Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 2 Herrer B - 2. halvdel, Pulje 7

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
619689 07-01-18
kl. 14:50
Hundested HK Team Arresø 2 Hundested-hallen
Hundested-hallen
24 - 26
  
619691 07-01-18
kl. 15:30
Ålholm IF, Hillerød Tårnby HK 2 Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal
23 - 25
  
619690 07-01-18
kl. 18:00
Helsingør Håndbold 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
20 - 27
  
619688 13-01-18
kl. 14:45
Tårnby HK 2 Helsingør Håndbold 4 Travbane Hallen
Travbane Hallen
23 - 16
  
619687 14-01-18
kl. 14:30
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Hundested HK Gribskov-hallen
Gribskov-hallen
22 - 20
  
619686 14-01-18
kl. 15:30
Team Arresø 2 Ålholm IF, Hillerød Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
29 - 14
  
619697 21-01-18
kl. 15:30
Ålholm IF, Hillerød Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal
15 - 18
  
619696 21-01-18
kl. 18:00
Helsingør Håndbold 4 Hundested HK Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
26 - 18
  
619695 24-01-18
kl. 19:55
Tårnby HK 2 Team Arresø 2 Travbane Hallen
Travbane Hallen
23 - 31
  
619692 28-01-18
kl. 15:20
Team Arresø 2 Helsingør Håndbold 4 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
35 - 16
  
619693 28-01-18
kl. 15:45
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Tårnby HK 2 Gribskov-hallen
Gribskov-hallen
19 - 13
  
619694 01-02-18
kl. 20:30
Hundested HK Ålholm IF, Hillerød Hundested-hallen
Hundested-hallen
25 - 8
  
619703 04-02-18
kl. 00:00
Helsingør Håndbold 4 Ålholm IF, Hillerød Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
0 - 0
  
UUM
619701 04-02-18
kl. 15:45
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Team Arresø 2 Gribskov-hallen
Gribskov-hallen
30 - 19
  
619702 04-02-18
kl. 17:10
Hundested HK Tårnby HK 2 Hundested-hallen
Hundested-hallen
18 - 24
  
619698 25-02-18
kl. 12:00
Team Arresø 2 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
23 - 19
  
619700 25-02-18
kl. 15:30
Ålholm IF, Hillerød Helsingør Håndbold 4 Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal
22 - 25
  
619699 26-02-18
kl. 21:00
Tårnby HK 2 Hundested HK Travbane Hallen
Travbane Hallen
26 - 17
  
619709 03-03-18
kl. 14:45
Tårnby HK 2 Ålholm IF, Hillerød Travbane Hallen
Travbane Hallen
25 - 22
  
619707 04-03-18
kl. 14:30
Team Arresø 2 Hundested HK Frederiksværk-hallen
Frederiksværk-hallen
28 - 27
  
619708 04-03-18
kl. 14:45
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Helsingør Håndbold 4 Gribskov-hallen
Gribskov-hallen
23 - 17
  
619706 11-03-18
kl. 13:00
Ålholm IF, Hillerød Team Arresø 2 Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal
26 - 40
  
619704 11-03-18
kl. 14:50
Hundested HK Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Hundested-hallen
Hundested-hallen
15 - 22
  
619713 18-03-18
kl. 18:00
Team Arresø 2 Tårnby HK 2 Melby-hallen
Melby-hallen
0 - 0
  
UUM
619705 22-03-18
kl. 20:00
Helsingør Håndbold 4 Tårnby HK 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2
19 - 21
  
619715 25-03-18
kl. 14:50
Hundested HK Helsingør Håndbold 4 Hundested-hallen
Hundested-hallen
11 - 20
  
619714 05-04-18
kl. 20:20
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Ålholm IF, Hillerød Gribskov-hallen
Gribskov-hallen
23 - 16
  
619710 07-04-18
kl. 14:45
Tårnby HK 2 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Travbane Hallen
Travbane Hallen
22 - 17
  
619712 08-04-18
kl. 15:30
Ålholm IF, Hillerød Hundested HK Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal
22 - 17
  
619711 08-04-18
kl. 19:10
Helsingør Håndbold 4 Team Arresø 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
29 - 28