Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
622269 07-01-18
kl. 11:00
Gunslevholm Idrætsefterskole HC Odense Ungdom Gundslevholm Idrætsefterskole
Gundslevholm
13 - 22
  
622288 07-01-18
kl. 12:00
Oure I.E. HK Helsingør Håndbold Oure Idrætscenter
Oure Idrætscenter
24 - 26
  
622271 07-01-18
kl. 12:30
Rødovre HK HIK/KFUM Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal 2
25 - 23
  
622267 13-01-18
kl. 14:50
Oure I.E. HK Gunslevholm Idrætsefterskole Oure Idrætscenter
Oure Idrætscenter
30 - 16
  
622266 14-01-18
kl. 13:30
HC Odense Ungdom Rødovre HK Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 2
29 - 25
  
622268 14-01-18
kl. 19:05
HIK/KFUM Helsingør Håndbold Emdrup Hallen
Emdrup Hallen
21 - 33
  
622275 20-01-18
kl. 14:00
HIK/KFUM HC Odense Ungdom Emdrup Hallen
Emdrup Hallen
26 - 28
  
622277 21-01-18
kl. 11:00
Rødovre HK Oure I.E. HK Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal 2
19 - 26
  
622289 25-01-18
kl. 18:30
HIK/KFUM Rødovre HK Emdrup Hallen
Emdrup Hallen
30 - 26
  
622273 28-01-18
kl. 13:00
Oure I.E. HK HIK/KFUM Oure Idrætscenter
Oure Idrætscenter
20 - 24
  
622274 31-01-18
kl. 19:15
Gunslevholm Idrætsefterskole Rødovre HK Gundslevholm Idrætsefterskole
Gundslevholm
23 - 21
  
622282 04-02-18
kl. 12:15
Gunslevholm Idrætsefterskole HIK/KFUM Gundslevholm Idrætsefterskole
Gundslevholm
28 - 32
  
622281 07-02-18
kl. 19:30
Oure I.E. HK HC Odense Ungdom Oure Idrætscenter
Oure Idrætscenter
17 - 27
  
622276 21-02-18
kl. 19:50
Helsingør Håndbold Gunslevholm Idrætsefterskole Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
36 - 17
  
622278 22-02-18
kl. 18:30
HC Odense Ungdom Oure I.E. HK Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 2
27 - 20
  
622280 25-02-18
kl. 15:30
Rødovre HK Helsingør Håndbold Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal
23 - 25
  
622272 04-03-18
kl. 11:00
HC Odense Ungdom Helsingør Håndbold Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1
21 - 18
  
622295 07-03-18
kl. 19:45
Gunslevholm Idrætsefterskole Helsingør Håndbold Gundslevholm Idrætsefterskole
Gundslevholm
20 - 29
  
622285 11-03-18
kl. 12:45
Helsingør Håndbold HIK/KFUM Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
28 - 27
  
622286 11-03-18
kl. 13:00
Rødovre HK HC Odense Ungdom Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal 2
21 - 31
  
622294 15-03-18
kl. 19:30
Oure I.E. HK Rødovre HK Oure Idrætscenter
Oure Idrætscenter
27 - 23
  
622293 18-03-18
kl. 13:00
HC Odense Ungdom HIK/KFUM Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 2
30 - 24
  
622270 19-03-18
kl. 17:35
Helsingør Håndbold Oure I.E. HK Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
31 - 24
  
622284 21-03-18
kl. 18:00
Gunslevholm Idrætsefterskole Oure I.E. HK Gundslevholm Idrætsefterskole
Gundslevholm
18 - 17
  
622279 22-03-18
kl. 18:00
HIK/KFUM Gunslevholm Idrætsefterskole Emdrup Hallen
Emdrup Hallen
23 - 23
  
622283 22-03-18
kl. 18:45
Helsingør Håndbold Rødovre HK Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
30 - 19
  
622287 24-03-18
kl. 13:00
HC Odense Ungdom Gunslevholm Idrætsefterskole Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 2
40 - 19
  
622291 08-04-18
kl. 11:30
Helsingør Håndbold HC Odense Ungdom Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
23 - 23
  
622292 08-04-18
kl. 12:00
Rødovre HK Gunslevholm Idrætsefterskole Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal
18 - 18
  
622290 08-04-18
kl. 12:30
HIK/KFUM Oure I.E. HK Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
29 - 26