Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-12 Pige C, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
644795 07-01-18
kl. 10:00
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Løjt IF Ulkebølhallen
Ulkebølhallen
5 - 11
  
644796 07-01-18
kl. 12:10
Team Haderslev KFUM 2 Als HF Hjortebrohallen, Haderslev
Hjortebrohallen, Hadersl.
14 - 21
  
644797 07-01-18
kl. 17:00
Team NØS, Haderslev Næs 2 Dybbøl IU 2 Staruphallen, Haderslev
Staruphallen, Haderslev
9 - 9
  
644794 08-01-18
kl. 17:30
Dybbøl IU 2 Team Haderslev KFUM 2 Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN
2 - 3
  
644793 14-01-18
kl. 10:15
Als HF Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Sydals Hallen
Sydalshallen
10 - 15
  
644792 14-01-18
kl. 11:30
Løjt IF Team NØS, Haderslev Næs 2 Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1
9 - 10
  
644802 21-01-18
kl. 12:55
Team Haderslev KFUM 2 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Hjortebrohallen, Haderslev
Hjortebrohallen, Hadersl.
11 - 8
  
644803 21-01-18
kl. 13:00
Team NØS, Haderslev Næs 2 Als HF Staruphallen, Haderslev
Staruphallen, Haderslev
16 - 11
  
644801 22-01-18
kl. 17:30
Dybbøl IU 2 Løjt IF Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN
7 - 8
  
644800 28-01-18
kl. 10:00
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Team NØS, Haderslev Næs 2 Ulkebølhallen
Ulkebølhallen

  
644799 28-01-18
kl. 11:00
Als HF Dybbøl IU 2 Sydals Hallen
Sydalshallen

  
644798 28-01-18
kl. 11:20
Løjt IF Team Haderslev KFUM 2 Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1

  
644808 04-02-18
kl. 10:00
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Dybbøl IU 2 Ulkebølhallen
Ulkebølhallen

  
644809 04-02-18
kl. 12:10
Team Haderslev KFUM 2 Team NØS, Haderslev Næs 2 Hjortebrohallen, Haderslev
Hjortebrohallen, Hadersl.

  
644807 04-02-18
kl. 12:45
Als HF Løjt IF Diamanten Kultur- og Idrætscenter i Fynshav
Diamanten Kultur- og Idrætscenter

  
644805 25-02-18
kl. 11:00
Dybbøl IU 2 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN

  
644804 25-02-18
kl. 13:10
Løjt IF Als HF Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1

  
644806 25-02-18
kl. 17:00
Team NØS, Haderslev Næs 2 Team Haderslev KFUM 2 Staruphallen, Haderslev
Staruphallen, Haderslev

  
644813 03-03-18
kl. 11:50
Løjt IF Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1

  
644815 04-03-18
kl. 10:00
Dybbøl IU 2 Team NØS, Haderslev Næs 2 Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN

  
644814 04-03-18
kl. 10:15
Als HF Team Haderslev KFUM 2 Sydals Hallen
Sydalshallen

  
644812 05-03-18
kl. 18:15
Team NØS, Haderslev Næs 2 Løjt IF Næshallen
Næshallen

  
644810 11-03-18
kl. 10:00
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Als HF Ulkebølhallen
Ulkebølhallen

  
644811 11-03-18
kl. 11:00
Team Haderslev KFUM 2 Dybbøl IU 2 Hjortebrohallen, Haderslev
Hjortebrohallen, Hadersl.

  
644821 18-03-18
kl. 10:00
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Team Haderslev KFUM 2 Ulkebølhallen
Ulkebølhallen

  
644819 18-03-18
kl. 11:20
Løjt IF Dybbøl IU 2 Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1

  
644820 18-03-18
kl. 12:00
Als HF Team NØS, Haderslev Næs 2 Diamanten Kultur- og Idrætscenter i Fynshav
Diamanten Kultur- og Idrætscenter

  
644816 21-03-18
kl. 18:00
Dybbøl IU 2 Als HF Broager Sparekasse SKANSEN
Broager Sparekasse SKANSEN

  
644818 25-03-18
kl. 11:30
Team NØS, Haderslev Næs 2 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Staruphallen, Haderslev
Staruphallen, Haderslev

  
644817 25-03-18
kl. 12:10
Team Haderslev KFUM 2 Løjt IF Hjortebrohallen, Haderslev
Hjortebrohallen, Hadersl.

  

Bemærk:

19.12. kampene er gældende