Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-12 Drenge C, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
632266 07-01-18
kl. 10:30
Vamdrup IF 2 Dybbøl IU 2 Arena Syd Vamdrup
Arena Syd Vamdrup 1
7 - 12
  
632267 07-01-18
kl. 12:30
Hjordkær UIF Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Hjordkærhallen
Hjordkærhallen
11 - 15
  
632263 08-01-18
kl. 18:15
Dybbøl IU 2 Felsted IF Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
13 - 13
  
632265 10-01-18
kl. 17:00
Felsted IF Løjt IF Felstedhallen
Felstedhallen
10 - 8
  
632264 13-01-18
kl. 14:40
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Vamdrup IF 2 Rødekrohallen
Rødekrohallen
19 - 5
  
632262 14-01-18
kl. 12:15
Løjt IF Hjordkær UIF Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1
3 - 8
  
632272 21-01-18
kl. 09:45
Vamdrup IF 2 Felsted IF Arena Syd Vamdrup
Arena Syd Vamdrup 1
13 - 6
  
632273 21-01-18
kl. 12:30
Hjordkær UIF Dybbøl IU 2 Hjordkærhallen
Hjordkærhallen
9 - 5
  
632271 26-01-18
kl. 17:45
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Løjt IF Rødekrohallen
Rødekrohallen
16 - 4
  
632269 28-01-18
kl. 10:00
Dybbøl IU 2 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
14 - 21
  
632270 28-01-18
kl. 10:00
Felsted IF Hjordkær UIF Felstedhallen
Felstedhallen
8 - 10
  
632268 28-01-18
kl. 10:30
Løjt IF Vamdrup IF 2 Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1
6 - 10
  
632278 04-02-18
kl. 10:00
Felsted IF Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Felstedhallen
Felstedhallen
18 - 17
  
632279 04-02-18
kl. 10:45
Vamdrup IF 2 Hjordkær UIF Arena Syd Vamdrup
Arena Syd Vamdrup 1
10 - 10
  
632277 04-02-18
kl. 12:15
Dybbøl IU 2 Løjt IF Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
13 - 9
  
632275 24-02-18
kl. 12:30
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Felsted IF Rødekrohallen
Rødekrohallen
14 - 12
  
632274 25-02-18
kl. 12:20
Løjt IF Dybbøl IU 2 Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1
11 - 10
  
632276 25-02-18
kl. 12:30
Hjordkær UIF Vamdrup IF 2 Hjordkærhallen
Hjordkærhallen
12 - 8
  
632283 03-03-18
kl. 11:50
Løjt IF Felsted IF Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1
7 - 3
  
632284 04-03-18
kl. 10:45
Dybbøl IU 2 Vamdrup IF 2 Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
10 - 7
  
632285 04-03-18
kl. 12:50
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Hjordkær UIF Rødekrohallen
Rødekrohallen
17 - 9
  
632280 10-03-18
kl. 10:00
Felsted IF Dybbøl IU 2 Felstedhallen
Felstedhallen
14 - 7
  
632281 11-03-18
kl. 09:00
Vamdrup IF 2 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Arena Syd Vamdrup
Arena Syd Vamdrup 1
7 - 11
  
632282 11-03-18
kl. 12:30
Hjordkær UIF Løjt IF Hjordkærhallen
Hjordkærhallen
8 - 4
  
632286 15-03-18
kl. 19:00
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Dybbøl IU 2 Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1
14 - 7
  
632290 17-03-18
kl. 12:45
Dybbøl IU 2 Hjordkær UIF Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
8 - 10
  
632291 18-03-18
kl. 10:00
Felsted IF Vamdrup IF 2 Felstedhallen
Felstedhallen
10 - 11
  
632289 18-03-18
kl. 10:30
Løjt IF Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1
11 - 7
  
632287 25-03-18
kl. 11:30
Vamdrup IF 2 Løjt IF Arena Syd Vamdrup
Arena Syd Vamdrup 1
8 - 9
  
632288 25-03-18
kl. 12:30
Hjordkær UIF Felsted IF Hjordkærhallen
Hjordkærhallen
7 - 10
  

Bemærk:

19.12. kampene er gældende