Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-16 Pige B (2 Halvs) , Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
642425 07-01-18
kl. 10:45
STIF Salbrovad Broby Sportsefterskole Salbrovadhallen
Salbrovadhallen
16 - 14
  
642424 07-01-18
kl. 11:30
Haarby/Ebberup He-Ry 67 Ebberuphallen
Ebberuphallen
21 - 19
  
642423 08-01-18
kl. 19:15
Kerteminde HK Glamsdalen HK Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter
23 - 15
  
642421 09-01-18
kl. 18:30
Assens HK Højfyn Håndbold HF Arena Assens
Arena Assens 1
19 - 20
  
642427 09-01-18
kl. 19:00
Glamsdalen HK STIF Salbrovad Glamsdalens Idrætsefterskoles hal
Glamsdalens Idrætsefterskoles hal
22 - 15
  
642428 11-01-18
kl. 19:45
Broby Sportsefterskole Middelfart HK Broby Sportsefterskoles Hal
Broby Sportsefterskoles hal
20 - 8
  
642430 14-01-18
kl. 14:00
He-Ry 67 Kerteminde HK Ryslingehallen
Ryslingehallen
26 - 17
  
642426 15-01-18
kl. 18:45
Højfyn Håndbold HF Haarby/Ebberup Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1
11 - 19
  
642422 15-01-18
kl. 19:30
Middelfart HK Svendborg Håndboldklub Lillebæltshallerne
Lillebæltshallen C
17 - 16
  
642437 16-01-18
kl. 19:30
Glamsdalen HK Haarby/Ebberup Glamsdalens Idrætsefterskoles hal
Glamsdalens Idrætsefterskoles hal
24 - 14
  
642435 18-01-18
kl. 17:00
Haarby/Ebberup STIF Salbrovad Ebberuphallen
Ebberuphallen
9 - 12
  
642433 18-01-18
kl. 18:45
Kerteminde HK Assens HK Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter
33 - 11
  
642431 18-01-18
kl. 19:45
Broby Sportsefterskole Glamsdalen HK Broby Sportsefterskoles Hal
Broby Sportsefterskoles hal
17 - 16
  
642434 21-01-18
kl. 12:30
Svendborg Håndboldklub He-Ry 67 Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal
22 - 20
  
642432 21-01-18
kl. 16:15
Middelfart HK Højfyn Håndbold HF Lillebæltshallerne
Lillebæltshallen A
22 - 25
  
642429 25-01-18
kl. 19:00
Svendborg Håndboldklub Assens HK Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal
21 - 7
  
642438 28-01-18
kl. 13:45
Assens HK Middelfart HK Arena Assens
Arena Assens 1
18 - 14
  
642436 28-01-18
kl. 16:30
Højfyn Håndbold HF Svendborg Håndboldklub Aarup Fritidscenter
Aarup Fritidscenter - Hal 1
15 - 22
  
642439 30-01-18
kl. 19:00
He-Ry 67 Broby Sportsefterskole Ryslingehallen
Ryslingehallen
20 - 19
  
642445 04-02-18
kl. 10:45
STIF Salbrovad Svendborg Håndboldklub Salbrovadhallen
Salbrovadhallen
19 - 16
  
642443 04-02-18
kl. 14:15
Middelfart HK He-Ry 67 Lillebæltshallerne
Lillebæltshallen A
19 - 23
  
642441 05-02-18
kl. 17:50
Glamsdalen HK Højfyn Håndbold HF Glamsdalens Idrætsefterskoles hal
Glamsdalens Idrætsefterskoles hal
23 - 12
  
642444 06-02-18
kl. 19:15
Haarby/Ebberup Kerteminde HK Haarbyhallerne
Haarbyhallerne - Hal 2
15 - 23
  
642442 06-02-18
kl. 20:15
Broby Sportsefterskole Assens HK Broby Sportsefterskoles Hal
Broby Sportsefterskoles hal
15 - 11
  
642448 22-02-18
kl. 18:35
Kerteminde HK Middelfart HK Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter
14 - 17
  
642447 25-02-18
kl. 12:15
Assens HK Glamsdalen HK Arena Assens
Arena Assens 1
18 - 18
  
642446 25-02-18
kl. 13:00
Højfyn Håndbold HF Broby Sportsefterskole Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1
20 - 19
  
642450 25-02-18
kl. 13:30
He-Ry 67 STIF Salbrovad Ryslingehallen
Ryslingehallen
19 - 15
  
642449 25-02-18
kl. 15:45
Svendborg Håndboldklub Haarby/Ebberup Midtbyhallen
Midtbyhallen
20 - 18
  
642440 01-03-18
kl. 19:00
STIF Salbrovad Kerteminde HK Salbrovadhallen
Salbrovadhallen
32 - 15
  
642452 05-03-18
kl. 19:30
Middelfart HK Glamsdalen HK Lillebæltshallerne
Lillebæltshallen A
17 - 22
  
642453 06-03-18
kl. 20:00
Kerteminde HK Svendborg Håndboldklub Munkebo Idrætscenter
Munkebo Idrætscenter
14 - 20
  
642454 08-03-18
kl. 17:00
Haarby/Ebberup Broby Sportsefterskole Ebberuphallen
Ebberuphallen
20 - 21
  
642455 08-03-18
kl. 18:30
STIF Salbrovad Højfyn Håndbold HF Salbrovadhallen
Salbrovadhallen
21 - 13
  
642451 11-03-18
kl. 13:00
Assens HK He-Ry 67 Arena Assens
Arena Assens 1
13 - 16
  
642458 13-03-18
kl. 20:15
Broby Sportsefterskole Kerteminde HK Broby Sportsefterskoles Hal
Broby Sportsefterskoles hal
18 - 20
  
642460 15-03-18
kl. 18:30
STIF Salbrovad Middelfart HK Salbrovadhallen
Salbrovadhallen
21 - 12
  
642456 18-03-18
kl. 11:45
Højfyn Håndbold HF He-Ry 67 Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1
15 - 23
  
642459 18-03-18
kl. 14:00
Haarby/Ebberup Assens HK Haarbyhallerne
Haarbyhallerne - Hal 1
20 - 12
  
642457 19-03-18
kl. 20:15
Glamsdalen HK Svendborg Håndboldklub Glamsdalens Idrætsefterskoles hal
Glamsdalens Idrætsefterskoles hal
12 - 19
  
642462 21-03-18
kl. 19:45
Middelfart HK Haarby/Ebberup Lillebæltshallerne
Lillebæltshallen C
12 - 18
  
642463 03-04-18
kl. 20:00
Kerteminde HK Højfyn Håndbold HF Munkebo Idrætscenter
Munkebo Idrætscenter
22 - 17
  
642465 05-04-18
kl. 18:30
He-Ry 67 Glamsdalen HK Ryslingehallen
Ryslingehallen
22 - 19
  
642461 08-04-18
kl. 13:20
Assens HK STIF Salbrovad Arena Assens
Arena Assens 1
17 - 15
  
642464 08-04-18
kl. 13:45
Svendborg Håndboldklub Broby Sportsefterskole Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal
31 - 15