Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Old Boys C (2 Halvs) , Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
629509 07-01-18
kl. 16:00
Stige Håndboldklub SUS Håndbold Stigehallen
Stigehallen
14 - 12
  
629508 10-01-18
kl. 20:30
Risøhøj He-Ry 67 Espe Hallen
Espe Hallen
7 - 10
  
629511 11-01-18
kl. 21:30
KFUM's Boldklub Odense Stige Håndboldklub Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1
11 - 11
  
629512 14-01-18
kl. 11:30
SUS Håndbold Team Broby Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
14 - 13
  
629510 14-01-18
kl. 17:30
Faaborg ØH Risøhøj Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
17 - 16
  
629519 17-01-18
kl. 20:30
Risøhøj Stige Håndboldklub Espe Hallen
Espe Hallen
11 - 18
  
629515 21-01-18
kl. 11:00
SUS Håndbold KFUM's Boldklub Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
12 - 16
  
629516 22-01-18
kl. 19:15
Team Broby Faaborg ØH Allested-Vejle Fritidscenter
Allested-Vejle Fritidscenter
14 - 15
  
629521 28-01-18
kl. 19:30
KFUM's Boldklub Odense Risøhøj Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1
18 - 9
  
629527 29-01-18
kl. 19:15
Team Broby He-Ry 67 Allested-Vejle Fritidscenter
Allested-Vejle Fritidscenter
11 - 8
  
629525 03-02-18
kl. 18:45
KFUM's Boldklub Odense Faaborg ØH Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1
14 - 8
  
629523 05-02-18
kl. 19:00
He-Ry 67 SUS Håndbold Ryslingehallen
Ryslingehallen
10 - 13
  
629530 25-02-18
kl. 18:50
Faaborg ØH SUS Håndbold Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
12 - 17
  
629534 26-02-18
kl. 19:00
He-Ry 67 Stige Håndboldklub Ryslingehallen
Ryslingehallen
10 - 11
  
629536 05-03-18
kl. 19:15
Team Broby KFUM's Boldklub Odense Allested-Vejle Fritidscenter
Allested-Vejle Fritidscenter
12 - 13
  
629538 11-03-18
kl. 11:45
SUS Håndbold Risøhøj Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
13 - 13
  
629539 11-03-18
kl. 12:15
Stige Håndboldklub Faaborg ØH Stigehallen
Stigehallen
0 - 0
  
UUM
629540 18-03-18
kl. 11:30
Faaborg ØH He-Ry 67 Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
13 - 15
  
629544 18-03-18
kl. 17:40
Stige Håndboldklub Team Broby Stigehallen
Stigehallen
13 - 13
  
629549 26-03-18
kl. 19:00
He-Ry 67 KFUM's Boldklub Odense Ryslingehallen
Ryslingehallen
11 - 9
  
629546 04-04-18
kl. 20:30
Risøhøj Team Broby Espe Hallen
Espe Hallen
13 - 16