Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-18 Drenge 2. Division , Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
717793 30-09-18
kl. 15:45
Næsby IF Højfyn Håndbold HF Næsbyhallerne
Næsbyhallerne - Hal 2
24 - 28
  
717797 02-10-18
kl. 20:30
Tåsinge HK Næsby IF Tåsingehallen
Tåsingehallen
30 - 24
  
717799 07-10-18
kl. 16:45
DHG Odense Tved G.& I. Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1
26 - 29
  
717800 07-10-18
kl. 16:45
Højfyn Håndbold HF SUS Nyborg Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1
24 - 29
  
717805 20-10-18
kl. 13:15
Højfyn Håndbold HF DHG Odense Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
34 - 12
  
717801 21-10-18
kl. 13:45
Tved G.& I. Tåsinge HK Tvedhallen
Tvedhallen
19 - 31
  
717802 25-10-18
kl. 18:30
SUS Nyborg Næsby IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
40 - 19
  
717807 28-10-18
kl. 14:25
Tåsinge HK Stenstrup IF / Faaborg ØH Tåsingehallen
Tåsingehallen
24 - 30
  
717808 28-10-18
kl. 14:30
Højby S.& G. Højfyn Håndbold HF Højbyhallerne
Højbyhallen - Hal 2 (ny)
29 - 29
  
717810 28-10-18
kl. 16:30
DHG Odense SUS Nyborg Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 2
18 - 46
  
717811 03-11-18
kl. 16:30
Tved G.& I. SUS Nyborg Tvedhallen
Tvedhallen
21 - 37
  
717813 04-11-18
kl. 11:30
Højby S.& G. DHG Odense Højbyhallerne
Højbyhallen - Hal 2 (ny)
42 - 28
  
717812 04-11-18
kl. 14:30
Stenstrup IF / Faaborg ØH Næsby IF Stenstrup Hallen
Stenstruphallen
33 - 30
  
717791 06-11-18
kl. 20:50
Tved G.& I. Stenstrup IF / Faaborg ØH Tvedhallen
Tvedhallen
20 - 24
  
717818 11-11-18
kl. 12:40
Tåsinge HK Højby S.& G. Tåsingehallen
Tåsingehallen
20 - 25
  
717817 11-11-18
kl. 14:30
Næsby IF Tved G.& I. Næsbyhallerne
Næsbyhallerne - Hal 2
28 - 22
  
717792 15-11-18
kl. 18:30
SUS Nyborg Højby S.& G. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
29 - 28
  
717821 18-11-18
kl. 11:30
Tved G.& I. Højfyn Håndbold HF Tvedhallen
Tvedhallen
23 - 23
  
717822 18-11-18
kl. 13:00
SUS Nyborg Tåsinge HK Nyborghallerne
Nyborghallerne 1
29 - 24
  
717823 18-11-18
kl. 18:00
Næsby IF DHG Odense Næsbyhallerne
Næsbyhallerne - Hal 2
29 - 29
  
717816 22-11-18
kl. 18:30
SUS Nyborg Stenstrup IF / Faaborg ØH Ullerslev Kultur- og Idrætscenter
Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
29 - 25
  
717803 24-11-18
kl. 14:00
Stenstrup IF / Faaborg ØH Højby S.& G. Stenstrup Hallen
Stenstruphallen
22 - 30
  
717828 01-12-18
kl. 12:15
Højby S.& G. Næsby IF Højbyhallerne
Højbyhallen - Hal 2 (ny)
34 - 21
  
717827 02-12-18
kl. 14:30
Tåsinge HK Højfyn Håndbold HF Tåsingehallen
Tåsingehallen
22 - 22
  
717826 02-12-18
kl. 18:35
Stenstrup IF / Faaborg ØH DHG Odense Forum Faaborg
Forum Faaborg - hal 1
34 - 26
  
717834 04-12-18
kl. 20:30
DHG Odense Tåsinge HK Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1
28 - 34
  
717835 08-12-18
kl. 14:00
Højfyn Håndbold HF Stenstrup IF / Faaborg ØH Fyrtårn Tommerup
Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
32 - 27
  
717831 08-12-18
kl. 17:00
Tved G.& I. Højby S.& G. Tvedhallen
Tvedhallen
20 - 37
  

Bemærk:

Ombrydning 2. halvs: Nr. 1: U-18 1. div B (Fælles HRØ) Nr. 2-6: U-18 2. div B Nr. 7-8: A