Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

HTH Ligaen , Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
679265 28-08-18
kl. 19:00
Viborg HK Nykøbing F. Håndbold Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg
22 - 32
  
679262 29-08-18
kl. 18:30
Randers HK Odense HC Arena Randers
Arena, Randers 1
20 - 28
  
679263 29-08-18
kl. 19:00
København Håndbold Team Esbjerg Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
30 - 23
  
679264 29-08-18
kl. 19:00
Herning-Ikast Håndbold Aarhus United Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A
32 - 21
  
679266 29-08-18
kl. 19:30
EH Aalborg TTH Holstebro Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1
19 - 23
  
679267 29-08-18
kl. 19:30
Skanderborg Håndbold Silkeborg-Voel KFUM Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1
23 - 27
  
679268 29-08-18
kl. 19:30
Ringkøbing Håndbold Ajax København Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1
26 - 24
  
679273 31-08-18
kl. 18:30
Aarhus United Viborg HK Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1
26 - 24
  
679275 01-09-18
kl. 14:00
Ajax København Randers HK Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
17 - 18
  
679270 01-09-18
kl. 14:00
Silkeborg-Voel KFUM Ringkøbing Håndbold JYSK Arena
JYSK Arena A
27 - 15
  
679274 01-09-18
kl. 15:00
Team Esbjerg Herning-Ikast Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken
25 - 23
  
679269 01-09-18
kl. 16:10
Odense HC København Håndbold Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1
24 - 19
  
679271 02-09-18
kl. 17:00
TTH Holstebro Skanderborg Håndbold Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro
23 - 23
  
679272 02-09-18
kl. 18:00
Nykøbing F. Håndbold EH Aalborg Power Arena, Nykøbing F
Power Arena, Nykøbing F.
34 - 13
  
679278 04-09-18
kl. 19:30
Viborg HK Team Esbjerg Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg
26 - 29
  
679277 05-09-18
kl. 18:30
Herning-Ikast Håndbold Odense HC Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A
16 - 18
  
679282 05-09-18
kl. 18:30
Silkeborg-Voel KFUM Ajax København JYSK Arena
JYSK Arena A
29 - 23
  
679281 05-09-18
kl. 19:30
Ringkøbing Håndbold TTH Holstebro Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1
20 - 27
  
679279 05-09-18
kl. 19:30
EH Aalborg Aarhus United Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1
18 - 21
  
679276 06-09-18
kl. 19:00
København Håndbold Randers HK Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
35 - 18
  
679280 06-09-18
kl. 20:30
Skanderborg Håndbold Nykøbing F. Håndbold Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1
24 - 27
  
679288 08-09-18
kl. 15:00
Team Esbjerg EH Aalborg Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken
34 - 25
  
679289 08-09-18
kl. 15:00
Ajax København København Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
19 - 24
  
679283 09-09-18
kl. 16:00
Odense HC Viborg HK Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1
28 - 21
  
679284 09-09-18
kl. 16:00
Randers HK Herning-Ikast Håndbold Arena Randers
Arena, Randers 1
24 - 26
  
679285 09-09-18
kl. 17:00
TTH Holstebro Silkeborg-Voel KFUM Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro
22 - 22
  
679286 10-09-18
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Ringkøbing Håndbold Power Arena, Nykøbing F
Power Arena, Nykøbing F.
29 - 12
  
679287 10-09-18
kl. 19:30
Aarhus United Skanderborg Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1
19 - 14
  
679291 12-09-18
kl. 19:00
Viborg HK Randers HK Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg
26 - 29
  
679290 13-09-18
kl. 19:00
Herning-Ikast Håndbold København Håndbold Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A
30 - 29
  
679295 14-09-18
kl. 18:30
Silkeborg-Voel KFUM Nykøbing F. Håndbold JYSK Arena
JYSK Arena A
26 - 27
  
679294 14-09-18
kl. 19:30
Ringkøbing Håndbold Aarhus United Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1
21 - 21
  
679292 15-09-18
kl. 15:00
EH Aalborg Odense HC Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1
23 - 31
  
679293 15-09-18
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold Team Esbjerg Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1
22 - 35
  
679296 17-09-18
kl. 19:00
TTH Holstebro Ajax København Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro
25 - 22
  
679300 20-09-18
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold TTH Holstebro Arena Næstved
Arena Næstved Hal 1
33 - 32
  
679301 21-09-18
kl. 18:30
Aarhus United Silkeborg-Voel KFUM Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1
25 - 24
  
679297 21-09-18
kl. 19:30
Odense HC Skanderborg Håndbold Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1
33 - 20
  
679298 22-09-18
kl. 14:00
Randers HK EH Aalborg Arena Randers
Arena, Randers 1
22 - 21
  
679303 22-09-18
kl. 14:00
Ajax København Herning-Ikast Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
23 - 26
  
679302 22-09-18
kl. 15:00
Team Esbjerg Ringkøbing Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken
30 - 12
  
679299 23-09-18
kl. 14:00
København Håndbold Viborg HK Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning
25 - 32
  
679305 03-10-18
kl. 18:30
EH Aalborg København Håndbold Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1
29 - 37
  
679309 03-10-18
kl. 18:30
TTH Holstebro Aarhus United Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro
26 - 28
  
679307 03-10-18
kl. 19:30
Ringkøbing Håndbold Odense HC Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1
18 - 26
  
679310 05-10-18
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Ajax København Power Arena, Nykøbing F
Power Arena, Nykøbing F.
30 - 23
  
679306 06-10-18
kl. 13:00
Skanderborg Håndbold Randers HK Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1
25 - 24
  
679304 06-10-18
kl. 16:10
Viborg HK Herning-Ikast Håndbold Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg
20 - 20
  
679308 08-10-18
kl. 19:30
Silkeborg-Voel KFUM Team Esbjerg JYSK Arena
JYSK Arena A
26 - 28
  
679313 09-10-18
kl. 19:30
København Håndbold Skanderborg Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Hal 1
34 - 21
  
679314 10-10-18
kl. 19:00
Herning-Ikast Håndbold EH Aalborg Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A
31 - 19
  
679315 10-10-18
kl. 19:00
Aarhus United Nykøbing F. Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1
24 - 24
  
679317 10-10-18
kl. 19:00
Ajax København Viborg HK Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
21 - 28
  
679311 11-10-18
kl. 19:30
Odense HC Silkeborg-Voel KFUM Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1
36 - 20
  
679312 12-10-18
kl. 18:30
Randers HK Ringkøbing Håndbold Hobro Idrætscenter
Hobro Idrætscenter hal 2
27 - 18
  
679316 12-10-18
kl. 18:30
Team Esbjerg TTH Holstebro Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken
36 - 22
  
679319 16-10-18
kl. 19:00
Skanderborg Håndbold Herning-Ikast Håndbold Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1
25 - 25
  
679322 16-10-18
kl. 19:00
TTH Holstebro Odense HC Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro
27 - 34
  
679320 17-10-18
kl. 18:30
Ringkøbing Håndbold København Håndbold Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1
22 - 25
  
679318 17-10-18
kl. 19:30
EH Aalborg Viborg HK Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1
24 - 31
  
679323 17-10-18
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Team Esbjerg Power Arena, Nykøbing F
Power Arena, Nykøbing F.
21 - 31
  
679321 19-10-18
kl. 18:30
Silkeborg-Voel KFUM Randers HK JYSK Arena
JYSK Arena A
27 - 26
  
679324 21-10-18
kl. 17:00
Aarhus United Ajax København Bellevuehallerne
Bellevuehallen A
22 - 22
  
679327 23-10-18
kl. 19:00
København Håndbold Silkeborg-Voel KFUM Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
679326 23-10-18
kl. 20:00
Randers HK TTH Holstebro Arena Randers
Arena, Randers 1

  
679325 24-10-18
kl. 18:30
Odense HC Nykøbing F. Håndbold Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
679330 24-10-18
kl. 18:30
Team Esbjerg Aarhus United Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
679328 24-10-18
kl. 19:00
Herning-Ikast Håndbold Ringkøbing Håndbold Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
679329 24-10-18
kl. 19:00
Viborg HK Skanderborg Håndbold Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
679331 24-10-18
kl. 19:30
Ajax København EH Aalborg Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
679338 26-10-18
kl. 18:30
Team Esbjerg Ajax København Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
679335 26-10-18
kl. 19:30
TTH Holstebro København Håndbold Struer Energi Park
Struer Energi Park hal 1

  
679337 27-10-18
kl. 14:00
Aarhus United Odense HC Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
679332 27-10-18
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold EH Aalborg Morten Børup Hallen
Morten Børup Hallen

  
679336 28-10-18
kl. 16:00
Nykøbing F. Håndbold Randers HK Power Arena, Nykøbing F
Power Arena, Nykøbing F.

  
679333 29-10-18
kl. 19:30
Ringkøbing Håndbold Viborg HK Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
679334 30-10-18
kl. 19:30
Silkeborg-Voel KFUM Herning-Ikast Håndbold JYSK Arena
JYSK Arena A

  
679341 31-10-18
kl. 18:30
København Håndbold Nykøbing F. Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
679339 31-10-18
kl. 20:30
Odense HC Team Esbjerg Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
679340 02-11-18
kl. 18:30
Randers HK Aarhus United Arena Randers
Arena, Randers 1

  
679345 03-11-18
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold Ajax København Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
679343 03-11-18
kl. 16:10
Viborg HK Silkeborg-Voel KFUM Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
679342 03-11-18
kl. 19:30
Herning-Ikast Håndbold TTH Holstebro Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
679344 04-11-18
kl. 15:00
EH Aalborg Ringkøbing Håndbold Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
679351 05-11-18
kl. 19:30
Team Esbjerg Randers HK Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
679349 06-11-18
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Herning-Ikast Håndbold Power Arena, Nykøbing F
Power Arena, Nykøbing F.

  
679347 07-11-18
kl. 18:30
Silkeborg-Voel KFUM EH Aalborg JYSK Arena
JYSK Arena A

  
679348 07-11-18
kl. 19:00
TTH Holstebro Viborg HK Struer Energi Park
Struer Energi Park hal 1

  
679350 07-11-18
kl. 19:00
Aarhus United København Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
679352 07-11-18
kl. 19:30
Ajax København Odense HC Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
679346 09-11-18
kl. 18:00
Ringkøbing Håndbold Skanderborg Håndbold Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
679354 14-11-18
kl. 18:30
Silkeborg-Voel KFUM Skanderborg Håndbold JYSK Arena
JYSK Arena A

  
679355 14-11-18
kl. 18:30
TTH Holstebro EH Aalborg Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
679356 14-11-18
kl. 18:30
Nykøbing F. Håndbold Viborg HK Power Arena, Nykøbing F
Power Arena, Nykøbing F.

  
679357 14-11-18
kl. 20:15
Aarhus United Herning-Ikast Håndbold Brabrandhallerne
Brabrandhallen 1

  
679358 14-11-18
kl. 20:15
Team Esbjerg København Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
679359 14-11-18
kl. 20:15
Ajax København Ringkøbing Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
679353 14-11-18
kl. 20:15
Odense HC Randers HK Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
679361 04-01-19
kl. 19:00
København Håndbold Odense HC Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
679363 05-01-19
kl. 13:00
Viborg HK Aarhus United Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
679364 05-01-19
kl. 15:00
EH Aalborg Nykøbing F. Håndbold Aalborg Stadion
Aalborg Stadion, Hal 1

  
679365 05-01-19
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold TTH Holstebro Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
679362 05-01-19
kl. 16:00
Herning-Ikast Håndbold Team Esbjerg Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
679360 05-01-19
kl. 16:00
Randers HK Ajax København Hobro Idrætscenter
Hobro Idrætscenter hal 2

  
679366 06-01-19
kl. 14:00
Ringkøbing Håndbold Silkeborg-Voel KFUM Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
679372 09-01-19
kl. 18:30
Team Esbjerg Viborg HK Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
679369 09-01-19
kl. 19:00
TTH Holstebro Ringkøbing Håndbold Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
679368 11-01-19
kl. 18:30
Randers HK København Håndbold Arena Randers
Arena, Randers 1

  
679367 11-01-19
kl. 19:30
Odense HC Herning-Ikast Håndbold Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
679370 11-01-19
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Skanderborg Håndbold Power Arena, Nykøbing F
Power Arena, Nykøbing F.

  
679371 12-01-19
kl. 14:00
Aarhus United EH Aalborg Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
679373 12-01-19
kl. 16:15
Ajax København Silkeborg-Voel KFUM Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
679380 16-01-19
kl. 18:30
Silkeborg-Voel KFUM TTH Holstebro JYSK Arena
JYSK Arena A

  
679379 16-01-19
kl. 19:30
Ringkøbing Håndbold Nykøbing F. Håndbold Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
679374 17-01-19
kl. 19:00
København Håndbold Ajax København Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
679377 19-01-19
kl. 15:00
EH Aalborg Team Esbjerg Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
679378 19-01-19
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold Aarhus United Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
679375 19-01-19
kl. 16:00
Herning-Ikast Håndbold Randers HK Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
679376 19-01-19
kl. 16:10
Viborg HK Odense HC Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
679386 22-01-19
kl. 18:30
Team Esbjerg Skanderborg Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
679383 23-01-19
kl. 19:00
København Håndbold Herning-Ikast Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
679381 23-01-19
kl. 19:30
Odense HC EH Aalborg Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
679384 25-01-19
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Silkeborg-Voel KFUM Power Arena, Nykøbing F
Power Arena, Nykøbing F.

  
679385 26-01-19
kl. 14:00
Aarhus United Ringkøbing Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
679382 26-01-19
kl. 16:00
Randers HK Viborg HK Arena Randers
Arena, Randers 1

  
679387 26-01-19
kl. 16:15
Ajax København TTH Holstebro Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
679389 30-01-19
kl. 19:00
Viborg HK København Håndbold Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
679394 30-01-19
kl. 19:00
TTH Holstebro Nykøbing F. Håndbold Struer Energi Park
Struer Energi Park hal 1

  
679391 30-01-19
kl. 19:30
Skanderborg Håndbold Odense HC Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
679392 30-01-19
kl. 19:30
Ringkøbing Håndbold Team Esbjerg Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
679393 31-01-19
kl. 18:30
Silkeborg-Voel KFUM Aarhus United JYSK Arena
JYSK Arena A

  
679390 31-01-19
kl. 19:30
EH Aalborg Randers HK Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
679388 02-02-19
kl. 16:00
Herning-Ikast Håndbold Ajax København Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
679400 06-02-19
kl. 18:30
Team Esbjerg Silkeborg-Voel KFUM Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
679397 06-02-19
kl. 19:00
København Håndbold EH Aalborg Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
679395 06-02-19
kl. 19:30
Odense HC Ringkøbing Håndbold Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
679401 09-02-19
kl. 14:00
Ajax København Nykøbing F. Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
679398 09-02-19
kl. 16:00
Herning-Ikast Håndbold Viborg HK Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
679396 09-02-19
kl. 16:00
Randers HK Skanderborg Håndbold Grenaa Idrætscenter
Grenaa Idrætscenter 1

  
679399 10-02-19
kl. 16:00
Aarhus United TTH Holstebro Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
679403 12-02-19
kl. 19:30
EH Aalborg Herning-Ikast Håndbold Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
679406 13-02-19
kl. 18:30
Silkeborg-Voel KFUM Odense HC JYSK Arena
JYSK Arena A

  
679407 13-02-19
kl. 18:30
TTH Holstebro Team Esbjerg Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
679402 13-02-19
kl. 19:00
Viborg HK Ajax København Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
679408 13-02-19
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Aarhus United Power Arena, Nykøbing F
Power Arena, Nykøbing F.

  
679404 13-02-19
kl. 19:30
Skanderborg Håndbold København Håndbold Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
679405 13-02-19
kl. 19:30
Ringkøbing Håndbold Randers HK Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
679411 16-02-19
kl. 14:00
København Håndbold Ringkøbing Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
679415 16-02-19
kl. 15:00
Ajax København Aarhus United Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
679412 16-02-19
kl. 16:00
Herning-Ikast Håndbold Skanderborg Håndbold Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
679409 16-02-19
kl. 16:00
Odense HC TTH Holstebro Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
679414 16-02-19
kl. 16:10
Team Esbjerg Nykøbing F. Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
679413 17-02-19
kl. 14:00
Viborg HK EH Aalborg Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
679410 18-02-19
kl. 18:30
Randers HK Silkeborg-Voel KFUM Arena Randers
Arena, Randers 1

  
679421 20-02-19
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Odense HC Power Arena, Nykøbing F
Power Arena, Nykøbing F.

  
679418 20-02-19
kl. 19:30
Ringkøbing Håndbold Herning-Ikast Håndbold Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
679419 22-02-19
kl. 18:30
Silkeborg-Voel KFUM København Håndbold JYSK Arena
JYSK Arena A

  
679422 22-02-19
kl. 18:30
Aarhus United Team Esbjerg Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
679416 23-02-19
kl. 15:00
EH Aalborg Ajax København Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
679417 23-02-19
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold Viborg HK Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
679420 24-02-19
kl. 16:00
TTH Holstebro Randers HK Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
679425 27-02-19
kl. 19:00
København Håndbold TTH Holstebro Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
679427 27-02-19
kl. 19:00
Viborg HK Ringkøbing Håndbold Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
679423 27-02-19
kl. 19:30
Odense HC Aarhus United Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
679428 01-03-19
kl. 19:00
EH Aalborg Skanderborg Håndbold Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
679429 02-03-19
kl. 14:00
Ajax København Team Esbjerg Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
679426 02-03-19
kl. 16:00
Herning-Ikast Håndbold Silkeborg-Voel KFUM Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
679424 03-03-19
kl. 14:00
Randers HK Nykøbing F. Håndbold Arena Randers
Arena, Randers 1

  
679435 06-03-19
kl. 18:30
Team Esbjerg Odense HC Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
679436 08-03-19
kl. 19:30
Ajax København Skanderborg Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
679430 08-03-19
kl. 19:30
Ringkøbing Håndbold EH Aalborg Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
679433 08-03-19
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold København Håndbold Power Arena, Nykøbing F
Power Arena, Nykøbing F.

  
679432 08-03-19
kl. 20:30
TTH Holstebro Herning-Ikast Håndbold Gråkjær Arena - Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
679434 09-03-19
kl. 14:00
Aarhus United Randers HK Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
679431 09-03-19
kl. 16:10
Silkeborg-Voel KFUM Viborg HK JYSK Arena
JYSK Arena A

  
679437 13-03-19
kl. 18:30
Odense HC Ajax København Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
679438 13-03-19
kl. 18:30
Randers HK Team Esbjerg Arena Randers
Arena, Randers 1

  
679439 13-03-19
kl. 18:30
København Håndbold Aarhus United Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
679440 13-03-19
kl. 18:30
Herning-Ikast Håndbold Nykøbing F. Håndbold Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
679441 13-03-19
kl. 18:30
Viborg HK TTH Holstebro Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
679442 13-03-19
kl. 18:30
EH Aalborg Silkeborg-Voel KFUM Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
679443 13-03-19
kl. 18:30
Skanderborg Håndbold Ringkøbing Håndbold Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1