Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 2 Herrer B - 2. halvdel, Pulje 7

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
619689 07-01-18
kl. 14:50
Hundested HK Team Arresø 2 Hundested-hallen
Hundested-hallen
24 - 26
  
619691 07-01-18
kl. 15:30
Ålholm IF, Hillerød Tårnby HK 2 Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal
23 - 25
  
619690 07-01-18
kl. 18:00
Helsingør Håndbold 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
20 - 27
  
619688 13-01-18
kl. 14:45
Tårnby HK 2 Helsingør Håndbold 4 Travbane Hallen
Travbane Hallen
23 - 16
  
619687 14-01-18
kl. 14:30
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Hundested HK Gribskov-hallen
Gribskov-hallen
22 - 20
  
619686 14-01-18
kl. 15:30
Team Arresø 2 Ålholm IF, Hillerød Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
29 - 14
  
619697 21-01-18
kl. 15:30
Ålholm IF, Hillerød Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal
15 - 18
  
619696 21-01-18
kl. 18:00
Helsingør Håndbold 4 Hundested HK Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
26 - 18
  
619695 24-01-18
kl. 19:55
Tårnby HK 2 Team Arresø 2 Travbane Hallen
Travbane Hallen

  
619694 28-01-18
kl. 12:50
Hundested HK Ålholm IF, Hillerød Hundested-hallen
Hundested-hallen

  
619692 28-01-18
kl. 15:20
Team Arresø 2 Helsingør Håndbold 4 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen

  
619693 28-01-18
kl. 15:45
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Tårnby HK 2 Gribskov-hallen
Gribskov-hallen

  
619701 04-02-18
kl. 15:45
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Team Arresø 2 Gribskov-hallen
Gribskov-hallen

  
619703 04-02-18
kl. 16:45
Helsingør Håndbold 4 Ålholm IF, Hillerød Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
619702 04-02-18
kl. 17:10
Hundested HK Tårnby HK 2 Hundested-hallen
Hundested-hallen

  
619698 25-02-18
kl. 12:00
Team Arresø 2 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen

  
619700 25-02-18
kl. 15:30
Ålholm IF, Hillerød Helsingør Håndbold 4 Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal

  
619699 26-02-18
kl. 21:00
Tårnby HK 2 Hundested HK Travbane Hallen
Travbane Hallen

  
619709 03-03-18
kl. 14:45
Tårnby HK 2 Ålholm IF, Hillerød Travbane Hallen
Travbane Hallen

  
619707 04-03-18
kl. 14:30
Team Arresø 2 Hundested HK Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen

  
619708 04-03-18
kl. 14:45
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Helsingør Håndbold 4 Gribskov-hallen
Gribskov-hallen

  
619705 11-03-18
kl. 12:20
Helsingør Håndbold 4 Tårnby HK 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2

  
619706 11-03-18
kl. 13:00
Ålholm IF, Hillerød Team Arresø 2 Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal

  
619704 11-03-18
kl. 14:50
Hundested HK Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Hundested-hallen
Hundested-hallen

  
619714 18-03-18
kl. 15:00
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Ålholm IF, Hillerød Gribskov-hallen
Gribskov-hallen

  
619713 18-03-18
kl. 18:00
Team Arresø 2 Tårnby HK 2 Melby-hallen
Melby-hallen

  
619715 25-03-18
kl. 14:50
Hundested HK Helsingør Håndbold 4 Hundested-hallen
Hundested-hallen

  
619710 07-04-18
kl. 14:45
Tårnby HK 2 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Travbane Hallen
Travbane Hallen

  
619712 08-04-18
kl. 15:30
Ålholm IF, Hillerød Hundested HK Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal

  
619711 08-04-18
kl. 19:10
Helsingør Håndbold 4 Team Arresø 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1