Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-10 Pige B, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
647101 13-01-18
kl. 09:30
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Løjt IF Rødekrohallen
Rødekrohallen
8 - 9
  
647102 13-01-18
kl. 10:05
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom Dybbøl IU 2 Rødekrohallen
Rødekrohallen
4 - 9
  
647103 13-01-18
kl. 10:40
Sundeved HK Løjt IF Rødekrohallen
Rødekrohallen
5 - 5
  
647104 13-01-18
kl. 11:15
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Rødekrohallen
Rødekrohallen
4 - 12
  
647105 13-01-18
kl. 11:50
Dybbøl IU 2 Sundeved HK Rødekrohallen
Rødekrohallen
11 - 5
  
647085 20-01-18
kl. 10:00
Vidar-Ulkebøl Håndbold Sundeved HK Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
3 - 7
  
647081 20-01-18
kl. 10:35
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom Dybbøl IU 2 Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
6 - 14
  
647082 20-01-18
kl. 11:10
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Vidar-Ulkebøl Håndbold Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
5 - 9
  
647083 20-01-18
kl. 11:45
Sundeved HK Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
7 - 3
  
647084 20-01-18
kl. 12:20
Dybbøl IU 2 Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
11 - 10
  
647095 27-01-18
kl. 10:00
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Vidar-Ulkebøl Håndbold Rødekrohallen
Rødekrohallen

  
647094 27-01-18
kl. 10:35
Løjt IF Sundeved HK Rødekrohallen
Rødekrohallen

  
647093 27-01-18
kl. 11:10
Vidar-Ulkebøl Håndbold Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom Rødekrohallen
Rødekrohallen

  
647092 27-01-18
kl. 11:45
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Sundeved HK Rødekrohallen
Rødekrohallen

  
647091 27-01-18
kl. 12:20
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom Løjt IF Rødekrohallen
Rødekrohallen

  
647076 03-02-18
kl. 14:00
Dybbøl IU 2 Løjt IF Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1

  
647077 03-02-18
kl. 14:35
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Sundeved HK Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1

  
647078 03-02-18
kl. 15:10
Vidar-Ulkebøl Håndbold Dybbøl IU 2 Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1

  
647079 03-02-18
kl. 15:45
Løjt IF Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1

  
647080 03-02-18
kl. 16:20
Sundeved HK Vidar-Ulkebøl Håndbold Løjt Idrætsanlæg
Løjt Idrætsanlæg Hal 1

  
647099 24-02-18
kl. 13:35
Sundeved HK Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
647100 24-02-18
kl. 14:10
Løjt IF Vidar-Ulkebøl Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
647096 24-02-18
kl. 14:45
Dybbøl IU 2 Sundeved HK Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
647097 24-02-18
kl. 15:20
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom Løjt IF Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
647098 24-02-18
kl. 15:55
Vidar-Ulkebøl Håndbold Dybbøl IU 2 Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
647088 03-03-18
kl. 12:00
Dybbøl IU 2 Løjt IF Ulkebølhallen
Ulkebølhallen

  
647089 03-03-18
kl. 12:35
Vidar-Ulkebøl Håndbold Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom Ulkebølhallen
Ulkebølhallen

  
647090 03-03-18
kl. 13:10
Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Dybbøl IU 2 Ulkebølhallen
Ulkebølhallen

  
647086 03-03-18
kl. 13:45
Løjt IF Vidar-Ulkebøl Håndbold Ulkebølhallen
Ulkebølhallen

  
647087 03-03-18
kl. 14:20
Team Møgeltønder-Tønder Håndbold Ungdom Rødekro-Aabenraa Håndbold 2 Ulkebølhallen
Ulkebølhallen

  

Bemærk:

Kampene er nu gældende