Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
622750 07-01-18
kl. 10:00
Helsingør Håndbold HØJ Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
21 - 21
  
622751 07-01-18
kl. 10:50
Hillerød Håndbold Klub Fjordbyerne Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 1
11 - 19
  
622749 07-01-18
kl. 13:00
Team Helsinge Håndbold Fredensborg HK 78 Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
23 - 10
  
622747 14-01-18
kl. 13:20
HØJ Team Helsinge Håndbold Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne
22 - 17
  
622748 14-01-18
kl. 14:00
Fjordbyerne Helsingør Håndbold Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
26 - 20
  
622746 14-01-18
kl. 15:30
Fredensborg HK 78 Hillerød Håndbold Klub Fredensborg-hallen
Fredensborg-hallen
11 - 17
  
622757 18-01-18
kl. 18:20
Hillerød Håndbold Klub HØJ Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 2
14 - 20
  
622755 22-01-18
kl. 19:00
Fjordbyerne Fredensborg HK 78 Slangerup Idrætshal
Slangerup Idrætshal 2

  
622754 28-01-18
kl. 11:50
Team Helsinge Håndbold Hillerød Håndbold Klub Ramløse-hallen
Ramløse-hallen

  
622752 30-01-18
kl. 17:00
Fredensborg HK 78 Helsingør Håndbold Fredensborg-hallen
Fredensborg-hallen

  
622761 04-02-18
kl. 10:40
HØJ Fredensborg HK 78 Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne

  
622763 04-02-18
kl. 11:45
Helsingør Håndbold Hillerød Håndbold Klub Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
622762 04-02-18
kl. 14:40
Team Helsinge Håndbold Fjordbyerne Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3

  
622753 06-02-18
kl. 17:30
HØJ Fjordbyerne Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne

  
622756 20-02-18
kl. 18:00
Helsingør Håndbold Team Helsinge Håndbold Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
622759 25-02-18
kl. 12:50
Fjordbyerne Team Helsinge Håndbold Slangerup Idrætshal
Slangerup Idrætshal 2

  
622760 26-02-18
kl. 18:40
Hillerød Håndbold Klub Helsingør Håndbold Frederiksborg-hallen
Frederiksborg-hallen 2

  
622767 04-03-18
kl. 13:10
Fredensborg HK 78 Team Helsinge Håndbold Fredensborg-hallen
Fredensborg-hallen

  
622768 04-03-18
kl. 13:20
HØJ Helsingør Håndbold Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne

  
622769 04-03-18
kl. 15:10
Fjordbyerne Hillerød Håndbold Klub Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1

  
622766 11-03-18
kl. 10:10
Hillerød Håndbold Klub Fredensborg HK 78 Trollesmindehallen
Trollesmindehallen

  
622765 11-03-18
kl. 15:30
Helsingør Håndbold Fjordbyerne Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2

  
622758 13-03-18
kl. 17:00
Fredensborg HK 78 HØJ Fredensborg-hallen
Fredensborg-hallen

  
622775 18-03-18
kl. 10:40
Team Helsinge Håndbold Helsingør Håndbold Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3

  
622774 18-03-18
kl. 14:30
HØJ Hillerød Håndbold Klub Ølstykke-hallerne
Ølstykke-hallerne

  
622773 20-03-18
kl. 19:20
Fredensborg HK 78 Fjordbyerne Fredensborg-hallen
Fredensborg-hallen

  
622764 25-03-18
kl. 14:00
Team Helsinge Håndbold HØJ Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3

  
622770 08-04-18
kl. 10:40
Fjordbyerne HØJ Slangerup Idrætshal
Slangerup Idrætshal 2

  
622771 08-04-18
kl. 10:40
Helsingør Håndbold Fredensborg HK 78 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2

  
622772 08-04-18
kl. 16:00
Hillerød Håndbold Klub Team Helsinge Håndbold Trollesmindehallen
Trollesmindehallen