klimhallen
Thorup-Klimhallen
18 - 25
  
638575 18-03-18
kl. 18:55
Løgstør HK 3 Aars HK 3 Lanternen
Jutlanderbank Hal 1
26 - 19
  
638574 24-03-18
kl. 14:15
IK Vest, Ranum TØK 2000, Klim Ranum Multi Kultur Center
Ranum Multi Kultur Center
32 - 20
  
638572 25-03-18
kl. 17:50
Aars HK 3 Fjerritslev IF 2 Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
23 - 23
  
638573 25-03-18
kl. 19:00
Aars HK 5 Løgstør HK 3 Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 2
26 - 22
  

Bemærk:

Puljevinderne rykker i S1H. De 3 dårligste 5'ere rykker ned sammen med nr. 6.