Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Fynsserien Herrer (2.Halvs), Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
627052 04-01-18
kl. 19:15
IF Stjernen, Odense 2 He-Ry 67 Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
26 - 28
  
627049 07-01-18
kl. 11:25
GOG Håndbold 3 Otterup HK 2 SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
32 - 24
  
627053 07-01-18
kl. 12:40
Stige Håndboldklub BR 66 Langeskov Stigehallen
Stigehallen
26 - 27
  
627048 07-01-18
kl. 14:30
Stenstrup IF Østfyns HK Stenstrup Hallen
Stenstruphallen
26 - 24
  
627050 07-01-18
kl. 14:45
Middelfart HK OH 77 Odense Lillebæltshallerne
Lillebæltshallen A
23 - 30
  
627051 07-01-18
kl. 15:00
Tommerup HK 2 Aarup BK Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
19 - 29
  
627057 11-01-18
kl. 20:30
Aarup BK Stenstrup IF Aarup Fritidscenter
Aarup Fritidscenter - Hal 1
35 - 29
  
627055 14-01-18
kl. 15:00
Otterup HK 2 Stige Håndboldklub Otterup Hallerne
Opvisningshallen, Otterup
25 - 27
  
627058 14-01-18
kl. 16:15
BR 66 Langeskov Middelfart HK Langeskov Idrætscenter
Langeskov Idrætscenter - Hal 2
23 - 19
  
627054 14-01-18
kl. 17:15
Østfyns HK IF Stjernen, Odense 2 Ørbæk Midtpunkt
Ørbæk Midtpunkt - Hal 1
37 - 25
  
627056 16-01-18
kl. 20:00
OH 77 Odense Tommerup HK 2 Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen
29 - 17
  
627061 18-01-18
kl. 20:00
OH 77 Odense Otterup HK 2 Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen
31 - 18
  
627063 18-01-18
kl. 20:30
Aarup BK He-Ry 67 Aarup Fritidscenter
Aarup Fritidscenter - Hal 1
28 - 24
  
627065 19-01-18
kl. 19:15
BR 66 Langeskov Tommerup HK 2 Langeskov Idrætscenter
Langeskov Idrætscenter - Hal 2
30 - 24
  
627060 21-01-18
kl. 14:00
Middelfart HK Østfyns HK Lillebæltshallerne
Lillebæltshallen A
24 - 29
  
627062 21-01-18
kl. 16:30
GOG Håndbold 3 Stenstrup IF SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
34 - 39
  
627064 21-01-18
kl. 16:45
IF Stjernen, Odense 2 Stige Håndboldklub Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
24 - 29
  
627066 25-01-18
kl. 20:15
Østfyns HK Aarup BK Ørbæk Midtpunkt
Ørbæk Midtpunkt - Hal 1
34 - 28
  
627071 27-01-18
kl. 12:15
Tommerup HK 2 GOG Håndbold 3 Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
18 - 30
  
627069 28-01-18
kl. 14:45
Stenstrup IF IF Stjernen, Odense 2 Stenstrup Hallen
Stenstruphallen
35 - 30
  
627068 28-01-18
kl. 15:00
He-Ry 67 OH 77 Odense Ryslingehallen
Ryslingehallen
29 - 37
  
627070 28-01-18
kl. 15:40
Stige Håndboldklub Middelfart HK Stigehallen
Stigehallen
20 - 19
  
627067 28-01-18
kl. 17:30
Otterup HK 2 BR 66 Langeskov Otterup Hallerne
Opvisningshallen, Otterup
25 - 26
  
627073 01-02-18
kl. 19:30
OH 77 Odense GOG Håndbold 3 Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen
0 - 0
  
UUL
627074 04-02-18
kl. 15:15
Middelfart HK Stenstrup IF Lillebæltshallerne
Lillebæltshallen A
19 - 27
  
627076 04-02-18
kl. 15:15
BR 66 Langeskov He-Ry 67 Langeskov Idrætscenter
Langeskov Idrætscenter - Hal 2
27 - 26
  
627072 04-02-18
kl. 16:45
Otterup HK 2 Østfyns HK Otterup Hallerne
Opvisningshallen, Otterup
16 - 27
  
627075 04-02-18
kl. 17:30
IF Stjernen, Odense 2 Aarup BK Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
31 - 36
  
627059 08-02-18
kl. 20:30
He-Ry 67 GOG Håndbold 3 Ryslingehallen
Ryslingehallen
25 - 23
  
627077 08-02-18
kl. 20:45
Stige Håndboldklub Tommerup HK 2 Stigehallen
Stigehallen
26 - 16
  
627083 24-02-18
kl. 16:30
Tommerup HK 2 IF Stjernen, Odense 2 Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
28 - 33
  
627080 25-02-18
kl. 13:00
GOG Håndbold 3 Middelfart HK SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
27 - 32
  
627082 25-02-18
kl. 15:00
He-Ry 67 Stige Håndboldklub Ryslingehallen
Ryslingehallen
26 - 18
  
627079 25-02-18
kl. 16:00
Stenstrup IF Otterup HK 2 Stenstrup Hallen
Stenstruphallen
23 - 20
  
627081 25-02-18
kl. 16:10
Aarup BK BR 66 Langeskov Aarup Fritidscenter
Aarup Fritidscenter - Hal 1
31 - 19
  
627078 25-02-18
kl. 16:45
Østfyns HK OH 77 Odense Ørbæk Midtpunkt
Ørbæk Midtpunkt - Hal 1
19 - 23
  
627101 02-03-18
kl. 19:00
BR 66 Langeskov IF Stjernen, Odense 2 Langeskov Idrætscenter
Langeskov Idrætscenter - Hal 1
31 - 30
  
627098 03-03-18
kl. 15:00
OH 77 Odense Stenstrup IF Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen
35 - 21
  
627096 04-03-18
kl. 14:00
Østfyns HK GOG Håndbold 3 Ørbæk Midtpunkt
Ørbæk Midtpunkt - Hal 1
25 - 30
  
627099 04-03-18
kl. 14:45
Aarup BK Stige Håndboldklub Aarup Fritidscenter
Aarup Fritidscenter - Hal 1
23 - 23
  
627100 04-03-18
kl. 15:00
He-Ry 67 Tommerup HK 2 Ryslingehallen
Ryslingehallen
29 - 23
  
627097 04-03-18
kl. 15:00
Otterup HK 2 Middelfart HK Otterup Hallerne
Opvisningshallen, Otterup
16 - 20
  
627090 10-03-18
kl. 15:00
Tommerup HK 2 Østfyns HK Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
17 - 25
  
627092 11-03-18
kl. 14:10
Stige Håndboldklub OH 77 Odense Stigehallen
Stigehallen
18 - 32
  
627093 11-03-18
kl. 14:45
Stenstrup IF BR 66 Langeskov Stenstrup Hallen
Stenstruphallen
19 - 23
  
627095 11-03-18
kl. 14:50
GOG Håndbold 3 Aarup BK SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
29 - 29
  
627091 11-03-18
kl. 15:30
IF Stjernen, Odense 2 Otterup HK 2 Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
31 - 22
  
627094 11-03-18
kl. 15:45
Middelfart HK He-Ry 67 Lillebæltshallerne
Lillebæltshallen A
26 - 22
  
627105 15-03-18
kl. 20:00
Tommerup HK 2 Stenstrup IF Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
17 - 26
  
627106 17-03-18
kl. 15:15
IF Stjernen, Odense 2 Middelfart HK Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
30 - 25
  
627104 18-03-18
kl. 14:30
OH 77 Odense BR 66 Langeskov Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen
23 - 22
  
627102 18-03-18
kl. 17:15
Østfyns HK He-Ry 67 Ørbæk Midtpunkt
Ørbæk Midtpunkt - Hal 1
30 - 29
  
627103 21-03-18
kl. 20:15
Otterup HK 2 Aarup BK Otterup Hallerne
Opvisningshallen, Otterup
17 - 21
  
627086 22-03-18
kl. 20:00
OH 77 Odense IF Stjernen, Odense 2 Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen
30 - 28
  
627088 22-03-18
kl. 20:40
Aarup BK Middelfart HK Aarup Fritidscenter
Aarup Fritidscenter - Hal 1
26 - 26
  
627084 25-03-18
kl. 13:00
Østfyns HK Stige Håndboldklub Ørbæk Midtpunkt
Ørbæk Midtpunkt - Hal 1
35 - 22
  
627089 25-03-18
kl. 14:45
BR 66 Langeskov GOG Håndbold 3 Langeskov Idrætscenter
Langeskov Idrætscenter - Hal 2
28 - 23
  
627087 25-03-18
kl. 15:00
He-Ry 67 Stenstrup IF Ryslingehallen
Ryslingehallen
29 - 23
  
627085 26-03-18
kl. 20:30
Otterup HK 2 Tommerup HK 2 Otterup Hallerne
Opvisningshallen, Otterup
23 - 23
  
627107 05-04-18
kl. 20:10
Stige Håndboldklub GOG Håndbold 3 Stigehallen
Stigehallen
34 - 28
  
627110 05-04-18
kl. 20:30
Aarup BK OH 77 Odense Aarup Fritidscenter
Aarup Fritidscenter - Hal 1
27 - 31
  
627112 07-04-18
kl. 14:00
Middelfart HK Tommerup HK 2 Lillebæltshallerne
Lillebæltshallen A
35 - 18
  
627109 07-04-18
kl. 15:00
He-Ry 67 Otterup HK 2 Ryslingehallen
Ryslingehallen
27 - 32
  
627111 07-04-18
kl. 16:00
Stenstrup IF Stige Håndboldklub Stenstrup Hallen
Stenstruphallen
24 - 15
  
627108 07-04-18
kl. 16:15
BR 66 Langeskov Østfyns HK Langeskov Idrætscenter
Langeskov Idrætscenter - Hal 2
20 - 20
  
627113 08-04-18
kl. 13:30
GOG Håndbold 3 IF Stjernen, Odense 2 SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2
34 - 29