Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-16 Drenge A , Pulje 9

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
640633 06-01-18
kl. 13:50
Hammelev SUF Løjt IF Hammelevhallen
Hammelevhallen
15 - 8
  
640634 07-01-18
kl. 12:00
Vamdrup IF Als HF Arena Syd Vamdrup
Arena Syd Vamdrup 1
27 - 28
  
640635 08-01-18
kl. 19:30
Vejen HK Sønderborg Håndbold 2 Vejen Idrætscenter
Vejen Idrætscenter hal 3
13 - 15
  
640631 14-01-18
kl. 13:00
Als HF Hammelev SUF Diamanten Kultur- og Idrætscenter i Fynshav
Diamanten Kultur- og Idrætscenter
28 - 29
  
640632 14-01-18
kl. 13:00
Sønderborg Håndbold 2 Vamdrup IF Høruphallen
Høruphallen 2
22 - 12
  
640630 14-01-18
kl. 13:45
Løjt IF Vejen HK Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1
18 - 21
  
640640 21-01-18
kl. 11:15
Vamdrup IF Hammelev SUF Arena Syd Vamdrup
Arena Syd Vamdrup 1

  
640641 22-01-18
kl. 19:30
Vejen HK Als HF Vejen Idrætscenter
Vejen Idrætscenter hal 3

  
640638 27-01-18
kl. 16:15
Hammelev SUF Vejen HK Hammelevhallen
Hammelevhallen

  
640636 28-01-18
kl. 13:00
Løjt IF Vamdrup IF Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1

  
640637 28-01-18
kl. 16:00
Als HF Sønderborg Håndbold 2 Sydals Hallen
Sydalshallen

  
640646 03-02-18
kl. 13:50
Hammelev SUF Sønderborg Håndbold 2 Hammelevhallen
Hammelevhallen

  
640647 04-02-18
kl. 13:00
Vamdrup IF Vejen HK Arena Syd Vamdrup
Arena Syd Vamdrup 1

  
640645 04-02-18
kl. 15:00
Als HF Løjt IF Diamanten Kultur- og Idrætscenter i Fynshav
Diamanten Kultur- og Idrætscenter

  
640639 05-02-18
kl. 19:45
Sønderborg Håndbold 2 Løjt IF Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
640643 25-02-18
kl. 12:00
Sønderborg Håndbold 2 Hammelev SUF Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN

  
640642 25-02-18
kl. 14:00
Løjt IF Als HF Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1

  
640644 26-02-18
kl. 19:30
Vejen HK Vamdrup IF Vejen Idrætscenter
Vejen Idrætscenter hal 3

  
640651 03-03-18
kl. 14:30
Løjt IF Hammelev SUF Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1

  
640652 04-03-18
kl. 15:15
Als HF Vamdrup IF Sydals Hallen
Sydalshallen

  
640653 04-03-18
kl. 16:00
Sønderborg Håndbold 2 Vejen HK Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN

  
640649 11-03-18
kl. 12:15
Vamdrup IF Sønderborg Håndbold 2 Arena Syd Vamdrup
Arena Syd Vamdrup 1

  
640648 11-03-18
kl. 13:00
Hammelev SUF Als HF Hammelevhallen
Hammelevhallen

  
640650 12-03-18
kl. 19:30
Vejen HK Løjt IF Vejen Idrætscenter
Vejen Idrætscenter hal 3

  
640658 17-03-18
kl. 11:50
Als HF Vejen HK Sydals Hallen
Sydalshallen

  
640659 17-03-18
kl. 13:50
Hammelev SUF Vamdrup IF Hammelevhallen
Hammelevhallen

  
640657 18-03-18
kl. 13:00
Løjt IF Sønderborg Håndbold 2 Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1

  
640654 24-03-18
kl. 14:15
Sønderborg Håndbold 2 Als HF Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
640655 25-03-18
kl. 12:15
Vamdrup IF Løjt IF Arena Syd Vamdrup
Arena Syd Vamdrup 1

  
640656 25-03-18
kl. 15:45
Vejen HK Hammelev SUF Vejen Idrætscenter
Vejen Idrætscenter hal 3

  

Bemærk:

19.12.17. kl.12.00 rækkens kampe er gældende.