Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-18 Pige 1. Division, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
631173 05-01-18
kl. 18:45
Sønderborg Håndbold Ikast Håndbold Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg
22 - 34
  
631175 08-01-18
kl. 18:45
Aarhus United TTH Holstebro 2 Skæringhallen A
Skæringhallen A
26 - 17
  
631174 08-01-18
kl. 19:15
DUH, Esbjerg Sønderjyske Ungdom Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
30 - 28
  
631172 12-01-18
kl. 19:10
TTH Holstebro 2 DUH, Esbjerg Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro
13 - 28
  
631171 14-01-18
kl. 14:45
Sønderjyske Ungdom Sønderborg Håndbold Rødekrohallen
Rødekrohallen
30 - 23
  
631170 14-01-18
kl. 17:00
Ikast Håndbold Aarhus United Hyldgårdskolen Ikast
Hyldgårdsskolen A
28 - 25
  
631181 20-01-18
kl. 11:45
Aarhus United Sønderjyske Ungdom Bellevuehallerne
Bellevuehallen A

  
631180 21-01-18
kl. 13:30
DUH, Esbjerg Sønderborg Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
631179 21-01-18
kl. 14:25
TTH Holstebro 2 Ikast Håndbold Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
631191 26-01-18
kl. 19:45
Ikast Håndbold Sønderborg Håndbold Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
631177 28-01-18
kl. 14:00
Sønderjyske Ungdom TTH Holstebro 2 Rødekrohallen
Rødekrohallen

  
631176 29-01-18
kl. 20:10
Ikast Håndbold DUH, Esbjerg Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
631186 01-02-18
kl. 19:30
Sønderborg Håndbold TTH Holstebro 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
631185 02-02-18
kl. 19:00
Sønderjyske Ungdom Ikast Håndbold Rødekrohallen
Rødekrohallen

  
631187 04-02-18
kl. 17:15
DUH, Esbjerg Aarhus United Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
631178 08-02-18
kl. 19:15
Sønderborg Håndbold Aarhus United Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
631183 25-02-18
kl. 12:25
TTH Holstebro 2 Sønderborg Håndbold Idrætscenter Vest Holstebro
Idrætsc. Vest Holstebro A

  
631184 25-02-18
kl. 14:05
Aarhus United DUH, Esbjerg Stavtruphallen
Stavtruphallen

  
631193 28-02-18
kl. 20:30
TTH Holstebro 2 Aarhus United Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
631192 03-03-18
kl. 14:00
Sønderjyske Ungdom DUH, Esbjerg Rødekrohallen
Rødekrohallen

  
631190 07-03-18
kl. 19:10
Aarhus United Ikast Håndbold Skæringhallen A
Skæringhallen A

  
631182 10-03-18
kl. 12:30
Ikast Håndbold Sønderjyske Ungdom Sportscenter Ikast
Sportscenter Ikast hal B

  
631189 14-03-18
kl. 20:00
DUH, Esbjerg TTH Holstebro 2 Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1

  
631188 15-03-18
kl. 19:15
Sønderborg Håndbold Sønderjyske Ungdom Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
631197 16-03-18
kl. 20:00
Ikast Håndbold TTH Holstebro 2 Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
631198 18-03-18
kl. 12:50
Sønderjyske Ungdom Aarhus United Arena Aabenraa
Arena Aabenraa hal 3

  
631199 18-03-18
kl. 13:30
Sønderborg Håndbold DUH, Esbjerg Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
631195 04-04-18
kl. 19:00
DUH, Esbjerg Ikast Håndbold Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1

  
631196 05-04-18
kl. 18:30
Aarhus United Sønderborg Håndbold Bellevuehallerne
Bellevuehallen A

  
631194 07-04-18
kl. 15:15
TTH Holstebro 2 Sønderjyske Ungdom Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  

Bemærk:

19.12.17. kl.12.00 rækkens kampe er gældende.