Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

U-18 Drenge 1. Division før ombrydning, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
704072 22-09-18
kl. 16:00
TTH Holstebro Ungdom Randers HH Tvis Centret
Tvis Centret
20 - 20
  
704073 23-09-18
kl. 11:00
Skive fH HF Mors KCL Skive
Hal B
17 - 33
  
704053 29-09-18
kl. 13:30
TTH Holstebro Ungdom Skive fH Tvis Centret
Tvis Centret
26 - 21
  
704052 30-09-18
kl. 15:00
Skjern Håndbold Aalborg Håndbold Skjern Kulturcenter
Skjern Kulturc. hal 1
24 - 36
  
704051 01-10-18
kl. 18:45
Randers HH HF Mors Arena Randers
Arena, Randers 3
20 - 28
  
704074 04-10-18
kl. 20:00
BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Aalborg Håndbold Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
25 - 25
  
704055 06-10-18
kl. 13:00
Skive fH Randers HH KCL Skive
Hal B
29 - 32
  
704056 07-10-18
kl. 17:10
BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Skjern Håndbold JYSK Arena
JYSK Arena A
44 - 22
  
704059 09-10-18
kl. 18:55
Randers HH Skjern Håndbold Arena Randers
Arena, Randers 3
33 - 24
  
704061 11-10-18
kl. 19:45
HF Mors BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Sparekassen Thy Arena | Mors
Sparekassen Thy Arena | Mors 1
24 - 18
  
704062 11-10-18
kl. 19:45
Aalborg Håndbold TTH Holstebro Ungdom Gigantium, Aalborg
Gigantium Idrætshal, Aalborg.
32 - 26
  
704064 20-10-18
kl. 15:00
Skjern Håndbold TTH Holstebro Ungdom Skjern Kulturcenter
Skjern Kulturc. hal 1
24 - 24
  
704063 21-10-18
kl. 14:15
Randers HH Aalborg Håndbold Arena Randers
Arena, Randers 3
28 - 28
  
704069 25-10-18
kl. 20:10
Skive fH Skjern Håndbold KCL Skive
Hal B
30 - 35
  
704070 28-10-18
kl. 16:45
HF Mors Aalborg Håndbold Sparekassen Thy Arena | Mors
Sparekassen Thy Arena | Mors 1
26 - 18
  
704065 29-10-18
kl. 19:45
Skive fH BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel KCL Skive
Hal B
24 - 36
  
704075 02-11-18
kl. 20:00
Randers HH TTH Holstebro Ungdom Ulvehøjhallen
Ulvehøjhallen 1
27 - 20
  
704077 03-11-18
kl. 14:00
HF Mors Skive fH Sparekassen Thy Arena | Mors
Sparekassen Thy Arena | Mors 1
39 - 19
  
704078 06-11-18
kl. 19:15
Aalborg Håndbold BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Støvringhallen
Støvringhallen
21 - 24
  
704057 08-11-18
kl. 19:30
HF Mors TTH Holstebro Ungdom Sparekassen Thy Arena | Mors
Sparekassen Thy Arena | Mors 1
30 - 23
  
704080 10-11-18
kl. 16:00
Skive fH TTH Holstebro Ungdom KCL Skive
Hal B
22 - 36
  
704082 11-11-18
kl. 18:25
Aalborg Håndbold Skjern Håndbold Gistruphallen
Gistruphallen, Hal 2
32 - 21
  
704081 13-11-18
kl. 20:10
BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel HF Mors Voel-Hallen
Hal 1
20 - 16
  
704084 15-11-18
kl. 19:45
TTH Holstebro Ungdom Aalborg Håndbold Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro
30 - 34
  
704093 17-11-18
kl. 13:30
TTH Holstebro Ungdom HF Mors Tvis Centret
Tvis Centret
20 - 30
  
704091 18-11-18
kl. 15:00
Randers HH Skive fH Arena Randers
Arena, Randers 3
34 - 28
  
704092 18-11-18
kl. 15:00
Skjern Håndbold BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Skjern Kulturcenter
Skjern Kulturc. hal 1
22 - 32
  
704086 20-11-18
kl. 19:45
HF Mors Randers HH Sparekassen Thy Arena | Mors
Sparekassen Thy Arena | Mors 1
27 - 16
  
704083 22-11-18
kl. 19:00
Skjern Håndbold Skive fH Skjern Kulturcenter
Skjern Kulturc. hal 1
29 - 28
  
704090 25-11-18
kl. 14:30
HF Mors Skjern Håndbold Sparekassen Thy Arena | Mors
Sparekassen Thy Arena | Mors 1
41 - 23
  
704089 25-11-18
kl. 14:40
BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Randers HH Voel-Hallen
Hal 1
28 - 26
  
704068 27-11-18
kl. 20:00
TTH Holstebro Ungdom BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro
20 - 26
  
704088 29-11-18
kl. 20:10
Skive fH Aalborg Håndbold KCL Skive
Hal B
22 - 33
  
704099 02-12-18
kl. 14:45
TTH Holstebro Ungdom Skjern Håndbold Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro
26 - 26
  
704100 02-12-18
kl. 15:00
BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Skive fH Voel-Hallen
Hal 1
32 - 18
  
704102 02-12-18
kl. 15:30
Aalborg Håndbold Randers HH Klaruphallen
Klaruphallen
31 - 19
  
704103 04-12-18
kl. 18:55
Randers HH BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel Arena Randers
Arena, Randers 3
18 - 34
  
704104 04-12-18
kl. 19:15
Skjern Håndbold HF Mors Skjern Kulturcenter
Skjern Kulturc. hal 1
24 - 28
  
704106 05-12-18
kl. 19:45
Aalborg Håndbold Skive fH Støvringhallen
Støvringhallen
44 - 28
  
704095 08-12-18
kl. 15:00
Skjern Håndbold Randers HH Skjern Kulturcenter
Skjern Kulturc. hal 1
26 - 25
  
704098 08-12-18
kl. 18:10
Aalborg Håndbold HF Mors Hjallerup Idrætscenter
Hjallerup Idrætscenter, Hal 1
25 - 31
  
704097 09-12-18
kl. 15:00
BSV Bjerringbro-Silkeborg Voel TTH Holstebro Ungdom Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
29 - 19
  

Bemærk:

Ved ombrydning: Nr. 1 og 2 rykker op i Ligaen. Vinderne af 3/4 og 4/3 rykker op i Ligaen. Taberne bliver i 1. div. sammen med nr. 5-6 og 7. Play-off kampene skal spilles tirsdag den 11. december.