Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

3. Division Herrer , Pulje 6

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
682262 22-09-18
kl. 14:30
Øresund Håndbold VSH Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
31 - 19
  
682260 23-09-18
kl. 15:30
Helsingør Håndbold 2 AB Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
27 - 19
  
682263 23-09-18
kl. 16:45
HIK Team Helsinge Håndbold 2 Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
12 - 27
  
682265 24-09-18
kl. 20:40
KSG Herlev/Hjorten Håndbold Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
21 - 21
  
682264 25-09-18
kl. 18:45
Ajax København 2 HK 73 - Frederikssund Valby Hallen
Valby Hal 3
27 - 21
  
682267 27-09-18
kl. 20:35
Herlev/Hjorten Håndbold Øresund Håndbold Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
22 - 32
  
682270 29-09-18
kl. 15:35
AB HIK AB-hallen
AB-hallen 1
26 - 24
  
682271 29-09-18
kl. 16:00
VSH Ajax København 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 1
17 - 23
  
682268 30-09-18
kl. 16:00
Team Helsinge Håndbold 2 Rudersdal Håndbold Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
31 - 19
  
682266 30-09-18
kl. 16:20
HK 73 - Frederikssund Helsingør Håndbold 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
31 - 30
  
682303 04-10-18
kl. 20:30
Rudersdal Håndbold Herlev/Hjorten Håndbold Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1
30 - 21
  
682306 06-10-18
kl. 13:45
Ajax København 2 KSI Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
31 - 24
  
682302 07-10-18
kl. 14:00
Helsingør Håndbold 2 Team Helsinge Håndbold 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
25 - 28
  
682304 07-10-18
kl. 14:30
Øresund Håndbold HK 73 - Frederikssund Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
31 - 27
  
682307 08-10-18
kl. 20:40
KSG AB Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
28 - 21
  
682305 10-10-18
kl. 20:30
HIK VSH Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
23 - 26
  
682261 11-10-18
kl. 20:30
Rudersdal Håndbold KSI Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1
21 - 33
  
682279 18-10-18
kl. 20:30
Herlev/Hjorten Håndbold Team Helsinge Håndbold 2 Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
21 - 34
  
682282 20-10-18
kl. 17:15
Ajax København 2 HIK Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
27 - 15
  
682283 22-10-18
kl. 20:40
KSG VSH Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
23 - 22
  
682281 23-10-18
kl. 20:30
AB KSI AB-hallen
AB-hallen 3
21 - 31
  
682278 23-10-18
kl. 20:45
HK 73 - Frederikssund Rudersdal Håndbold Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
25 - 22
  
682287 28-10-18
kl. 10:00
KSI HK 73 - Frederikssund Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
32 - 25
  
682284 28-10-18
kl. 16:00
Team Helsinge Håndbold 2 AB Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
31 - 18
  
682289 28-10-18
kl. 16:00
VSH Herlev/Hjorten Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1
32 - 21
  
682285 28-10-18
kl. 16:30
Rudersdal Håndbold Ajax København 2 Holte Hallerne
Holte Hallerne 2 (ny)
29 - 27
  
682288 28-10-18
kl. 16:45
HIK Helsingør Håndbold 2 Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
18 - 30
  
682293 30-10-18
kl. 18:55
KSI HIK Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
30 - 24
  
682294 03-11-18
kl. 15:35
AB VSH AB-hallen
AB-hallen 1
15 - 26
  
682292 04-11-18
kl. 16:00
Øresund Håndbold Team Helsinge Håndbold 2 NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
30 - 24
  
682290 04-11-18
kl. 17:00
HK 73 - Frederikssund Herlev/Hjorten Håndbold Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
29 - 25
  
682291 04-11-18
kl. 17:00
Helsingør Håndbold 2 Rudersdal Håndbold Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
30 - 28
  
682295 05-11-18
kl. 20:40
KSG Ajax København 2 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
22 - 28
  
682296 08-11-18
kl. 20:35
Herlev/Hjorten Håndbold Helsingør Håndbold 2 Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
21 - 27
  
682301 10-11-18
kl. 16:00
VSH KSI Virum-hallerne
Virum-hallen 1
17 - 18
  
682300 10-11-18
kl. 17:15
Ajax København 2 AB Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
27 - 23
  
682298 11-11-18
kl. 16:30
Rudersdal Håndbold Øresund Håndbold Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1
26 - 21
  
682297 11-11-18
kl. 16:35
Team Helsinge Håndbold 2 HK 73 - Frederikssund Ramløse-hallen
Ramløse-hallen
25 - 30
  
682299 11-11-18
kl. 16:45
HIK KSG Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
17 - 24
  
682313 17-11-18
kl. 16:00
VSH Helsingør Håndbold 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 1
27 - 18
  
682311 18-11-18
kl. 12:00
KSI Øresund Håndbold Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
23 - 28
  
682308 18-11-18
kl. 15:50
HK 73 - Frederikssund KSG Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
30 - 22
  
682310 18-11-18
kl. 16:00
Team Helsinge Håndbold 2 Ajax København 2 Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
21 - 18
  
682312 18-11-18
kl. 16:35
AB Rudersdal Håndbold AB-hallen
AB-hallen 1
26 - 31
  
682273 22-11-18
kl. 20:30
Rudersdal Håndbold VSH Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1
22 - 21
  
682309 22-11-18
kl. 20:35
Herlev/Hjorten Håndbold HIK Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
23 - 21
  
682274 23-11-18
kl. 20:00
Øresund Håndbold AB NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
25 - 24
  
682276 24-11-18
kl. 13:45
Ajax København 2 Herlev/Hjorten Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
26 - 20
  
682272 25-11-18
kl. 15:30
Helsingør Håndbold 2 KSI Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
28 - 32
  
682277 26-11-18
kl. 20:40
KSG Team Helsinge Håndbold 2 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
25 - 22
  
682275 27-11-18
kl. 20:00
HIK HK 73 - Frederikssund Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
29 - 28
  
682316 01-12-18
kl. 15:00
Øresund Håndbold Ajax København 2 Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
23 - 30
  
682319 01-12-18
kl. 15:30
VSH Team Helsinge Håndbold 2 Virum-hallerne
Virum-hallen 1
17 - 21
  
682318 01-12-18
kl. 15:35
AB HK 73 - Frederikssund AB-hallen
AB-hallen 1
24 - 24
  
682317 02-12-18
kl. 11:00
KSI Herlev/Hjorten Håndbold Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
38 - 25
  
682314 02-12-18
kl. 15:30
Helsingør Håndbold 2 KSG Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
22 - 26
  
682315 02-12-18
kl. 16:30
Rudersdal Håndbold HIK Holte Hallerne
Holte Hallerne 2 (ny)
0 - 0
  
UUL
682269 04-12-18
kl. 18:55
KSI KSG Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
27 - 24
  
682340 06-12-18
kl. 20:00
Øresund Håndbold Helsingør Håndbold 2 NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
26 - 25
  
682321 06-12-18
kl. 20:35
Herlev/Hjorten Håndbold AB Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
29 - 29
  
682324 08-12-18
kl. 15:15
Ajax København 2 Helsingør Håndbold 2 Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
38 - 22
  
682320 08-12-18
kl. 16:45
HK 73 - Frederikssund VSH Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
28 - 23
  
682322 09-12-18
kl. 16:00
Team Helsinge Håndbold 2 KSI Ramløse-hallen
Ramløse-hallen
32 - 29
  
682323 09-12-18
kl. 16:45
HIK Øresund Håndbold Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
25 - 24
  
682325 10-12-18
kl. 20:40
KSG Rudersdal Håndbold Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
29 - 26
  
682286 15-12-18
kl. 16:00
Øresund Håndbold KSG NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
27 - 26
  
682330 05-01-19
kl. 15:15
Ajax København 2 VSH Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
35 - 19
  
682326 06-01-19
kl. 14:00
Helsingør Håndbold 2 HK 73 - Frederikssund Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
30 - 40
  
682327 06-01-19
kl. 16:30
Rudersdal Håndbold Team Helsinge Håndbold 2 Holte Hallerne
Holte Hallerne 2 (ny)
24 - 27
  
682329 06-01-19
kl. 16:45
HIK AB Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
27 - 32
  
682328 08-01-19
kl. 20:25
Øresund Håndbold Herlev/Hjorten Håndbold NKK-hallen, Nivå
NKK-hallen, Nivå
31 - 29
  
682335 10-01-19
kl. 19:10
KSI Helsingør Håndbold 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
33 - 34
  
682336 12-01-19
kl. 15:30
AB Øresund Håndbold AB-hallen
AB-hallen 1
27 - 27
  
682332 13-01-19
kl. 17:10
HK 73 - Frederikssund HIK Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
29 - 22
  
682334 15-01-19
kl. 20:15
Team Helsinge Håndbold 2 KSG Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
22 - 32
  
682339 20-01-19
kl. 16:30
Rudersdal Håndbold HK 73 - Frederikssund Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1
31 - 30
  
682342 20-01-19
kl. 16:45
HIK Ajax København 2 Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
22 - 27
  
682355 22-01-19
kl. 19:45
VSH AB Virum-hallerne
Virum-hallen 1
28 - 23
  
682348 24-01-19
kl. 17:45
Ajax København 2 Rudersdal Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
32 - 21
  
682343 25-01-19
kl. 19:00
VSH KSG Virum-hallerne
Virum-hallen 1
22 - 29
  
682346 26-01-19
kl. 17:00
Helsingør Håndbold 2 HIK Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 2
29 - 25
  
682347 27-01-19
kl. 14:00
AB Team Helsinge Håndbold 2 AB-hallen
AB-hallen 3
27 - 29
  
682344 27-01-19
kl. 16:35
HK 73 - Frederikssund KSI Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
23 - 23
  
682349 28-01-19
kl. 20:40
KSG Øresund Håndbold Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
29 - 21
  
682351 31-01-19
kl. 20:15
Team Helsinge Håndbold 2 Øresund Håndbold Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
21 - 21
  
682352 03-02-19
kl. 16:30
Rudersdal Håndbold Helsingør Håndbold 2 Holte Hallerne
Holte Hallerne 2 (ny)
29 - 31
  
682350 05-02-19
kl. 20:05
Herlev/Hjorten Håndbold HK 73 - Frederikssund Herlev-Hallen
Herlev-hallen 2
21 - 22
  
682353 05-02-19
kl. 20:30
HIK KSI Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
26 - 25
  
682341 07-02-19
kl. 19:10
KSI AB Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
31 - 26
  
682345 07-02-19
kl. 20:35
Herlev/Hjorten Håndbold VSH Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
27 - 37
  
682354 19-02-19
kl. 18:45
Ajax København 2 KSG Valby Hallen
Valby Hal 3
26 - 21
  
682338 19-02-19
kl. 20:15
Team Helsinge Håndbold 2 Herlev/Hjorten Håndbold Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
35 - 24
  
682359 24-02-19
kl. 10:00
KSI VSH Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
19 - 25
  
682357 24-02-19
kl. 14:10
Helsingør Håndbold 2 Herlev/Hjorten Håndbold Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
24 - 23
  
682356 24-02-19
kl. 15:00
HK 73 - Frederikssund Team Helsinge Håndbold 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
24 - 23
  
682358 24-02-19
kl. 15:30
Øresund Håndbold Rudersdal Håndbold Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
27 - 28
  
682361 24-02-19
kl. 15:45
KSG HIK Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
27 - 22
  
682360 24-02-19
kl. 16:50
AB Ajax København 2 AB-hallen
AB-hallen 1
22 - 38
  
682331 27-02-19
kl. 20:40
KSG KSI Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
30 - 29
  
682369 28-02-19
kl. 20:35
Herlev/Hjorten Håndbold Rudersdal Håndbold Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
19 - 37
  
682371 02-03-19
kl. 14:15
KSI Ajax København 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
20 - 30
  
682373 02-03-19
kl. 16:00
VSH HIK Virum-hallerne
Virum-hallen 1
31 - 25
  
682370 02-03-19
kl. 16:00
Team Helsinge Håndbold 2 Helsingør Håndbold 2 Ramløse-hallen
Ramløse-hallen
31 - 29
  
682372 02-03-19
kl. 16:30
AB KSG AB-hallen
AB-hallen 1
26 - 32
  
682368 03-03-19
kl. 16:35
HK 73 - Frederikssund Øresund Håndbold Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
35 - 29
  
682333 07-03-19
kl. 20:35
Herlev/Hjorten Håndbold Ajax København 2 Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
30 - 42
  
682364 09-03-19
kl. 14:45
Øresund Håndbold KSI Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
24 - 22
  
682366 09-03-19
kl. 16:00
Ajax København 2 Team Helsinge Håndbold 2 Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
27 - 19
  
682362 10-03-19
kl. 14:00
Helsingør Håndbold 2 VSH Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
23 - 26
  
682363 10-03-19
kl. 15:00
Rudersdal Håndbold AB Birkerød Idrætscenter
Birkerød Idrætscenter 1
26 - 23
  
682365 10-03-19
kl. 17:00
HIK Herlev/Hjorten Håndbold Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
23 - 24
  
682367 11-03-19
kl. 20:40
KSG HK 73 - Frederikssund Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
29 - 29
  
682280 12-03-19
kl. 20:00
Helsingør Håndbold 2 Øresund Håndbold Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
28 - 27
  
682389 14-03-19
kl. 19:15
KSI Rudersdal Håndbold Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
26 - 26
  
682390 14-03-19
kl. 20:30
AB Helsingør Håndbold 2 AB-hallen
AB-hallen 1
33 - 37
  
682387 14-03-19
kl. 20:35
Herlev/Hjorten Håndbold KSG Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
24 - 26
  
682386 15-03-19
kl. 19:15
HK 73 - Frederikssund Ajax København 2 Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
27 - 28
  
682337 17-03-19
kl. 15:15
VSH Rudersdal Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 1
27 - 26
  
682388 17-03-19
kl. 16:10
Team Helsinge Håndbold 2 HIK Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
22 - 25
  
682391 21-03-19
kl. 19:45
VSH Øresund Håndbold Virum-hallerne
Virum-hallen 2
22 - 21
  
682375 21-03-19
kl. 20:35
Herlev/Hjorten Håndbold KSI Herlev-Hallen
Herlev-hallen 1
30 - 26
  
682378 23-03-19
kl. 14:45
Ajax København 2 Øresund Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena
28 - 24
  
682379 24-03-19
kl. 15:15
KSG Helsingør Håndbold 2 Tre Falke Hallen
Tre-Falke-Hallen
27 - 25
  
682374 24-03-19
kl. 16:30
HK 73 - Frederikssund AB Frederikssund Hallen
Frederikssund-hallerne 1
35 - 20
  
682377 24-03-19
kl. 16:45
HIK Rudersdal Håndbold Maglegårdshallen
Maglegårdshallen
20 - 21
  
682376 26-03-19
kl. 20:15
Team Helsinge Håndbold 2 VSH Helsinge-hallen
Helsinge-hallen 3
14 - 32
  
682385 28-03-19
kl. 19:30
VSH HK 73 - Frederikssund Virum-hallerne
Virum-hallen 2
31 - 26
  
682384 28-03-19
kl. 20:30
AB Herlev/Hjorten Håndbold AB-hallen
AB-hallen 1
24 - 19
  
682380 29-03-19
kl. 19:00
Helsingør Håndbold 2 Ajax København 2 Helsingør-hallen
Helsingør-hallen 1
30 - 33
  
682382 30-03-19
kl. 15:00
Øresund Håndbold HIK Humlebæk Idrætscenter
Humlebæk Idrætscenter
29 - 23
  
682383 31-03-19
kl. 00:00
KSI Team Helsinge Håndbold 2 Otto Mønsted Hallen
Otto Mønsteds Hallen
0 - 0
  
UUM
682381 31-03-19
kl. 16:30
Rudersdal Håndbold KSG Holte Hallerne
Holte Hallerne 2 (ny)
27 - 26