Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 4 Damer, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
311754 28-09-11
kl. 18:45
Faldsled/Svanninge S.G.& I. Ebberup IF Svanningehallen
Svanningehallen
14 - 7
311751 29-09-11
kl. 19:15
Bøgebjerg IF Strib IF Bøgebjerghallen
Bøgebjerghallen
10 - 11
311752 29-09-11
kl. 20:00
Salbrovad HIF Allested U&I Håndbold Salbrovadhallen
Salbrovadhallen
11 - 10
311753 05-10-11
kl. 18:30
Brenderup IF GV Ejby Brenderup Aktivitetscenter
Brenderup Aktivitetscenter
8 - 9
311756 06-10-11
kl. 19:00
Nordfyns HK Vissenbjerg G.& I.F. Bogensehallerne
Bogensehallerne 1
10 - 8
311760 09-10-11
kl. 09:30
Skalbjerg Boldklub Nordfyns HK Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1
7 - 5
311761 09-10-11
kl. 11:45
Vissenbjerg G.& I.F. Faldsled/Svanninge S.G.& I. Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1
16 - 10
311759 09-10-11
kl. 11:45
Allested U&I Håndbold Bøgebjerg IF Allested-Vejle Fritidscenter
Allested-Vejle Fritidscenter
7 - 9
311758 09-10-11
kl. 18:45
GV Ejby Salbrovad HIF Ejby-Hallen
Ejby-Hallen
13 - 17
311757 13-10-11
kl. 19:00
Strib IF Brenderup IF Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Strib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1
9 - 12
311763 23-10-11
kl. 10:00
Bøgebjerg IF GV Ejby Bøgebjerghallen
Bøgebjerghallen
12 - 8
311765 23-10-11
kl. 10:00
Strib IF Allested U&I Håndbold Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Strib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1
0 - 0
UUM
311768 23-10-11
kl. 11:00
Ebberup IF Nordfyns HK Ebberuphallen
Ebberuphallen
10 - 6
311767 23-10-11
kl. 11:30
Vissenbjerg G.& I.F. Skalbjerg Boldklub Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 2
8 - 4
311764 23-10-11
kl. 13:15
Salbrovad HIF Brenderup IF Salbrovadhallen
Salbrovadhallen
10 - 12
311770 29-10-11
kl. 13:15
GV Ejby Vissenbjerg G.& I.F. Ejby-Hallen
Ejby-Hallen
10 - 7
311772 29-10-11
kl. 15:00
Faldsled/Svanninge S.G.& I. Bøgebjerg IF Svanningehallen
Svanningehallen
6 - 11
311771 30-10-11
kl. 12:15
Allested U&I Håndbold Ebberup IF Allested-Vejle Fritidscenter
Allested-Vejle Fritidscenter
6 - 10
311774 30-10-11
kl. 12:15
Nordfyns HK Salbrovad HIF Bogensehallerne
Bogensehallerne 1
9 - 18
311773 30-10-11
kl. 13:30
Skalbjerg Boldklub Strib IF Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 2
6 - 9
311786 06-11-11
kl. 11:00
Ebberup IF Vissenbjerg G.& I.F. Ebberuphallen
Ebberuphallen
8 - 12
311783 06-11-11
kl. 12:15
Allested U&I Håndbold Brenderup IF Allested-Vejle Fritidscenter
Allested-Vejle Fritidscenter
6 - 13
311782 06-11-11
kl. 12:45
Strib IF GV Ejby Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Strib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1
11 - 13
311781 06-11-11
kl. 13:45
Bøgebjerg IF Salbrovad HIF Bøgebjerghallen
Bøgebjerghallen
9 - 10
311784 06-11-11
kl. 14:00
Faldsled/Svanninge S.G.& I. Skalbjerg Boldklub Svanningehallen
Svanningehallen
12 - 10
311789 09-11-11
kl. 20:15
GV Ejby Allested U&I Håndbold Ejby-Hallen
Ejby-Hallen
14 - 5
311788 13-11-11
kl. 10:45
Brenderup IF Bøgebjerg IF Brenderup Aktivitetscenter
Brenderup Aktivitetscenter
7 - 7
311792 13-11-11
kl. 11:30
Nordfyns HK Faldsled/Svanninge S.G.& I. Bogensehallerne
Bogensehallerne 1
0 - 0
UUM
311787 13-11-11
kl. 14:15
Salbrovad HIF Strib IF Salbrovadhallen
Salbrovadhallen
13 - 9
311790 13-11-11
kl. 15:00
Skalbjerg Boldklub Ebberup IF Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1
5 - 8
311777 16-11-11
kl. 18:45
Allested U&I Håndbold Nordfyns HK Allested-Vejle Fritidscenter
Allested-Vejle Fritidscenter
13 - 16
311780 16-11-11
kl. 19:00
Ebberup IF Salbrovad HIF Ebberuphallen
Ebberuphallen
9 - 8
311778 16-11-11
kl. 20:00
Skalbjerg Boldklub Brenderup IF Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1
10 - 12
311776 16-11-11
kl. 21:00
GV Ejby Faldsled/Svanninge S.G.& I. Ejby-Hallen
Ejby-Hallen
14 - 11
311779 17-11-11
kl. 18:45
Vissenbjerg G.& I.F. Bøgebjerg IF Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1
13 - 4
311797 20-11-11
kl. 10:00
Vissenbjerg G.& I.F. Salbrovad HIF Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 2
12 - 10
311798 20-11-11
kl. 11:00
Ebberup IF Brenderup IF Ebberuphallen
Ebberuphallen
8 - 7
311796 20-11-11
kl. 11:30
Skalbjerg Boldklub Bøgebjerg IF Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 2
5 - 7
311793 20-11-11
kl. 12:45
Strib IF Faldsled/Svanninge S.G.& I. Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Strib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1
7 - 10
311794 20-11-11
kl. 13:00
GV Ejby Nordfyns HK Ejby-Hallen
Ejby-Hallen
8 - 8
311804 24-11-11
kl. 19:00
Nordfyns HK Strib IF Bogensehallerne
Bogensehallerne 1
10 - 11
311800 24-11-11
kl. 20:00
Salbrovad HIF Skalbjerg Boldklub Salbrovadhallen
Salbrovadhallen
16 - 6
311801 26-11-11
kl. 12:45
Brenderup IF Vissenbjerg G.& I.F. Brenderup Aktivitetscenter
Brenderup Aktivitetscenter
11 - 14
311799 27-11-11
kl. 13:45
Bøgebjerg IF Ebberup IF Bøgebjerghallen
Bøgebjerghallen
6 - 11
311802 27-11-11
kl. 15:00
Faldsled/Svanninge S.G.& I. Allested U&I Håndbold Svanningehallen
Svanningehallen
7 - 9
311810 30-11-11
kl. 19:00
Nordfyns HK Brenderup IF Bogensehallerne
Bogensehallerne 1
9 - 9
311806 03-12-11
kl. 13:30
GV Ejby Skalbjerg Boldklub Ejby-Hallen
Ejby-Hallen
13 - 8
311807 03-12-11
kl. 13:30
Allested U&I Håndbold Vissenbjerg G.& I.F. Allested-Vejle Fritidscenter
Allested-Vejle Fritidscenter
7 - 14
311805 04-12-11
kl. 12:15
Strib IF Ebberup IF Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Strib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1
13 - 10
311808 04-12-11
kl. 15:00
Faldsled/Svanninge S.G.& I. Salbrovad HIF Svanningehallen
Svanningehallen
10 - 15
311813 07-12-11
kl. 19:00
Brenderup IF Faldsled/Svanninge S.G.& I. Brenderup Aktivitetscenter
Brenderup Aktivitetscenter
9 - 8
311811 08-12-11
kl. 19:30
Bøgebjerg IF Nordfyns HK Bøgebjerghallen
Bøgebjerghallen
15 - 10
311815 11-12-11
kl. 10:00
Vissenbjerg G.& I.F. Strib IF Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1
6 - 7
311816 11-12-11
kl. 11:00
Ebberup IF GV Ejby Ebberuphallen
Ebberuphallen
7 - 13
311814 11-12-11
kl. 14:00
Skalbjerg Boldklub Allested U&I Håndbold Vissenbjerg Hallerne
Vissenbjerg Hallerne 1
0 - 0
UUM

Bemærk:

Pulje 2: Rolfsted IF trukket