Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-12 Drenge AA, Pulje 5

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
644640 06-01-18
kl. 13:00
SGI-Håndbold, Esbjerg Ribe HK 2 Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
21 - 17
  
644641 07-01-18
kl. 11:45
CØ-05, Ølgod Fredericia HK 1990 Ølgodhallerne
Ølgodhallerne, Hal 2
20 - 25
  
644639 07-01-18
kl. 13:15
Dybbøl IU Tinglev Lundtoft IF Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
25 - 20
  
644638 12-01-18
kl. 18:00
Fredericia HK 1990 SGI-Håndbold, Esbjerg thansen ARENA
thansen ARENA
14 - 20
  
644636 14-01-18
kl. 12:00
Tinglev Lundtoft IF CØ-05, Ølgod Tinglev Fritidscenter
Tinglevhallen, Hal 1
18 - 13
  
644637 14-01-18
kl. 15:45
Ribe HK 2 Dybbøl IU Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
26 - 30
  
644646 20-01-18
kl. 13:00
SGI-Håndbold, Esbjerg Dybbøl IU Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
14 - 22
  
644647 21-01-18
kl. 12:00
CØ-05, Ølgod Ribe HK 2 Ølgodhallerne
Ølgodhallerne, Hal 2
18 - 22
  
644645 21-01-18
kl. 13:15
Fredericia HK 1990 Tinglev Lundtoft IF thansen ARENA
thansen ARENA 3
14 - 13
  
644644 28-01-18
kl. 10:45
Dybbøl IU CØ-05, Ølgod Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
30 - 16
  
644642 28-01-18
kl. 12:30
Tinglev Lundtoft IF SGI-Håndbold, Esbjerg Tinglev Fritidscenter
Tinglevhallen, Hal 1
20 - 15
  
644643 28-01-18
kl. 16:30
Ribe HK 2 Fredericia HK 1990 Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
22 - 17
  
644653 04-02-18
kl. 10:00
SGI-Håndbold, Esbjerg CØ-05, Ølgod Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
25 - 20
  
644652 04-02-18
kl. 11:15
Dybbøl IU Fredericia HK 1990 Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
26 - 12
  
644651 04-02-18
kl. 17:00
Ribe HK 2 Tinglev Lundtoft IF Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
13 - 18
  
644648 24-02-18
kl. 14:00
Tinglev Lundtoft IF Ribe HK 2 Tinglev Fritidscenter
Tinglevhallen, Hal 1
20 - 18
  
644649 25-02-18
kl. 12:00
Fredericia HK 1990 Dybbøl IU thansen ARENA
thansen ARENA
9 - 16
  
644650 25-02-18
kl. 13:30
CØ-05, Ølgod SGI-Håndbold, Esbjerg Ølgodhallerne
Ølgodhallerne, Hal 1
19 - 24
  
644659 02-03-18
kl. 18:15
Fredericia HK 1990 CØ-05, Ølgod thansen ARENA
thansen ARENA
16 - 28
  
644657 04-03-18
kl. 16:20
Tinglev Lundtoft IF Dybbøl IU Kliplev Hallen
Kliplevhallen
19 - 17
  
644658 09-03-18
kl. 18:45
Ribe HK 2 SGI-Håndbold, Esbjerg Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
23 - 26
  
644656 11-03-18
kl. 11:45
CØ-05, Ølgod Tinglev Lundtoft IF Ølgodhallerne
Ølgodhallerne, Hal 2
15 - 22
  
644654 11-03-18
kl. 12:30
Dybbøl IU Ribe HK 2 Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
25 - 19
  
644655 11-03-18
kl. 13:10
SGI-Håndbold, Esbjerg Fredericia HK 1990 Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
19 - 12
  
644665 17-03-18
kl. 11:45
Dybbøl IU SGI-Håndbold, Esbjerg Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
24 - 18
  
644664 18-03-18
kl. 10:00
Ribe HK 2 CØ-05, Ølgod Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
27 - 20
  
644663 18-03-18
kl. 12:15
Tinglev Lundtoft IF Fredericia HK 1990 Tinglev Fritidscenter
Tinglevhallen, Hal 1
18 - 12
  
644661 24-03-18
kl. 14:00
SGI-Håndbold, Esbjerg Tinglev Lundtoft IF Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
19 - 18
  
644662 25-03-18
kl. 11:00
CØ-05, Ølgod Dybbøl IU Ølgodhallerne
Ølgodhallerne, Hal 2
22 - 26
  
644660 25-03-18
kl. 12:15
Fredericia HK 1990 Ribe HK 2 thansen ARENA
thansen ARENA
15 - 14
  

Bemærk:

19.12.17. kl.12.00 rækkens kampe er gældende.