Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-10 Pige B2 - 2. halvdel, Pulje 4

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
625540 07-01-18
kl. 10:40
Helsingør Håndbold Team Helsinge Håndbold 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2
12 - 4
  
625541 07-01-18
kl. 11:10
Ålholm IF, Hillerød Hornbæk IF Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal
8 - 11
  
625536 14-01-18
kl. 11:00
Espergærde IF Ålholm IF, Hillerød Espergærde-hallen
Espergærde-hallen
10 - 5
  
625537 14-01-18
kl. 11:30
Team Helsinge Håndbold 2 HK 73 - Frederikssund 2 Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
5 - 3
  
625538 14-01-18
kl. 13:45
Hornbæk IF Helsingør Håndbold Hornbæk-hallen
Hornbæk-hallen
14 - 13
  
625539 19-01-18
kl. 17:30
HK 73 - Frederikssund 2 Espergærde IF Slangerup Idrætshal
Slangerup Idrætshal 2
4 - 10
  
625546 21-01-18
kl. 11:00
Helsingør Håndbold HK 73 - Frederikssund 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2

  
625547 21-01-18
kl. 11:10
Ålholm IF, Hillerød Team Helsinge Håndbold 2 Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal

  
625545 23-01-18
kl. 18:20
Hornbæk IF Espergærde IF Hornbæk-hallen
Hornbæk-hallen

  
625544 28-01-18
kl. 10:00
HK 73 - Frederikssund 2 Ålholm IF, Hillerød Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1

  
625542 28-01-18
kl. 10:50
Espergærde IF Helsingør Håndbold Espergærde-hallen
Espergærde-hallen

  
625543 28-01-18
kl. 11:30
Team Helsinge Håndbold 2 Hornbæk IF Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3

  
625552 04-02-18
kl. 09:50
HK 73 - Frederikssund 2 Hornbæk IF Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1

  
625553 04-02-18
kl. 10:40
Helsingør Håndbold Ålholm IF, Hillerød Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2

  
625551 04-02-18
kl. 15:00
Team Helsinge Håndbold 2 Espergærde IF Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 1

  
625549 25-02-18
kl. 10:50
Hornbæk IF HK 73 - Frederikssund 2 Hornbæk-hallen
Hornbæk-hallen

  
625548 25-02-18
kl. 11:00
Espergærde IF Team Helsinge Håndbold 2 Espergærde-hallen
Espergærde-hallen

  
625550 25-02-18
kl. 11:10
Ålholm IF, Hillerød Helsingør Håndbold Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal

  
625557 04-03-18
kl. 10:00
Espergærde IF HK 73 - Frederikssund 2 Espergærde-hallen
Espergærde-hallen

  
625558 04-03-18
kl. 10:10
Team Helsinge Håndbold 2 Helsingør Håndbold Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3

  
625559 04-03-18
kl. 12:00
Hornbæk IF Ålholm IF, Hillerød Hornbæk-hallen
Hornbæk-hallen

  
625555 11-03-18
kl. 08:50
Helsingør Håndbold Hornbæk IF Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
625556 11-03-18
kl. 11:10
Ålholm IF, Hillerød Espergærde IF Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal

  
625565 17-03-18
kl. 14:00
HK 73 - Frederikssund 2 Helsingør Håndbold Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1

  
625563 18-03-18
kl. 10:50
Espergærde IF Hornbæk IF Espergærde-hallen
Espergærde-hallen

  
625564 18-03-18
kl. 12:20
Team Helsinge Håndbold 2 Ålholm IF, Hillerød Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 1

  
625554 24-03-18
kl. 14:50
HK 73 - Frederikssund 2 Team Helsinge Håndbold 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1

  
625561 08-04-18
kl. 09:00
Helsingør Håndbold Espergærde IF Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1

  
625562 08-04-18
kl. 11:10
Ålholm IF, Hillerød HK 73 - Frederikssund 2 Ålholmskolens Hal
Ålholmskolens Hal

  
625560 08-04-18
kl. 11:50
Hornbæk IF Team Helsinge Håndbold 2 Hornbæk-hallen
Hornbæk-hallen