Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-10 Pige C, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
647183 13-01-18
kl. 09:00
Tinglev SV Bov IF 2 Grænsehallerne
Grænsehallerne Hal 3
7 - 3
  
647184 13-01-18
kl. 09:35
HK "Egene" Gråsten 2 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Grænsehallerne
Grænsehallerne Hal 3
16 - 2
  
647185 13-01-18
kl. 10:10
Sundeved HK 2 Tinglev SV Grænsehallerne
Grænsehallerne Hal 3
6 - 4
  
647186 13-01-18
kl. 10:45
Bov IF 2 HK "Egene" Gråsten 2 Grænsehallerne
Grænsehallerne Hal 3
1 - 6
  
647187 13-01-18
kl. 11:20
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Sundeved HK 2 Grænsehallerne
Grænsehallerne Hal 3
5 - 7
  
647201 20-01-18
kl. 10:00
Sundeved HK 2 Tinglev SV Den Tyske Sportshal, Tinglev
Den Tyske Sportshal, Tinglev
9 - 9
  
647202 20-01-18
kl. 10:35
Dybbøl IU Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Den Tyske Sportshal, Tinglev
Den Tyske Sportshal, Tinglev
11 - 0
  
647198 20-01-18
kl. 11:10
Bov IF 2 Sundeved HK 2 Den Tyske Sportshal, Tinglev
Den Tyske Sportshal, Tinglev
6 - 10
  
647199 20-01-18
kl. 11:45
Tinglev SV Dybbøl IU Den Tyske Sportshal, Tinglev
Den Tyske Sportshal, Tinglev
2 - 5
  
647200 20-01-18
kl. 12:20
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Bov IF 2 Den Tyske Sportshal, Tinglev
Den Tyske Sportshal, Tinglev
1 - 9
  
647182 28-01-18
kl. 09:00
Sundeved HK 2 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
0 - 0
  
HUL
647181 28-01-18
kl. 09:35
Dybbøl IU HK "Egene" Gråsten 2 Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
2 - 10
  
647180 28-01-18
kl. 10:10
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Bov IF 2 Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
2 - 5
  
647179 28-01-18
kl. 10:45
HK "Egene" Gråsten 2 Sundeved HK 2 Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
0 - 0
  
UUL
647178 28-01-18
kl. 11:20
Bov IF 2 Dybbøl IU Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
5 - 2
  
647197 03-02-18
kl. 10:00
HK "Egene" Gråsten 2 Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Ahlmannsparken,Gråsten
Ahlmannsparken, Gråsten
14 - 4
  
647196 03-02-18
kl. 10:35
Dybbøl IU Sundeved HK 2 Ahlmannsparken,Gråsten
Ahlmannsparken, Gråsten
9 - 3
  
647195 03-02-18
kl. 11:10
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Tinglev SV Ahlmannsparken,Gråsten
Ahlmannsparken, Gråsten
5 - 6
  
647194 03-02-18
kl. 11:45
HK "Egene" Gråsten 2 Sundeved HK 2 Ahlmannsparken,Gråsten
Ahlmannsparken, Gråsten
5 - 7
  
647193 03-02-18
kl. 12:20
Tinglev SV Dybbøl IU Ahlmannsparken,Gråsten
Ahlmannsparken, Gråsten
4 - 12
  
647188 25-02-18
kl. 12:30
Dybbøl IU Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Ulkebølhallen
Ulkebølhallen
4 - 6
  
647189 25-02-18
kl. 13:05
Tinglev SV HK "Egene" Gråsten 2 Ulkebølhallen
Ulkebølhallen
0 - 0
  
HUM
647190 25-02-18
kl. 13:40
Bov IF 2 Dybbøl IU Ulkebølhallen
Ulkebølhallen
7 - 3
  
647191 25-02-18
kl. 14:15
Vidar-Ulkebøl Håndbold 2 Tinglev SV Ulkebølhallen
Ulkebølhallen
0 - 0
  
UUM
647192 25-02-18
kl. 14:50
HK "Egene" Gråsten 2 Bov IF 2 Ulkebølhallen
Ulkebølhallen
6 - 1
  
647203 03-03-18
kl. 09:00
HK "Egene" Gråsten 2 Dybbøl IU Ahlmannsparken,Gråsten
Ahlmannsparken, Gråsten
13 - 1
  
647204 03-03-18
kl. 09:35
Tinglev SV Bov IF 2 Ahlmannsparken,Gråsten
Ahlmannsparken, Gråsten
0 - 6
  
647205 03-03-18
kl. 10:10
Sundeved HK 2 Dybbøl IU Ahlmannsparken,Gråsten
Ahlmannsparken, Gråsten
9 - 3
  
647206 03-03-18
kl. 10:45
Tinglev SV HK "Egene" Gråsten 2 Ahlmannsparken,Gråsten
Ahlmannsparken, Gråsten
4 - 11
  
647207 03-03-18
kl. 11:20
Bov IF 2 Sundeved HK 2 Ahlmannsparken,Gråsten
Ahlmannsparken, Gråsten
6 - 6
  

Bemærk:

Kampene er nu gældende