Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-12 Pige A, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
631533 07-01-18
kl. 11:40
Vidar-Ulkebøl Håndbold Team Haderslev KFUM Ulkebølhallen
Ulkebølhallen
11 - 10
  
631535 07-01-18
kl. 16:00
Team NØS, Haderslev Næs Bramdrupdam GIF Staruphallen, Haderslev
Staruphallen, Haderslev
8 - 10
  
631534 11-01-18
kl. 17:30
Sundeved HK Dybbøl IU Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
13 - 20
  
631532 14-01-18
kl. 10:35
Bramdrupdam GIF Sundeved HK Bramdrupdam Sports- & Mødecenter
Bramdruphallen 2
22 - 14
  
631531 15-01-18
kl. 17:00
Dybbøl IU Vidar-Ulkebøl Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
10 - 18
  
631539 20-01-18
kl. 11:15
Bramdrupdam GIF Team Haderslev KFUM Bramdrupdam Sports- & Mødecenter
Bramdruphallen 2
13 - 16
  
631541 21-01-18
kl. 14:00
Team NØS, Haderslev Næs Dybbøl IU Staruphallen, Haderslev
Staruphallen, Haderslev
8 - 13
  
631530 22-01-18
kl. 18:30
Team Haderslev KFUM Team NØS, Haderslev Næs Hjortebrohallen, Haderslev
Hjortebrohallen, Hadersl.
12 - 12
  
631540 25-01-18
kl. 17:30
Sundeved HK Vidar-Ulkebøl Håndbold Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
15 - 16
  
631536 28-01-18
kl. 09:00
Team Haderslev KFUM Sundeved HK Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1
11 - 11
  
631538 28-01-18
kl. 11:40
Vidar-Ulkebøl Håndbold Team NØS, Haderslev Næs Ulkebølhallen
Ulkebølhallen
17 - 13
  
631537 28-01-18
kl. 11:45
Dybbøl IU Bramdrupdam GIF Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
15 - 11
  
631547 01-02-18
kl. 17:30
Sundeved HK Team NØS, Haderslev Næs Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
15 - 21
  
631545 04-02-18
kl. 10:30
Dybbøl IU Team Haderslev KFUM Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
21 - 14
  
631546 04-02-18
kl. 11:40
Vidar-Ulkebøl Håndbold Bramdrupdam GIF Ulkebølhallen
Ulkebølhallen
16 - 17
  
631544 25-02-18
kl. 16:00
Team NØS, Haderslev Næs Sundeved HK Staruphallen, Haderslev
Staruphallen, Haderslev
15 - 20
  
631543 27-02-18
kl. 18:15
Bramdrupdam GIF Vidar-Ulkebøl Håndbold Bramdrupdam Sports- & Mødecenter
Bramdruphallen 1
14 - 11
  
631551 03-03-18
kl. 13:10
Team Haderslev KFUM Vidar-Ulkebøl Håndbold Hjortebrohallen, Haderslev
Hjortebrohallen, Hadersl.
8 - 12
  
631550 05-03-18
kl. 17:30
Team NØS, Haderslev Næs Team Haderslev KFUM Næshallen
Næshallen
13 - 14
  
631553 06-03-18
kl. 18:00
Bramdrupdam GIF Team NØS, Haderslev Næs Bramdrupdam Sports- & Mødecenter
Bramdruphallen 1
13 - 9
  
631549 11-03-18
kl. 11:40
Sundeved HK Bramdrupdam GIF Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
15 - 19
  
631548 11-03-18
kl. 11:50
Vidar-Ulkebøl Håndbold Dybbøl IU Ulkebølhallen
Ulkebølhallen
17 - 8
  
631542 12-03-18
kl. 18:15
Team Haderslev KFUM Dybbøl IU Hjortebrohallen, Haderslev
Hjortebrohallen, Hadersl.
9 - 10
  
631552 14-03-18
kl. 17:00
Dybbøl IU Sundeved HK Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
12 - 12
  
631555 15-03-18
kl. 17:30
Sundeved HK Team Haderslev KFUM Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
8 - 15
  
631558 17-03-18
kl. 11:00
Dybbøl IU Team NØS, Haderslev Næs Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN 1
9 - 16
  
631559 18-03-18
kl. 11:40
Vidar-Ulkebøl Håndbold Sundeved HK Ulkebølhallen
Ulkebølhallen
21 - 10
  
631557 18-03-18
kl. 12:00
Team Haderslev KFUM Bramdrupdam GIF Hjortebrohallen, Haderslev
Hjortebrohallen, Hadersl.
13 - 15
  
631554 20-03-18
kl. 18:15
Bramdrupdam GIF Dybbøl IU Bramdrupdam Sports- & Mødecenter
Bramdruphallen 1
20 - 16
  
631556 25-03-18
kl. 10:30
Team NØS, Haderslev Næs Vidar-Ulkebøl Håndbold Staruphallen, Haderslev
Staruphallen, Haderslev
9 - 19
  

Bemærk:

19.12. kampene er gældende