Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-18 Pige A , Pulje 7

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
632687 06-01-18
kl. 14:00
Sønderborg Håndbold 2 Sønderjyske Ungdom 3 Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg
26 - 15
  
632688 07-01-18
kl. 14:40
HF Nybøl Nor Als HK Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
19 - 8
  
632685 14-01-18
kl. 12:00
Als HK Sønderborg Håndbold 2 Diamanten Kultur- og Idrætscenter i Fynshav
Diamanten Kultur- og Idrætscenter
26 - 30
  
632686 14-01-18
kl. 17:30
Egen U&IF HF Nybøl Nor Guderuphallen
Guderuphallen
16 - 19
  
632694 21-01-18
kl. 15:15
HF Nybøl Nor Sønderborg Håndbold 2 Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
19 - 18
  
632693 21-01-18
kl. 16:20
Egen U&IF Sønderjyske Ungdom 3 Guderuphallen
Guderuphallen
23 - 19
  
632691 28-01-18
kl. 15:00
Als HK Egen U&IF Sydals Hallen
Sydalshallen
22 - 24
  
632690 30-01-18
kl. 20:15
Sønderjyske Ungdom 3 HF Nybøl Nor Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 3
14 - 23
  
632700 04-02-18
kl. 13:50
Sønderborg Håndbold 2 Egen U&IF Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg
27 - 27
  
632699 04-02-18
kl. 16:00
Als HK Sønderjyske Ungdom 3 Diamanten Kultur- og Idrætscenter i Fynshav
Diamanten Kultur- og Idrætscenter
22 - 20
  
632711 06-02-18
kl. 20:15
Sønderjyske Ungdom 3 Egen U&IF Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 3
15 - 20
  
632697 25-02-18
kl. 17:10
Egen U&IF Sønderborg Håndbold 2 Guderuphallen
Guderuphallen
17 - 16
  
632696 27-02-18
kl. 20:15
Sønderjyske Ungdom 3 Als HK Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 3
14 - 20
  
632706 04-03-18
kl. 14:15
Als HK HF Nybøl Nor Sydals Hallen
Sydalshallen
14 - 21
  
632705 06-03-18
kl. 20:15
Sønderjyske Ungdom 3 Sønderborg Håndbold 2 Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 3
12 - 19
  
632702 08-03-18
kl. 19:15
Sønderborg Håndbold 2 Als HK Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg
16 - 18
  
632703 11-03-18
kl. 15:00
HF Nybøl Nor Egen U&IF Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
23 - 25
  
632713 18-03-18
kl. 11:15
Sønderborg Håndbold 2 HF Nybøl Nor Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg
20 - 23
  
632708 20-03-18
kl. 19:30
Egen U&IF Als HK Guderuphallen
Guderuphallen
20 - 24
  
632709 25-03-18
kl. 17:10
HF Nybøl Nor Sønderjyske Ungdom 3 Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
0 - 0
  
UUM