Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Jyllandsserien Herrer før ombrydning, Pulje 7

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
686450 29-09-18
kl. 15:00
Rækker Mølle Håndbold 2 Ikast Håndbold 2 Rækker Mølle-Hallen
Rækker Mølle hallen
32 - 25
  
686449 30-09-18
kl. 15:10
Folding-Brørup HK Hvide Sande KFUM Brøruphallerne
Brøruphallerne, Hal 1
19 - 24
  
686448 30-09-18
kl. 17:00
Blåbjerg HK SGI-Håndbold, Esbjerg 3 Outrup Idrætscenter
Outrup Idrætscenter
24 - 18
  
686453 04-10-18
kl. 20:30
SGI-Håndbold, Esbjerg 3 Rækker Mølle Håndbold 2 Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
28 - 22
  
686452 07-10-18
kl. 15:20
Ikast Håndbold 2 Folding-Brørup HK Sportscenter Ikast
Sportscenter Ikast hal B
22 - 15
  
686454 21-10-18
kl. 15:00
Blåbjerg HK Ikast Håndbold 2 Outrup Idrætscenter
Outrup Idrætscenter
20 - 14
  
686455 21-10-18
kl. 15:10
Folding-Brørup HK Rækker Mølle Håndbold 2 Brøruphallerne
Brøruphallerne, Hal 1
18 - 28
  
686458 27-10-18
kl. 14:30
Ikast Håndbold 2 Hvide Sande KFUM Hyldgårdskolen Ikast
Hyldgårdsskolen A
24 - 25
  
686459 28-10-18
kl. 13:05
SGI-Håndbold, Esbjerg 3 Folding-Brørup HK Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
20 - 13
  
686457 28-10-18
kl. 15:00
Rækker Mølle Håndbold 2 Blåbjerg HK Rækker Mølle-Hallen
Rækker Mølle hallen
24 - 25
  
686462 01-11-18
kl. 20:30
SGI-Håndbold, Esbjerg 3 Ikast Håndbold 2 Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 2
35 - 26
  
686461 03-11-18
kl. 15:00
Rækker Mølle Håndbold 2 Hvide Sande KFUM Rækker Mølle-Hallen
Rækker Mølle hallen
32 - 20
  
686460 04-11-18
kl. 15:00
Blåbjerg HK Folding-Brørup HK Outrup Idrætscenter
Outrup Idrætscenter
26 - 19
  
686451 07-11-18
kl. 20:15
Hvide Sande KFUM Blåbjerg HK Hvide Sande-Hallen
Hvide Sande hallen
20 - 23
  
686465 11-11-18
kl. 15:00
Ikast Håndbold 2 SGI-Håndbold, Esbjerg 3 Sportscenter Ikast
Sportscenter Ikast hal B
21 - 26
  
686463 11-11-18
kl. 15:10
Folding-Brørup HK Blåbjerg HK Brøruphallerne
Brøruphallerne, Hal 1
20 - 30
  
686464 11-11-18
kl. 16:00
Hvide Sande KFUM Rækker Mølle Håndbold 2 Hvide Sande-Hallen
Hvide Sande hallen
21 - 28
  
686456 15-11-18
kl. 19:30
Hvide Sande KFUM SGI-Håndbold, Esbjerg 3 Hvide Sande-Hallen
Hvide Sande hallen
26 - 22
  
686471 17-11-18
kl. 15:00
Rækker Mølle Håndbold 2 SGI-Håndbold, Esbjerg 3 Rækker Mølle-Hallen
Rækker Mølle hallen
28 - 18
  
686469 18-11-18
kl. 15:00
Blåbjerg HK Hvide Sande KFUM Outrup Idrætscenter
Outrup Idrætscenter
26 - 23
  
686470 18-11-18
kl. 15:10
Folding-Brørup HK Ikast Håndbold 2 Brøruphallerne
Brøruphallerne, Hal 1
28 - 23
  
686466 25-11-18
kl. 16:00
Hvide Sande KFUM Folding-Brørup HK Hvide Sande-Hallen
Hvide Sande hallen
32 - 23
  
686467 25-11-18
kl. 16:00
Ikast Håndbold 2 Rækker Mølle Håndbold 2 Hyldgårdskolen Ikast
Hyldgårdsskolen A
25 - 29
  
686468 29-11-18
kl. 20:30
SGI-Håndbold, Esbjerg 3 Blåbjerg HK Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
23 - 19
  
686472 01-12-18
kl. 16:20
Rækker Mølle Håndbold 2 Folding-Brørup HK Rækker Mølle-Hallen
Rækker Mølle hallen
33 - 22
  
686474 01-12-18
kl. 16:30
SGI-Håndbold, Esbjerg 3 Hvide Sande KFUM Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
24 - 21
  
686473 02-12-18
kl. 16:20
Ikast Håndbold 2 Blåbjerg HK Hyldgårdskolen Ikast
Hyldgårdsskolen A
21 - 28
  
686475 09-12-18
kl. 15:00
Blåbjerg HK Rækker Mølle Håndbold 2 Outrup Idrætscenter
Outrup Idrætscenter
20 - 19
  
686476 09-12-18
kl. 15:10
Folding-Brørup HK SGI-Håndbold, Esbjerg 3 Brøruphallerne
Brøruphallerne, Hal 1
22 - 27
  
686477 09-12-18
kl. 16:00
Hvide Sande KFUM Ikast Håndbold 2 Hvide Sande-Hallen
Hvide Sande hallen
20 - 28