Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-14 Pige A1 - 2. halvdel, Pulje 5

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
624161 07-01-18
kl. 11:30
Rudersdal Håndbold 3 Nordkysten 2 Holte Hallerne
Holte Hallerne 2 (ny)
23 - 9
  
624159 07-01-18
kl. 11:50
Helsingør Håndbold 2 Fjordbyerne 3 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
13 - 11
  
624156 13-01-18
kl. 13:00
Fjordbyerne 3 Rudersdal Håndbold 3 Slangerup Idrætshal
Slangerup Idrætshal 2
14 - 15
  
624158 16-01-18
kl. 19:00
Nordkysten 2 Gundsølille SG&I Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen
15 - 22
  
624165 21-01-18
kl. 15:25
Nordkysten 2 Fjordbyerne 3 Nordkyst-hallen
Nordkyst-hallen
11 - 17
  
624166 23-01-18
kl. 19:00
Gundsølille SG&I Helsingør Håndbold 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a.
Gundsølille-hallen
20 - 9
  
624162 28-01-18
kl. 12:30
Fjordbyerne 3 Gundsølille SG&I Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
19 - 11
  
624173 04-02-18
kl. 14:10
Gundsølille SG&I Rudersdal Håndbold 3 Gundsølille-hallen a.m.b.a.
Gundsølille-hallen
13 - 33
  
624172 07-02-18
kl. 17:30
Helsingør Håndbold 2 Nordkysten 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2
18 - 16
  
624170 08-02-18
kl. 18:00
Rudersdal Håndbold 3 Gundsølille SG&I Holte Hallerne
Holte Hallerne 2 (ny)
25 - 15
  
624164 21-02-18
kl. 17:30
Helsingør Håndbold 2 Rudersdal Håndbold 3 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
10 - 16
  
624169 25-02-18
kl. 12:40
Nordkysten 2 Helsingør Håndbold 2 Hornbæk-hallen
Hornbæk-hallen
10 - 13
  
624177 03-03-18
kl. 16:30
Fjordbyerne 3 Helsingør Håndbold 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
15 - 14
  
624179 04-03-18
kl. 15:10
Nordkysten 2 Rudersdal Håndbold 3 Hornbæk-hallen
Hornbæk-hallen
16 - 18
  
624176 11-03-18
kl. 13:45
Rudersdal Håndbold 3 Fjordbyerne 3 Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1
22 - 16
  
624183 17-03-18
kl. 15:40
Fjordbyerne 3 Nordkysten 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
17 - 16
  
624181 03-04-18
kl. 19:00
Gundsølille SG&I Fjordbyerne 3 Gundsølille-hallen a.m.b.a.
Gundsølille-hallen
12 - 22
  
624185 06-04-18
kl. 19:00
Helsingør Håndbold 2 Gundsølille SG&I Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2
16 - 16
  
624182 08-04-18
kl. 12:40
Rudersdal Håndbold 3 Helsingør Håndbold 2 Holte Hallerne
Holte Hallerne 2 (ny)
14 - 11
  
624175 08-04-18
kl. 17:40
Gundsølille SG&I Nordkysten 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a.
Gundsølille-hallen
16 - 15