Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-18 Drenge 1. Division, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
630395 07-01-18
kl. 14:00
Fredericia-Trelde Århus Håndbold 2 Bøgeskovhallen
Bøgeskovhallen
26 - 21
  
630393 11-01-18
kl. 20:30
Sønderborg Håndbold TM Tønder Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN
19 - 25
  
630392 13-01-18
kl. 11:45
Århus Håndbold 2 UH Esbjerg Bellevuehallerne
Bellevuehallen A
30 - 40
  
630390 14-01-18
kl. 12:40
TM Tønder Håndbold Fredericia-Trelde Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
27 - 31
  
630391 14-01-18
kl. 15:10
BBI Saxburg Sønderborg Håndbold Bylderup Idrætscenter
Bylderup Idrætscenter, Hal 1
26 - 22
  
630394 17-01-18
kl. 20:15
UH Esbjerg BBI Saxburg Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
33 - 27
  
630400 19-01-18
kl. 20:15
UH Esbjerg Sønderborg Håndbold Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1

  
630401 21-01-18
kl. 13:30
Fredericia-Trelde BBI Saxburg thansen.dk Arena
thansen.dk Arena

  
630396 25-01-18
kl. 20:15
TM Tønder Håndbold UH Esbjerg Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
630397 28-01-18
kl. 15:00
BBI Saxburg Århus Håndbold 2 Bylderup Idrætscenter
Bylderup Idrætscenter, Hal 1

  
630398 29-01-18
kl. 20:15
Sønderborg Håndbold Fredericia-Trelde Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
630399 01-02-18
kl. 19:30
Århus Håndbold 2 TM Tønder Håndbold Skæringhallen A
Skæringhallen A

  
630406 04-02-18
kl. 16:45
Sønderborg Håndbold Århus Håndbold 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
630407 06-02-18
kl. 20:30
UH Esbjerg Fredericia-Trelde Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1

  
630405 22-02-18
kl. 20:00
BBI Saxburg TM Tønder Håndbold Bylderup Idrætscenter
Bylderup Idrætscenter, Hal 1

  
630403 24-02-18
kl. 15:50
Århus Håndbold 2 Sønderborg Håndbold Frederiksbjerghallerne
Frederiksbjerghallen 2

  
630404 25-02-18
kl. 15:30
Fredericia-Trelde UH Esbjerg thansen.dk Arena
thansen.dk Arena

  
630402 25-02-18
kl. 15:30
TM Tønder Håndbold BBI Saxburg Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
630411 01-03-18
kl. 20:15
TM Tønder Håndbold Sønderborg Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
630413 04-03-18
kl. 15:00
Århus Håndbold 2 Fredericia-Trelde Skæringhallen A
Skæringhallen A

  
630412 04-03-18
kl. 16:10
BBI Saxburg UH Esbjerg Bylderup Idrætscenter
Bylderup Idrætscenter, Hal 1

  
630409 08-03-18
kl. 19:05
UH Esbjerg Århus Håndbold 2 Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1

  
630408 10-03-18
kl. 16:30
Sønderborg Håndbold BBI Saxburg Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
630410 13-03-18
kl. 19:30
Fredericia-Trelde TM Tønder Håndbold thansen.dk Arena
thansen.dk Arena

  
630417 17-03-18
kl. 14:55
TM Tønder Håndbold Århus Håndbold 2 Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
630418 17-03-18
kl. 16:10
BBI Saxburg Fredericia-Trelde Bylderup Idrætscenter
Bylderup Idrætscenter, Hal 1

  
630419 18-03-18
kl. 14:45
Sønderborg Håndbold UH Esbjerg Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
630416 22-03-18
kl. 19:30
Fredericia-Trelde Sønderborg Håndbold Bøgeskovhallen
Bøgeskovhallen

  
630414 04-04-18
kl. 19:10
Århus Håndbold 2 BBI Saxburg Skæringhallen A
Skæringhallen A

  
630415 07-04-18
kl. 12:40
UH Esbjerg TM Tønder Håndbold Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1

  

Bemærk:

19.12.17. kl.12.00 rækkens kampe er gældende.