Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
622239 07-01-18
kl. 17:30
Hvidovre IF Lyngby HK Dansborg Hallen
Dansborg Hallen
32 - 20
  
622241 09-01-18
kl. 20:00
Team Helsinge Håndbold HØJ Ramløse-hallen
Ramløse-hallen
24 - 23
  
622237 11-01-18
kl. 19:00
Team Stenhus/HK Isefjord-Holbæk Hvidovre IF Ny Stenhushal
Ny Stenhushal
21 - 25
  
622236 14-01-18
kl. 12:20
Lyngby HK Team Helsinge Håndbold Lyngbyhallen
Lyngby-hallen 2
13 - 26
  
622238 14-01-18
kl. 15:30
HØJ Helsingør Håndbold Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
33 - 25
  
622240 17-01-18
kl. 19:50
Helsingør Håndbold Team Stenhus/HK Isefjord-Holbæk Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
29 - 18
  
622247 21-01-18
kl. 13:40
Team Helsinge Håndbold Team Stenhus/HK Isefjord-Holbæk Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
21 - 17
  
622246 21-01-18
kl. 14:00
Helsingør Håndbold Hvidovre IF Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
20 - 23
  
622243 25-01-18
kl. 19:00
Team Stenhus/HK Isefjord-Holbæk HØJ Ny Stenhushal
Ny Stenhushal
15 - 28
  
622242 28-01-18
kl. 16:40
Lyngby HK Helsingør Håndbold Lyngbyhallen
Lyngby-hallen
25 - 35
  
622245 30-01-18
kl. 18:45
HØJ Lyngby HK Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
38 - 31
  
622251 01-02-18
kl. 19:00
Team Stenhus/HK Isefjord-Holbæk Lyngby HK Ny Stenhushal
Ny Stenhushal
26 - 27
  
622252 08-02-18
kl. 18:15
Hvidovre IF HØJ Dansborg Hallen
Dansborg Hallen
29 - 24
  
622253 23-02-18
kl. 17:35
Helsingør Håndbold Team Helsinge Håndbold Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
15 - 21
  
622250 25-02-18
kl. 11:00
Team Helsinge Håndbold Helsingør Håndbold Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 1
22 - 22
  
622248 25-02-18
kl. 12:00
Lyngby HK Team Stenhus/HK Isefjord-Holbæk Lyngbyhallen
Lyngby-hallen
30 - 30
  
622249 25-02-18
kl. 14:10
HØJ Hvidovre IF Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
23 - 26
  
622255 02-03-18
kl. 17:35
Helsingør Håndbold HØJ Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
28 - 19
  
622257 04-03-18
kl. 13:20
Lyngby HK Hvidovre IF Lyngbyhallen
Lyngby-hallen
28 - 33
  
622259 04-03-18
kl. 14:20
HØJ Team Helsinge Håndbold Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
21 - 22
  
622254 10-03-18
kl. 11:30
Hvidovre IF Team Stenhus/HK Isefjord-Holbæk Dansborg Hallen
Dansborg Hallen
24 - 23
  
622263 10-03-18
kl. 16:00
Lyngby HK HØJ Lyngbyhallen
Lyngby-hallen
28 - 28
  
622265 13-03-18
kl. 19:45
Hvidovre IF Helsingør Håndbold Dansborg Hallen
Dansborg Hallen
19 - 19
  
622264 15-03-18
kl. 19:00
Team Stenhus/HK Isefjord-Holbæk Team Helsinge Håndbold Ny Stenhushal
Ny Stenhushal
18 - 25
  
622260 20-03-18
kl. 18:45
HØJ Team Stenhus/HK Isefjord-Holbæk Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
31 - 28
  
622244 20-03-18
kl. 20:00
Hvidovre IF Team Helsinge Håndbold Ramløse-hallen
Ramløse-hallen
27 - 17
  
622256 25-03-18
kl. 00:00
Team Helsinge Håndbold Lyngby HK Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
0 - 0
  
UUM
622258 05-04-18
kl. 20:30
Team Stenhus/HK Isefjord-Holbæk Helsingør Håndbold Ny Stenhushal
Ny Stenhushal
22 - 32
  
622262 08-04-18
kl. 12:10
Team Helsinge Håndbold Hvidovre IF Ramløse-hallen
Ramløse-hallen
16 - 13
  
622261 08-04-18
kl. 18:00
Helsingør Håndbold Lyngby HK Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
29 - 17