Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-12 Drenge C2 - 2. halvdel, Pulje 4

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
621371 07-01-18
kl. 09:50
Helsingør Håndbold 3 VSH 3 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2
16 - 16
  
621369 07-01-18
kl. 10:50
Team Helsinge Håndbold 3 Espergærde IF Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 1
12 - 15
  
621370 07-01-18
kl. 15:00
Ledøje-Smørum HK Håndboldklubben Sirius-Græsted Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1
17 - 9
  
621368 14-01-18
kl. 09:00
VSH 3 Ledøje-Smørum HK Virum-hallerne
Virum-hallen 1
21 - 13
  
621367 14-01-18
kl. 10:20
Håndboldklubben Sirius-Græsted Team Helsinge Håndbold 3 Gribskov-hallen
Gribskov-hallen
19 - 16
  
621366 14-01-18
kl. 12:40
Espergærde IF Helsingør Håndbold 3 Espergærde-hallen
Espergærde-hallen
11 - 11
  
621375 20-01-18
kl. 10:00
VSH 3 Espergærde IF Virum-hallerne
Virum-hallen 2

  
621376 20-01-18
kl. 11:50
Ledøje-Smørum HK Team Helsinge Håndbold 3 Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1

  
621377 21-01-18
kl. 10:10
Helsingør Håndbold 3 Håndboldklubben Sirius-Græsted Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
621373 28-01-18
kl. 10:20
Håndboldklubben Sirius-Græsted VSH 3 Gribskov-hallen
Gribskov-hallen

  
621372 28-01-18
kl. 11:40
Espergærde IF Ledøje-Smørum HK Espergærde-hallen
Espergærde-hallen

  
621374 28-01-18
kl. 14:00
Team Helsinge Håndbold 3 Helsingør Håndbold 3 Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3

  
621382 04-02-18
kl. 09:50
Team Helsinge Håndbold 3 VSH 3 Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 1

  
621383 04-02-18
kl. 10:00
Ledøje-Smørum HK Helsingør Håndbold 3 Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1

  
621381 04-02-18
kl. 10:20
Håndboldklubben Sirius-Græsted Espergærde IF Gribskov-hallen
Gribskov-hallen

  
621380 25-02-18
kl. 10:30
Helsingør Håndbold 3 Ledøje-Smørum HK Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
621379 25-02-18
kl. 10:50
VSH 3 Team Helsinge Håndbold 3 Virum-hallerne
Virum-hallen 1

  
621378 01-03-18
kl. 18:30
Espergærde IF Håndboldklubben Sirius-Græsted Espergærde-hallen
Espergærde-hallen

  
621388 04-03-18
kl. 10:20
Håndboldklubben Sirius-Græsted Ledøje-Smørum HK Gribskov-hallen
Gribskov-hallen

  
621389 04-03-18
kl. 11:30
VSH 3 Helsingør Håndbold 3 Virum-hallerne
Virum-hallen 1

  
621387 04-03-18
kl. 12:30
Espergærde IF Team Helsinge Håndbold 3 Espergærde-hallen
Espergærde-hallen

  
621386 08-03-18
kl. 17:15
Helsingør Håndbold 3 Espergærde IF Snekkersten-hallen
Snekkersten-hallen

  
621385 11-03-18
kl. 09:50
Ledøje-Smørum HK VSH 3 Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1

  
621394 18-03-18
kl. 09:30
Håndboldklubben Sirius-Græsted Helsingør Håndbold 3 Gribskov-hallen
Gribskov-hallen

  
621393 18-03-18
kl. 10:00
Espergærde IF VSH 3 Espergærde-hallen
Espergærde-hallen

  
621395 18-03-18
kl. 14:50
Team Helsinge Håndbold 3 Ledøje-Smørum HK Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 1

  
621384 25-03-18
kl. 11:10
Team Helsinge Håndbold 3 Håndboldklubben Sirius-Græsted Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 1

  
621392 08-04-18
kl. 09:50
Helsingør Håndbold 3 Team Helsinge Håndbold 3 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2

  
621391 08-04-18
kl. 11:40
Ledøje-Smørum HK Espergærde IF Ledøje-Smørum-hal
Ledøje-Smørum-hal 1

  
621390 08-04-18
kl. 12:20
VSH 3 Håndboldklubben Sirius-Græsted Virum-hallerne
Virum-hallen 2