Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 2 Herrer (2. Halvs) , Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
643544 07-01-18
kl. 12:00
Højby S.& G. 2 Tved G.& I. 2 Højbyhallerne
Højbyhallen - Hal 2 (ny)
0 - 0
  
UUM
643543 07-01-18
kl. 14:30
Kølstrup-Rynkeby HK Bolbro GIF 2 Nymarkshallen
Nymarkshallen
30 - 16
  
643548 07-01-18
kl. 15:30
Skårup IF DSIO Odense 2 Skåruphallen
Skåruphallen
21 - 15
  
643545 07-01-18
kl. 16:30
Nyborg GIF 4 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Nyborghallerne
Nyborghallerne 1
20 - 18
  
643546 07-01-18
kl. 17:30
IF Stjernen Odense 3 Svendborg Håndboldklub 3 Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
23 - 17
  
643547 07-01-18
kl. 17:30
Bellinge IF 2 He-Ry 67 2 Rasmus Rask Hallen
Rasmus Rask Hallen
20 - 20
  
643549 13-01-18
kl. 15:15
Bolbro GIF 2 Bellinge IF 2 Bolbrohallen
Bolbrohallen
18 - 22
  
643551 14-01-18
kl. 12:00
Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 IF Stjernen Odense 3 Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen
0 - 0
  
UUM
643550 14-01-18
kl. 13:00
Tved G.& I. 2 Skårup IF Thurø Hallen
Thurø Hallen
23 - 16
  
643553 14-01-18
kl. 13:45
DSIO Odense 2 Nyborg GIF 4 Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal
20 - 20
  
643554 14-01-18
kl. 15:15
He-Ry 67 2 Højby S.& G. 2 Ryslingehallen
Ryslingehallen
26 - 19
  
643552 14-01-18
kl. 19:05
Svendborg Håndboldklub 3 Kølstrup-Rynkeby HK Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal
17 - 18
  
643560 17-01-18
kl. 20:30
DSIO Odense 2 IF Stjernen Odense 3 Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen
8 - 24
  
643555 20-01-18
kl. 12:15
Nyborg GIF 4 Bolbro GIF 2 Nyborghallerne
Nyborghallerne 1
21 - 19
  
643557 21-01-18
kl. 14:00
Højby S.& G. 2 Kølstrup-Rynkeby HK Højbyhallerne
Højbyhallen - Hal 2 (ny)
19 - 25
  
643558 21-01-18
kl. 14:30
Svendborg Håndboldklub 3 He-Ry 67 2 Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal
22 - 18
  
643556 21-01-18
kl. 17:20
Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Tved G.& I. 2 Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen
24 - 16
  
643559 21-01-18
kl. 17:30
Bellinge IF 2 Skårup IF Rasmus Rask Hallen
Rasmus Rask Hallen
21 - 22
  
643566 24-01-18
kl. 19:15
IF Stjernen Odense 3 Højby S.& G. 2 Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
28 - 19
  
643561 28-01-18
kl. 15:00
Bolbro GIF 2 Svendborg Håndboldklub 3 Bolbrohallen
Bolbrohallen
19 - 17
  
643565 28-01-18
kl. 15:30
Skårup IF Nyborg GIF 4 Skåruphallen
Skåruphallen
23 - 21
  
643563 28-01-18
kl. 16:15
He-Ry 67 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Ryslingehallen
Ryslingehallen
21 - 22
  
643562 28-01-18
kl. 17:00
Tved G.& I. 2 DSIO Odense 2 Tvedhallen
Tvedhallen
21 - 21
  
643564 30-01-18
kl. 19:00
Kølstrup-Rynkeby HK Bellinge IF 2 Nymarkshallen
Nymarkshallen
24 - 20
  
643571 31-01-18
kl. 20:30
DSIO Odense 2 He-Ry 67 2 Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen
15 - 17
  
643568 03-02-18
kl. 16:20
Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Højby S.& G. 2 Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen
21 - 17
  
643567 04-02-18
kl. 12:30
Tved G.& I. 2 Bolbro GIF 2 Tvedhallen
Tvedhallen
17 - 21
  
643572 04-02-18
kl. 15:30
Skårup IF IF Stjernen Odense 3 Skåruphallen
Skåruphallen
22 - 30
  
643570 04-02-18
kl. 15:30
Bellinge IF 2 Svendborg Håndboldklub 3 Rasmus Rask Hallen
Rasmus Rask Hallen
18 - 20
  
643569 05-02-18
kl. 20:15
Nyborg GIF 4 Kølstrup-Rynkeby HK Nyborghallerne
Nyborghallerne 1
15 - 20
  
643574 25-02-18
kl. 13:30
Kølstrup-Rynkeby HK Tved G.& I. 2 Nymarkshallen
Nymarkshallen
30 - 19
  
643575 25-02-18
kl. 13:30
Højby S.& G. 2 Nyborg GIF 4 Højbyhallerne
Højbyhallen - Hal 2 (ny)
24 - 17
  
643573 25-02-18
kl. 15:00
Bolbro GIF 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Bolbrohallen
Bolbrohallen
24 - 13
  
643578 25-02-18
kl. 16:00
IF Stjernen Odense 3 Bellinge IF 2 Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
22 - 17
  
643577 25-02-18
kl. 16:15
He-Ry 67 2 Skårup IF Ryslingehallen
Ryslingehallen
21 - 23
  
643576 25-02-18
kl. 18:00
Svendborg Håndboldklub 3 DSIO Odense 2 Midtbyhallen
Midtbyhallen
18 - 12
  
643594 04-03-18
kl. 12:00
Svendborg Håndboldklub 3 Skårup IF Midtbyhallen
Midtbyhallen
17 - 14
  
643596 04-03-18
kl. 12:15
DSIO Odense 2 Bellinge IF 2 Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal
15 - 20
  
643592 04-03-18
kl. 12:45
Tved G.& I. 2 Nyborg GIF 4 Tvedhallen
Tvedhallen
19 - 18
  
643593 04-03-18
kl. 12:45
Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Kølstrup-Rynkeby HK Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen
22 - 20
  
643591 04-03-18
kl. 13:15
Bolbro GIF 2 Højby S.& G. 2 Bolbrohallen
Bolbrohallen
25 - 15
  
643595 04-03-18
kl. 16:30
He-Ry 67 2 IF Stjernen Odense 3 Ryslingehallen
Ryslingehallen
21 - 27
  
643587 08-03-18
kl. 00:00
Skårup IF Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Skåruphallen
Skåruphallen
0 - 0
  
UUM
643586 10-03-18
kl. 17:15
Bellinge IF 2 Tved G.& I. 2 Rasmus Rask Hallen
Rasmus Rask Hallen
16 - 21
  
643590 11-03-18
kl. 13:45
Højby S.& G. 2 Svendborg Håndboldklub 3 Højbyhallerne
Højbyhallen - Hal 2 (ny)
17 - 16
  
643588 11-03-18
kl. 15:45
Kølstrup-Rynkeby HK DSIO Odense 2 Nymarkshallen
Nymarkshallen
23 - 16
  
643585 11-03-18
kl. 16:45
IF Stjernen Odense 3 Bolbro GIF 2 Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
20 - 16
  
643589 11-03-18
kl. 17:45
Nyborg GIF 4 He-Ry 67 2 Nyborghallerne
Nyborghallerne 1
26 - 24
  
643599 17-03-18
kl. 13:30
Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 DSIO Odense 2 Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen
23 - 23
  
643600 17-03-18
kl. 16:30
IF Stjernen Odense 3 Kølstrup-Rynkeby HK Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
17 - 20
  
643601 18-03-18
kl. 13:30
Bellinge IF 2 Nyborg GIF 4 Rasmus Rask Hallen
Rasmus Rask Hallen
21 - 27
  
643602 18-03-18
kl. 15:30
Skårup IF Højby S.& G. 2 Skåruphallen
Skåruphallen
16 - 23
  
643598 18-03-18
kl. 18:15
Tved G.& I. 2 Svendborg Håndboldklub 3 Tvedhallen
Tvedhallen
16 - 15
  
643597 20-03-18
kl. 21:15
Bolbro GIF 2 He-Ry 67 2 Bolbrohallen
Bolbrohallen
29 - 17
  
643584 25-03-18
kl. 12:15
DSIO Odense 2 Højby S.& G. 2 Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal
10 - 19
  
643580 25-03-18
kl. 12:30
Tved G.& I. 2 IF Stjernen Odense 3 Tvedhallen
Tvedhallen
20 - 17
  
643581 25-03-18
kl. 13:30
Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Bellinge IF 2 Vester Skerningehallen
Vester Skerningehallen
20 - 25
  
643582 25-03-18
kl. 16:30
He-Ry 67 2 Kølstrup-Rynkeby HK Ryslingehallen
Ryslingehallen
16 - 29
  
643583 25-03-18
kl. 17:50
Svendborg Håndboldklub 3 Nyborg GIF 4 Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal
0 - 0
  
HUM
643579 27-03-18
kl. 00:00
Bolbro GIF 2 Skårup IF Bolbrohallen
Bolbrohallen
0 - 0
  
UUM
643606 07-04-18
kl. 14:15
Kølstrup-Rynkeby HK Skårup IF Nymarkshallen
Nymarkshallen
24 - 16
  
643607 07-04-18
kl. 15:00
Nyborg GIF 4 IF Stjernen Odense 3 Nyborghallerne
Nyborghallerne 1
18 - 23
  
643608 07-04-18
kl. 16:30
Højby S.& G. 2 Bellinge IF 2 Højbyhallerne
Højbyhallen - Hal 2 (ny)
22 - 17
  
643604 07-04-18
kl. 16:30
He-Ry 67 2 Tved G.& I. 2 Ryslingehallen
Ryslingehallen
23 - 23
  
643603 08-04-18
kl. 14:45
DSIO Odense 2 Bolbro GIF 2 Munkebjergskolens Hal
Munkebjergskolens Hal
32 - 23
  
643605 08-04-18
kl. 19:05
Svendborg Håndboldklub 3 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal
22 - 13
  

Bemærk:

Pulje 1: Haarby BK udgået (15.12) Næsby IF udgået (20.12) Strib IF udgået (03.01) Middelfart HK indgået (05.01)