Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

3. Division Herrer, Pulje 4

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
685611 22-09-18
kl. 14:00
HF Sønderborg 2 OH 77 Odense Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg
20 - 28
  
685608 22-09-18
kl. 16:00
Kolding Håndboldklub 2 Tommerup HK Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding
24 - 26
  
685613 22-09-18
kl. 16:00
IF Stjernen, Odense TPI Odense Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
19 - 18
  
685609 23-09-18
kl. 15:00
Søndersø IF Svendborg Håndboldklub Søndersøhallerne
Søndersøhallerne 1
24 - 23
  
685612 23-09-18
kl. 16:30
HC Odense - Herrer 2 Team Haderslev KFUM Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1
32 - 27
  
685610 23-09-18
kl. 17:00
Kerteminde HK TM Tønder Håndbold 2 Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter
28 - 27
  
685650 27-09-18
kl. 20:30
Kolding Håndboldklub 2 OH 77 Odense Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding
22 - 26
  
685616 29-09-18
kl. 13:15
OH 77 Odense Søndersø IF Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen
30 - 27
  
685618 29-09-18
kl. 15:00
Tommerup HK HF Sønderborg 2 Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
24 - 27
  
685619 30-09-18
kl. 14:00
TM Tønder Håndbold 2 HC Odense - Herrer 2 Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
29 - 27
  
685615 30-09-18
kl. 16:00
TPI Odense Kerteminde HK Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1
32 - 27
  
685617 30-09-18
kl. 16:30
Svendborg Håndboldklub IF Stjernen, Odense Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal
29 - 26
  
685614 02-10-18
kl. 20:00
Team Haderslev KFUM Kolding Håndboldklub 2 Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1
39 - 24
  
685655 06-10-18
kl. 16:00
IF Stjernen, Odense Tommerup HK Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
25 - 30
  
685654 07-10-18
kl. 14:00
HC Odense - Herrer 2 Svendborg Håndboldklub Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1
28 - 28
  
685651 07-10-18
kl. 14:15
Søndersø IF TPI Odense Søndersøhallerne
Søndersøhallerne 1
31 - 22
  
685652 07-10-18
kl. 15:00
Kerteminde HK Team Haderslev KFUM Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter
27 - 30
  
685636 11-10-18
kl. 19:30
HF Sønderborg 2 Kolding Håndboldklub 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg
30 - 18
  
685628 20-10-18
kl. 15:00
Kolding Håndboldklub 2 Kerteminde HK Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding
33 - 21
  
685629 20-10-18
kl. 15:00
Tommerup HK Svendborg Håndboldklub Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
20 - 28
  
685631 20-10-18
kl. 16:00
IF Stjernen, Odense TM Tønder Håndbold 2 Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
25 - 26
  
685627 21-10-18
kl. 16:00
TPI Odense OH 77 Odense Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1
26 - 29
  
685630 21-10-18
kl. 17:30
HC Odense - Herrer 2 HF Sønderborg 2 Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1
30 - 23
  
685626 23-10-18
kl. 20:15
Team Haderslev KFUM Søndersø IF Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1
30 - 30
  
685632 23-10-18
kl. 20:30
OH 77 Odense Tommerup HK Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen
22 - 21
  
685637 28-10-18
kl. 14:00
TM Tønder Håndbold 2 TPI Odense Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
35 - 28
  
685633 28-10-18
kl. 14:15
Søndersø IF HC Odense - Herrer 2 Søndersøhallerne
Søndersøhallerne 1
24 - 28
  
685634 28-10-18
kl. 15:00
Kerteminde HK IF Stjernen, Odense Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter
26 - 31
  
685635 28-10-18
kl. 16:30
Svendborg Håndboldklub Team Haderslev KFUM Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal
32 - 24
  
685639 31-10-18
kl. 18:30
Kolding Håndboldklub 2 Søndersø IF Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding
32 - 25
  
685638 01-11-18
kl. 20:00
Team Haderslev KFUM TPI Odense Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1
23 - 27
  
685641 02-11-18
kl. 19:30
Svendborg Håndboldklub HF Sønderborg 2 Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal
24 - 23
  
685642 03-11-18
kl. 15:00
Tommerup HK TM Tønder Håndbold 2 Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
23 - 24
  
685643 03-11-18
kl. 16:00
IF Stjernen, Odense HC Odense - Herrer 2 Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen
31 - 31
  
685640 04-11-18
kl. 15:00
Kerteminde HK OH 77 Odense Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter
25 - 32
  
685645 10-11-18
kl. 13:15
OH 77 Odense Team Haderslev KFUM Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen
33 - 28
  
685647 10-11-18
kl. 14:00
HF Sønderborg 2 IF Stjernen, Odense Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg
26 - 19
  
685648 10-11-18
kl. 18:30
HC Odense - Herrer 2 Tommerup HK Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1
33 - 26
  
685649 11-11-18
kl. 14:00
TM Tønder Håndbold 2 Svendborg Håndboldklub Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
28 - 27
  
685646 11-11-18
kl. 14:15
Søndersø IF Kerteminde HK Søndersøhallerne
Søndersøhallerne 1
25 - 28
  
685644 11-11-18
kl. 16:15
TPI Odense Kolding Håndboldklub 2 Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1
29 - 18
  
685658 17-11-18
kl. 13:15
OH 77 Odense HC Odense - Herrer 2 Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen
26 - 28
  
685660 17-11-18
kl. 15:00
Tommerup HK Søndersø IF Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
27 - 26
  
685661 17-11-18
kl. 17:00
TM Tønder Håndbold 2 Kolding Håndboldklub 2 Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
32 - 25
  
685659 18-11-18
kl. 16:30
Svendborg Håndboldklub Kerteminde HK Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal
31 - 26
  
685656 18-11-18
kl. 16:30
Team Haderslev KFUM IF Stjernen, Odense Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1
33 - 29
  
685657 18-11-18
kl. 17:30
TPI Odense HF Sønderborg 2 Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1
27 - 34
  
685653 20-11-18
kl. 19:30
HF Sønderborg 2 TM Tønder Håndbold 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
685620 24-11-18
kl. 17:00
Kolding Håndboldklub 2 Svendborg Håndboldklub Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding

  
685623 25-11-18
kl. 14:00
HF Sønderborg 2 Team Haderslev KFUM Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
685621 25-11-18
kl. 14:15
Søndersø IF TM Tønder Håndbold 2 Søndersøhallerne
Søndersøhallerne 1

  
685622 25-11-18
kl. 15:00
Kerteminde HK Tommerup HK Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter

  
685624 25-11-18
kl. 15:00
HC Odense - Herrer 2 TPI Odense Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
685625 25-11-18
kl. 16:00
IF Stjernen, Odense OH 77 Odense Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
685665 29-11-18
kl. 20:20
Svendborg Håndboldklub TPI Odense Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal

  
685666 01-12-18
kl. 15:00
Tommerup HK Team Haderslev KFUM Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Multihallen

  
685662 01-12-18
kl. 16:30
Kolding Håndboldklub 2 IF Stjernen, Odense Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding

  
685667 02-12-18
kl. 14:00
TM Tønder Håndbold 2 OH 77 Odense Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
685663 02-12-18
kl. 14:15
Søndersø IF HF Sønderborg 2 Søndersøhallerne
Søndersøhallerne 1

  
685664 02-12-18
kl. 15:00
Kerteminde HK HC Odense - Herrer 2 Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter

  
685672 06-12-18
kl. 20:30
HC Odense - Herrer 2 Kolding Håndboldklub 2 Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 2

  
685670 08-12-18
kl. 13:15
OH 77 Odense Svendborg Håndboldklub Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen

  
685671 08-12-18
kl. 14:00
HF Sønderborg 2 Kerteminde HK Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
685673 08-12-18
kl. 16:00
IF Stjernen, Odense Søndersø IF Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
685668 09-12-18
kl. 14:35
Team Haderslev KFUM TM Tønder Håndbold 2 Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
685669 09-12-18
kl. 15:00
TPI Odense Tommerup HK Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1

  
685677 05-01-19
kl. 14:00
HF Sønderborg 2 Tommerup HK Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
685674 05-01-19
kl. 16:00
Kolding Håndboldklub 2 Team Haderslev KFUM Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding

  
685675 06-01-19
kl. 14:15
Søndersø IF OH 77 Odense Søndersøhallerne
Søndersøhallerne 1

  
685676 06-01-19
kl. 15:00
Kerteminde HK TPI Odense Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter

  
685678 06-01-19
kl. 15:45
HC Odense - Herrer 2 TM Tønder Håndbold 2 Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
685679 06-01-19
kl. 16:00
IF Stjernen, Odense Svendborg Håndboldklub Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
685681 10-01-19
kl. 20:30
TPI Odense HC Odense - Herrer 2 Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1

  
685682 12-01-19
kl. 13:15
OH 77 Odense IF Stjernen, Odense Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen

  
685680 12-01-19
kl. 13:20
Team Haderslev KFUM HF Sønderborg 2 Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
685684 12-01-19
kl. 15:00
Tommerup HK Kerteminde HK Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen

  
685685 13-01-19
kl. 14:00
TM Tønder Håndbold 2 Søndersø IF Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
685683 13-01-19
kl. 16:30
Svendborg Håndboldklub Kolding Håndboldklub 2 Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal

  
685689 17-01-19
kl. 20:20
Svendborg Håndboldklub Tommerup HK Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal

  
685686 17-01-19
kl. 20:30
OH 77 Odense TPI Odense Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen

  
685687 20-01-19
kl. 14:15
Søndersø IF Team Haderslev KFUM Søndersøhallerne
Søndersøhallerne 1

  
685688 20-01-19
kl. 15:00
Kerteminde HK Kolding Håndboldklub 2 Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter

  
685690 20-01-19
kl. 16:00
HF Sønderborg 2 HC Odense - Herrer 2 Høruphallen
Høruphallen 2

  
685691 20-01-19
kl. 16:45
TM Tønder Håndbold 2 IF Stjernen, Odense Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
685692 26-01-19
kl. 13:20
Team Haderslev KFUM Svendborg Håndboldklub Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
685695 26-01-19
kl. 15:00
Tommerup HK OH 77 Odense Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen

  
685694 26-01-19
kl. 16:30
Kolding Håndboldklub 2 HF Sønderborg 2 Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding

  
685696 27-01-19
kl. 15:45
HC Odense - Herrer 2 Søndersø IF Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
685697 27-01-19
kl. 16:00
IF Stjernen, Odense Kerteminde HK Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
685693 27-01-19
kl. 16:00
TPI Odense TM Tønder Håndbold 2 Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1

  
685699 02-02-19
kl. 13:15
OH 77 Odense Kerteminde HK Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen

  
685700 03-02-19
kl. 14:15
Søndersø IF Kolding Håndboldklub 2 Søndersøhallerne
Søndersøhallerne 1

  
685701 03-02-19
kl. 15:00
HF Sønderborg 2 Svendborg Håndboldklub Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
685702 03-02-19
kl. 15:45
HC Odense - Herrer 2 IF Stjernen, Odense Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
685698 03-02-19
kl. 16:00
TPI Odense Team Haderslev KFUM Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1

  
685703 03-02-19
kl. 16:45
TM Tønder Håndbold 2 Tommerup HK Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
685707 17-02-19
kl. 15:00
Svendborg Håndboldklub TM Tønder Håndbold 2 Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal

  
685705 20-02-19
kl. 20:15
Kolding Håndboldklub 2 TPI Odense Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding

  
685708 23-02-19
kl. 15:00
Tommerup HK HC Odense - Herrer 2 Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen

  
685704 24-02-19
kl. 13:20
Team Haderslev KFUM OH 77 Odense Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
685706 24-02-19
kl. 15:00
Kerteminde HK Søndersø IF Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter

  
685709 24-02-19
kl. 16:00
IF Stjernen, Odense HF Sønderborg 2 Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
685720 28-02-19
kl. 20:15
Tommerup HK IF Stjernen, Odense Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen

  
685716 01-03-19
kl. 20:15
Team Haderslev KFUM Kerteminde HK Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
685719 01-03-19
kl. 20:20
Svendborg Håndboldklub HC Odense - Herrer 2 Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal

  
685718 02-03-19
kl. 13:15
OH 77 Odense Kolding Håndboldklub 2 Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen

  
685717 03-03-19
kl. 16:00
TPI Odense Søndersø IF Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1

  
685721 03-03-19
kl. 16:45
TM Tønder Håndbold 2 HF Sønderborg 2 Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
685713 09-03-19
kl. 14:00
HF Sønderborg 2 TPI Odense Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
685715 09-03-19
kl. 16:00
IF Stjernen, Odense Team Haderslev KFUM Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
685711 10-03-19
kl. 14:15
Søndersø IF Tommerup HK Søndersøhallerne
Søndersøhallerne 1

  
685712 10-03-19
kl. 15:00
Kerteminde HK Svendborg Håndboldklub Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter

  
685710 10-03-19
kl. 16:30
Kolding Håndboldklub 2 TM Tønder Håndbold 2 Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding

  
685714 10-03-19
kl. 18:00
HC Odense - Herrer 2 OH 77 Odense Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
685738 16-03-19
kl. 15:00
Tommerup HK Kolding Håndboldklub 2 Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen

  
685736 17-03-19
kl. 13:00
OH 77 Odense HF Sønderborg 2 Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen

  
685734 17-03-19
kl. 13:20
Team Haderslev KFUM HC Odense - Herrer 2 Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
685739 17-03-19
kl. 14:00
TM Tønder Håndbold 2 Kerteminde HK Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
685735 17-03-19
kl. 16:00
TPI Odense IF Stjernen, Odense Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1

  
685737 17-03-19
kl. 16:30
Svendborg Håndboldklub Søndersø IF Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal

  
685724 23-03-19
kl. 13:15
OH 77 Odense TM Tønder Håndbold 2 Rosengårdskolens Hal
Rosengårdhallen

  
685727 23-03-19
kl. 16:00
IF Stjernen, Odense Kolding Håndboldklub 2 Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
685722 24-03-19
kl. 13:20
Team Haderslev KFUM Tommerup HK Haderslev Idrætscenter
Haderslev Idrætsc. 1

  
685725 24-03-19
kl. 14:00
HF Sønderborg 2 Søndersø IF Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg

  
685726 24-03-19
kl. 14:00
HC Odense - Herrer 2 Kerteminde HK Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
685723 24-03-19
kl. 16:00
TPI Odense Svendborg Håndboldklub Paarup-Hallerne
Paarup-Hallerne 1

  
685733 30-03-19
kl. 14:00
TM Tønder Håndbold 2 Team Haderslev KFUM Tønder Sport- og FritidsCenter
Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2

  
685729 30-03-19
kl. 14:15
Søndersø IF IF Stjernen, Odense Søndersøhallerne
Søndersøhallerne 1

  
685732 30-03-19
kl. 15:00
Tommerup HK TPI Odense Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen

  
685728 30-03-19
kl. 16:30
Kolding Håndboldklub 2 HC Odense - Herrer 2 Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding

  
685730 31-03-19
kl. 15:00
Kerteminde HK HF Sønderborg 2 Kerteminde Idrætscenter
Kerteminde Idrætscenter

  
685731 31-03-19
kl. 16:30
Svendborg Håndboldklub OH 77 Odense Svendborg Idrætshal
Svendborg Idrætshal

  

Bemærk: