Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdel, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
618730 06-01-18
kl. 14:15
Helsingør Håndbold Oure I.E. HK Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2
24 - 23
  
618731 07-01-18
kl. 13:30
Team Sydhavsøerne Herlev/Hjorten Håndbold Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
26 - 23
  
618729 11-01-18
kl. 13:00
Gunslevholm Idrætsefterskole Strib Idrætsefterskole Gundslevholm Idrætsefterskole
Gundslevholm
23 - 25
  
618727 13-01-18
kl. 16:15
Oure I.E. HK Gunslevholm Idrætsefterskole Oure Idrætscenter
Oure Idrætscenter
31 - 21
  
618728 14-01-18
kl. 15:00
Herlev/Hjorten Håndbold Helsingør Håndbold Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
27 - 26
  
618737 21-01-18
kl. 12:55
Team Sydhavsøerne Oure I.E. HK Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
29 - 16
  
618735 25-01-18
kl. 19:40
Herlev/Hjorten Håndbold Strib Idrætsefterskole Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
33 - 23
  
618733 28-01-18
kl. 15:50
Oure I.E. HK Herlev/Hjorten Håndbold Oure Idrætscenter
Oure Idrætscenter
22 - 27
  
618734 31-01-18
kl. 18:00
Gunslevholm Idrætsefterskole Team Sydhavsøerne Gundslevholm Idrætsefterskole
Gundslevholm
24 - 24
  
618742 04-02-18
kl. 11:00
Gunslevholm Idrætsefterskole Herlev/Hjorten Håndbold Gundslevholm Idrætsefterskole
Gundslevholm
34 - 31
  
618743 04-02-18
kl. 12:45
Helsingør Håndbold Team Sydhavsøerne Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
25 - 19
  
618741 06-02-18
kl. 17:45
Oure I.E. HK Strib Idrætsefterskole Oure Idrætscenter
Oure Idrætscenter
33 - 20
  
618738 23-02-18
kl. 15:00
Strib Idrætsefterskole Oure I.E. HK Strib Idrætsefterskoles hal
Strib Idrætsefterskoles hal
22 - 30
  
618740 23-02-18
kl. 18:30
Team Sydhavsøerne Helsingør Håndbold Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 1
24 - 28
  
618732 24-02-18
kl. 14:00
Strib Idrætsefterskole Helsingør Håndbold Strib Idrætsefterskoles hal
Strib Idrætsefterskoles hal
27 - 26
  
618739 25-02-18
kl. 13:40
Herlev/Hjorten Håndbold Gunslevholm Idrætsefterskole Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
27 - 19
  
618736 03-03-18
kl. 13:30
Helsingør Håndbold Gunslevholm Idrætsefterskole Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
35 - 27
  
618749 04-03-18
kl. 18:40
Herlev/Hjorten Håndbold Team Sydhavsøerne Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
27 - 29
  
618747 07-03-18
kl. 13:00
Strib Idrætsefterskole Gunslevholm Idrætsefterskole Strib Idrætsefterskoles hal
Strib Idrætsefterskoles hal
30 - 40
  
618745 11-03-18
kl. 19:10
Helsingør Håndbold Herlev/Hjorten Håndbold Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
27 - 22
  
618755 14-03-18
kl. 18:30
Gunslevholm Idrætsefterskole Helsingør Håndbold Gundslevholm Idrætsefterskole
Gundslevholm
27 - 32
  
618754 16-03-18
kl. 19:30
Oure I.E. HK Team Sydhavsøerne Oure Idrætscenter
Oure Idrætscenter
31 - 16
  
618753 18-03-18
kl. 13:00
Strib Idrætsefterskole Herlev/Hjorten Håndbold Strib Idrætsefterskoles hal
Strib Idrætsefterskoles hal
25 - 30
  
618746 20-03-18
kl. 18:45
Team Sydhavsøerne Strib Idrætsefterskole Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
25 - 21
  
618744 21-03-18
kl. 19:15
Gunslevholm Idrætsefterskole Oure I.E. HK Gundslevholm Idrætsefterskole
Gundslevholm
26 - 25
  
618726 25-03-18
kl. 14:00
Strib Idrætsefterskole Team Sydhavsøerne Strib Idrætsefterskoles hal
Strib Idrætsefterskoles hal
21 - 24
  
618748 25-03-18
kl. 17:50
Oure I.E. HK Helsingør Håndbold SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
24 - 25
  
618751 08-04-18
kl. 12:45
Helsingør Håndbold Strib Idrætsefterskole Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
36 - 28
  
618750 08-04-18
kl. 15:50
Herlev/Hjorten Håndbold Oure I.E. HK Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
29 - 23
  
618752 08-04-18
kl. 17:00
Team Sydhavsøerne Gunslevholm Idrætsefterskole Maribo-hallerne
Maribo-hallerne 2
32 - 24