Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-16 Drenge 1. Division, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
630485 04-01-18
kl. 19:30
Fredericia-Trelde SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Bøgeskovhallen
Bøgeskovhallen
26 - 26
  
630483 07-01-18
kl. 16:30
Sønderborg Håndbold TM Tønder Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
20 - 23
  
630482 09-01-18
kl. 20:00
SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Kolding IF Klosterhallerne
Klosterhallen, Hal 1
20 - 29
  
630480 14-01-18
kl. 11:30
TM Tønder Håndbold Fredericia-Trelde Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
24 - 31
  
630481 14-01-18
kl. 13:00
Rødekro-Aabenraa Håndbold Sønderborg Håndbold Rødekrohallen
Rødekrohallen
26 - 24
  
630491 18-01-18
kl. 19:30
Fredericia-Trelde Rødekro-Aabenraa Håndbold thansen ARENA
thansen ARENA
31 - 22
  
630489 23-01-18
kl. 20:15
SINE Håndbold, Løgumkloster 2 TM Tønder Håndbold Klosterhallerne
Klosterhallen, Hal 4
23 - 25
  
630486 28-01-18
kl. 11:00
TM Tønder Håndbold Kolding IF Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
23 - 24
  
630487 28-01-18
kl. 12:15
Rødekro-Aabenraa Håndbold SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Rødekrohallen
Rødekrohallen
19 - 32
  
630488 28-01-18
kl. 16:30
Sønderborg Håndbold Fredericia-Trelde Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
22 - 30
  
630495 01-02-18
kl. 20:00
Rødekro-Aabenraa Håndbold TM Tønder Håndbold Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1
23 - 23
  
630497 06-02-18
kl. 19:00
Kolding IF Fredericia-Trelde Sydbank Arena
Sydbank Arena 1 - bane 1
27 - 23
  
630490 19-02-18
kl. 19:15
Kolding IF Sønderborg Håndbold Sydbank Arena
Sydbank Arena 1 - bane 1
33 - 22
  
630496 22-02-18
kl. 19:00
Sønderborg Håndbold SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
23 - 26
  
630492 25-02-18
kl. 12:30
TM Tønder Håndbold Rødekro-Aabenraa Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
25 - 25
  
630494 25-02-18
kl. 13:00
Fredericia-Trelde Kolding IF Bøgeskovhallen
Bøgeskovhallen
32 - 33
  
630503 04-03-18
kl. 12:30
SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Fredericia-Trelde Klosterhallerne
Klosterhallen, Hal 1
27 - 20
  
630502 04-03-18
kl. 12:50
Rødekro-Aabenraa Håndbold Kolding IF Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 3
32 - 28
  
630501 04-03-18
kl. 17:30
TM Tønder Håndbold Sønderborg Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
33 - 20
  
630499 06-03-18
kl. 18:45
Kolding IF SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Sydbank Arena
Sydbank Arena 1 - bane 1
28 - 20
  
630493 07-03-18
kl. 20:00
SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Sønderborg Håndbold Klosterhallerne
Klosterhallen, Hal 1
29 - 16
  
630498 10-03-18
kl. 12:15
Sønderborg Håndbold Rødekro-Aabenraa Håndbold Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg
25 - 34
  
630500 11-03-18
kl. 13:45
Fredericia-Trelde TM Tønder Håndbold thansen ARENA
thansen ARENA 3
38 - 27
  
630484 13-03-18
kl. 19:15
Kolding IF Rødekro-Aabenraa Håndbold Sydbank Arena
Sydbank Arena 1 - bane 1
31 - 17
  
630506 13-03-18
kl. 19:30
Fredericia-Trelde Sønderborg Håndbold Bøgeskovhallen
Bøgeskovhallen
34 - 23
  
630508 15-03-18
kl. 20:00
Rødekro-Aabenraa Håndbold Fredericia-Trelde Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 3
23 - 37
  
630509 18-03-18
kl. 16:00
Sønderborg Håndbold Kolding IF Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg
26 - 35
  
630507 19-03-18
kl. 19:15
TM Tønder Håndbold SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
25 - 27
  
630505 22-03-18
kl. 17:50
Kolding IF TM Tønder Håndbold Sydbank Arena
Sydbank Arena 1 - bane 1
28 - 16
  
630504 08-04-18
kl. 16:00
SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Rødekro-Aabenraa Håndbold Klosterhallerne
Klosterhallen, Hal 1
24 - 21