Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

HTH Ligaen , Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
125794 29-08-19
kl. 18:00
TTH Holstebro EH Aalborg Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
125790 30-08-19
kl. 19:00
Silkeborg-Voel KFUM Randers HK Voel-Hallen
Hal 1

  
125791 30-08-19
kl. 19:30
Skanderborg Håndbold Viborg HK Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
125793 30-08-19
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold København Håndbold Lånlet Arena, Nykøbing F
Lånlet Arena, Nykøbing F.

  
125789 31-08-19
Herning-Ikast Håndbold Ajax København Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
125795 31-08-19
Aarhus United Horsens Håndbold Elite Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
125792 31-08-19
kl. 16:10
Odense Håndbold Team Esbjerg Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
125798 03-09-19
kl. 19:00
København Håndbold TTH Holstebro Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
125800 03-09-19
kl. 19:00
Viborg HK Odense Håndbold Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
125802 03-09-19
kl. 19:00
Horsens Håndbold Elite Herning-Ikast Håndbold Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
125801 04-09-19
kl. 18:30
Randers HK Skanderborg Håndbold Arena Randers
Arena, Randers 1

  
125799 04-09-19
kl. 18:30
Team Esbjerg Nykøbing F. Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
125796 04-09-19
kl. 19:00
Ajax København Silkeborg-Voel KFUM Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
125797 04-09-19
kl. 19:30
EH Aalborg Aarhus United Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
125805 06-09-19
kl. 18:30
Odense Håndbold Randers HK Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
125808 07-09-19
Aarhus United København Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
125809 07-09-19
kl. 15:00
EH Aalborg Horsens Håndbold Elite Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
125804 08-09-19
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold Ajax København Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
125807 09-09-19
kl. 19:00
TTH Holstebro Team Esbjerg Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
125806 09-09-19
kl. 20:00
Nykøbing F. Håndbold Viborg HK Lånlet Arena, Nykøbing F
Lånlet Arena, Nykøbing F.

  
125803 10-09-19
kl. 20:00
Silkeborg-Voel KFUM Herning-Ikast Håndbold JYSK Arena
JYSK Arena A

  
125812 12-09-19
kl. 19:00
København Håndbold EH Aalborg Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
125815 13-09-19
kl. 18:30
Randers HK Nykøbing F. Håndbold Arena Randers
Arena, Randers 1

  
125811 14-09-19
Herning-Ikast Håndbold Skanderborg Håndbold Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
125814 14-09-19
kl. 14:00
Viborg HK TTH Holstebro Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
125813 14-09-19
kl. 15:00
Team Esbjerg Aarhus United Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
125816 14-09-19
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite Silkeborg-Voel KFUM Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
125810 14-09-19
kl. 16:15
Ajax København Odense Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
125820 19-09-19
kl. 19:00
TTH Holstebro Randers HK Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
125821 21-09-19
Aarhus United Viborg HK Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
125822 21-09-19
kl. 15:00
EH Aalborg Team Esbjerg Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
125818 21-09-19
kl. 16:10
Odense Håndbold Herning-Ikast Håndbold Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
125823 21-09-19
kl. 19:00
København Håndbold Horsens Håndbold Elite Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
125817 22-09-19
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold Silkeborg-Voel KFUM Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
125819 22-09-19
kl. 17:00
Nykøbing F. Håndbold Ajax København Lånlet Arena, Nykøbing F
Lånlet Arena, Nykøbing F.

  
125827 01-10-19
kl. 18:30
Team Esbjerg København Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
125826 02-10-19
kl. 18:30
Silkeborg-Voel KFUM Odense Håndbold JYSK Arena
JYSK Arena A

  
125830 04-10-19
kl. 19:00
Horsens Håndbold Elite Skanderborg Håndbold Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
125828 05-10-19
kl. 14:00
Viborg HK EH Aalborg Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
125829 05-10-19
kl. 14:00
Randers HK Aarhus United Arena Randers
Arena, Randers 1

  
125824 05-10-19
kl. 15:00
Ajax København TTH Holstebro Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
125825 07-10-19
kl. 20:00
Herning-Ikast Håndbold Nykøbing F. Håndbold Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
125831 08-10-19
kl. 18:30
Odense Håndbold Skanderborg Håndbold Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
125836 08-10-19
kl. 19:00
København Håndbold Viborg HK Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
125837 09-10-19
kl. 18:30
Team Esbjerg Horsens Håndbold Elite Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
125833 09-10-19
kl. 20:30
TTH Holstebro Herning-Ikast Håndbold Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
125834 12-10-19
Aarhus United Ajax København Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
125835 12-10-19
kl. 15:00
EH Aalborg Randers HK Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
125832 14-10-19
kl. 20:00
Nykøbing F. Håndbold Silkeborg-Voel KFUM Lånlet Arena, Nykøbing F
Lånlet Arena, Nykøbing F.

  
125842 16-10-19
kl. 19:00
Viborg HK Team Esbjerg Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
125844 16-10-19
kl. 19:00
Horsens Håndbold Elite Odense Håndbold Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
125840 18-10-19
kl. 19:00
Silkeborg-Voel KFUM TTH Holstebro JYSK Arena
JYSK Arena A

  
125843 18-10-19
kl. 19:30
Randers HK København Håndbold Arena Randers
Arena, Randers 1

  
125841 18-10-19
kl. 20:15
Skanderborg Håndbold Nykøbing F. Håndbold Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
125839 19-10-19
Herning-Ikast Håndbold Aarhus United Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
125838 19-10-19
kl. 16:15
Ajax København EH Aalborg Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
125851 21-10-19
kl. 20:00
Viborg HK Horsens Håndbold Elite Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
125846 22-10-19
kl. 19:00
TTH Holstebro Skanderborg Håndbold Struer Energi Park
Struer Energi Park hal 1

  
125847 22-10-19
kl. 20:00
Aarhus United Silkeborg-Voel KFUM Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
125850 23-10-19
kl. 18:30
Team Esbjerg Randers HK Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
125849 23-10-19
kl. 19:00
København Håndbold Ajax København Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
125848 23-10-19
kl. 19:30
EH Aalborg Herning-Ikast Håndbold Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
125845 23-10-19
kl. 20:30
Nykøbing F. Håndbold Odense Håndbold Lånlet Arena, Nykøbing F
Lånlet Arena, Nykøbing F.

  
125856 25-10-19
kl. 18:30
Odense Håndbold TTH Holstebro Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
125854 25-10-19
kl. 19:00
Silkeborg-Voel KFUM EH Aalborg JYSK Arena
JYSK Arena A

  
125853 26-10-19
Herning-Ikast Håndbold København Håndbold Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
125855 26-10-19
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold Aarhus United Morten Børup Hallen
Morten Børup Hallen

  
125852 26-10-19
kl. 15:00
Ajax København Team Esbjerg Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
125857 27-10-19
kl. 16:00
Randers HK Viborg HK Arena Randers
Arena, Randers 1

  
125858 28-10-19
kl. 19:00
Horsens Håndbold Elite Nykøbing F. Håndbold Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
125863 29-10-19
kl. 18:30
Team Esbjerg Herning-Ikast Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
125859 31-10-19
kl. 00:00
TTH Holstebro Nykøbing F. Håndbold Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
125862 01-11-19
kl. 19:00
København Håndbold Silkeborg-Voel KFUM Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
125864 01-11-19
kl. 19:30
Viborg HK Ajax København Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
125860 02-11-19
Aarhus United Odense Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
125865 02-11-19
kl. 14:00
Randers HK Horsens Håndbold Elite Arena Randers
Arena, Randers 1

  
125861 02-11-19
kl. 15:00
EH Aalborg Skanderborg Håndbold Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
125867 06-11-19
Herning-Ikast Håndbold Viborg HK Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
125868 06-11-19
kl. 18:30
Silkeborg-Voel KFUM Team Esbjerg JYSK Arena
JYSK Arena A

  
125870 06-11-19
kl. 18:30
Odense Håndbold EH Aalborg Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
125866 06-11-19
kl. 19:00
Ajax København Randers HK Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
125871 06-11-19
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Aarhus United Lånlet Arena, Nykøbing F
Lånlet Arena, Nykøbing F.

  
125869 06-11-19
kl. 19:30
Skanderborg Håndbold København Håndbold Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
125872 07-11-19
kl. 19:00
TTH Holstebro Horsens Håndbold Elite Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
125873 13-11-19
kl. 18:30
Aarhus United TTH Holstebro Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
125874 13-11-19
kl. 18:30
EH Aalborg Nykøbing F. Håndbold Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
125875 13-11-19
kl. 18:30
København Håndbold Odense Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
125876 13-11-19
kl. 18:30
Team Esbjerg Skanderborg Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
125877 13-11-19
kl. 18:30
Viborg HK Silkeborg-Voel KFUM Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
125878 13-11-19
kl. 18:30
Randers HK Herning-Ikast Håndbold Arena Randers
Arena, Randers 1

  
125879 13-11-19
kl. 18:30
Horsens Håndbold Elite Ajax København Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
125882 02-01-20
kl. 19:00
København Håndbold Nykøbing F. Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
125880 04-01-20
kl. 15:00
Ajax København Herning-Ikast Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
125881 04-01-20
kl. 15:00
EH Aalborg TTH Holstebro Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
125886 04-01-20
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite Aarhus United Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
125883 04-01-20
kl. 16:10
Team Esbjerg Odense Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
125884 04-01-20
kl. 16:10
Viborg HK Skanderborg Håndbold Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
125885 05-01-20
kl. 16:00
Randers HK Silkeborg-Voel KFUM Arena Randers
Arena, Randers 1

  
125890 08-01-20
kl. 18:30
Odense Håndbold Viborg HK Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
125892 08-01-20
kl. 19:00
TTH Holstebro København Håndbold Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
125891 08-01-20
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Team Esbjerg Lånlet Arena, Nykøbing F
Lånlet Arena, Nykøbing F.

  
125888 10-01-20
kl. 19:00
Silkeborg-Voel KFUM Ajax København JYSK Arena
JYSK Arena A

  
125887 11-01-20
Herning-Ikast Håndbold Horsens Håndbold Elite Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
125893 11-01-20
Aarhus United EH Aalborg Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
125889 11-01-20
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold Randers HK Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
125896 15-01-20
kl. 19:00
København Håndbold Aarhus United Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
125900 17-01-20
kl. 19:00
Horsens Håndbold Elite EH Aalborg Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
125895 18-01-20
Herning-Ikast Håndbold Silkeborg-Voel KFUM Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
125898 18-01-20
kl. 14:00
Viborg HK Nykøbing F. Håndbold Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
125897 18-01-20
kl. 15:00
Team Esbjerg TTH Holstebro Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
125894 18-01-20
kl. 15:00
Ajax København Skanderborg Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
125899 18-01-20
kl. 16:00
Randers HK Odense Håndbold Ulvehøjhallen
Ulvehøjhallen 1

  
125903 22-01-20
kl. 18:30
Odense Håndbold Ajax København Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
125904 22-01-20
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Randers HK Lånlet Arena, Nykøbing F
Lånlet Arena, Nykøbing F.

  
125901 24-01-20
kl. 19:00
Silkeborg-Voel KFUM Horsens Håndbold Elite JYSK Arena
JYSK Arena A

  
125906 25-01-20
Aarhus United Team Esbjerg Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
125907 25-01-20
kl. 15:00
EH Aalborg København Håndbold Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
125902 25-01-20
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold Herning-Ikast Håndbold Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
125905 25-01-20
kl. 15:00
TTH Holstebro Viborg HK Struer Energi Park
Struer Energi Park hal 1

  
125911 29-01-20
kl. 18:30
Team Esbjerg EH Aalborg Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
125908 31-01-20
kl. 19:30
Ajax København Nykøbing F. Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
125909 01-02-20
Herning-Ikast Håndbold Odense Håndbold Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
125912 01-02-20
kl. 14:00
Viborg HK Aarhus United Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
125914 02-02-20
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite København Håndbold Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
125913 02-02-20
kl. 16:00
Randers HK TTH Holstebro Arena Randers
Arena, Randers 1

  
125910 02-02-20
kl. 18:00
Silkeborg-Voel KFUM Skanderborg Håndbold JYSK Arena
JYSK Arena A

  
125918 05-02-20
kl. 18:00
TTH Holstebro Ajax København Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
125916 05-02-20
kl. 18:30
Odense Håndbold Silkeborg-Voel KFUM Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
125921 05-02-20
kl. 19:00
København Håndbold Team Esbjerg Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
125917 05-02-20
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Herning-Ikast Håndbold Lånlet Arena, Nykøbing F
Lånlet Arena, Nykøbing F.

  
125919 08-02-20
Aarhus United Randers HK Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
125915 08-02-20
kl. 13:30
Skanderborg Håndbold Horsens Håndbold Elite Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
125920 08-02-20
kl. 15:00
EH Aalborg Viborg HK Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
125923 12-02-20
Herning-Ikast Håndbold TTH Holstebro Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
125924 12-02-20
kl. 18:30
Silkeborg-Voel KFUM Nykøbing F. Håndbold JYSK Arena
JYSK Arena A

  
125927 12-02-20
kl. 18:30
Randers HK EH Aalborg Arena Randers
Arena, Randers 1

  
125928 12-02-20
kl. 19:00
Horsens Håndbold Elite Team Esbjerg Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
125926 12-02-20
kl. 19:00
Viborg HK København Håndbold Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
125922 12-02-20
kl. 19:00
Ajax København Aarhus United Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
125925 12-02-20
kl. 19:30
Skanderborg Håndbold Odense Håndbold Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
125931 19-02-20
kl. 18:00
TTH Holstebro Silkeborg-Voel KFUM Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
125935 19-02-20
kl. 18:30
Team Esbjerg Viborg HK Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
125934 20-02-20
kl. 19:00
København Håndbold Randers HK Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
125929 21-02-20
kl. 18:30
Odense Håndbold Horsens Håndbold Elite Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
125930 21-02-20
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Skanderborg Håndbold Lånlet Arena, Nykøbing F
Lånlet Arena, Nykøbing F.

  
125932 22-02-20
Aarhus United Herning-Ikast Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
125933 22-02-20
kl. 15:00
EH Aalborg Ajax København Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
125937 26-02-20
kl. 18:30
Herning-Ikast Håndbold EH Aalborg Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
125940 26-02-20
kl. 18:30
Odense Håndbold Nykøbing F. Håndbold Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
125941 26-02-20
kl. 18:30
Randers HK Team Esbjerg Arena Randers
Arena, Randers 1

  
125942 27-02-20
kl. 19:00
Horsens Håndbold Elite Viborg HK Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
125938 28-02-20
kl. 19:00
Silkeborg-Voel KFUM Aarhus United JYSK Arena
JYSK Arena A

  
125939 28-02-20
kl. 20:15
Skanderborg Håndbold TTH Holstebro Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
125936 29-02-20
kl. 15:00
Ajax København København Håndbold Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
125944 04-03-20
kl. 18:30
TTH Holstebro Odense Håndbold Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  
125948 04-03-20
kl. 18:30
Team Esbjerg Ajax København Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
125947 04-03-20
kl. 19:00
København Håndbold Herning-Ikast Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
125943 04-03-20
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold Horsens Håndbold Elite Lånlet Arena, Nykøbing F
Lånlet Arena, Nykøbing F.

  
125949 06-03-20
kl. 19:00
Viborg HK Randers HK Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
125946 06-03-20
kl. 19:30
EH Aalborg Silkeborg-Voel KFUM Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
125945 07-03-20
Aarhus United Skanderborg Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
125954 13-03-20
kl. 18:30
Odense Håndbold Aarhus United Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
125952 13-03-20
kl. 19:00
Silkeborg-Voel KFUM København Håndbold JYSK Arena
JYSK Arena A

  
125955 13-03-20
kl. 19:30
Nykøbing F. Håndbold TTH Holstebro Lånlet Arena, Nykøbing F
Lånlet Arena, Nykøbing F.

  
125951 14-03-20
Herning-Ikast Håndbold Team Esbjerg Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
125950 14-03-20
kl. 15:00
Ajax København Viborg HK Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
125953 14-03-20
kl. 15:00
Skanderborg Håndbold EH Aalborg Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
125956 15-03-20
kl. 15:00
Horsens Håndbold Elite Randers HK Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
125960 01-04-20
kl. 18:30
Team Esbjerg Silkeborg-Voel KFUM Blue Water Dokken, Esbjerg
Blue Water Dokken

  
125959 01-04-20
kl. 19:00
København Håndbold Skanderborg Håndbold Frederiksberg-Hallerne
Frederiksberg Opvisning

  
125957 04-04-20
Aarhus United Nykøbing F. Håndbold Ceres Park, Hal 1
Ceres Park, Hal 1

  
125961 04-04-20
kl. 14:00
Viborg HK Herning-Ikast Håndbold Vibocold Arena, Viborg
Vibocold Arena 1, Viborg

  
125958 04-04-20
kl. 15:00
EH Aalborg Odense Håndbold Nr. Sundby Idrætscenter
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1

  
125962 04-04-20
kl. 16:00
Randers HK Ajax København Ulvehøjhallen
Ulvehøjhallen 1

  
125963 05-04-20
kl. 19:00
Horsens Håndbold Elite TTH Holstebro Forum Horsens
Forum Horsens 1

  
125964 08-04-20
kl. 18:30
Ajax København Horsens Håndbold Elite Bavnehøj Arena
Bavnehøj Arena

  
125965 08-04-20
kl. 18:30
Herning-Ikast Håndbold Randers HK Sportscenter Ikast
IBF Arena Hal A

  
125966 08-04-20
kl. 18:30
Silkeborg-Voel KFUM Viborg HK JYSK Arena
JYSK Arena A

  
125967 08-04-20
kl. 18:30
Skanderborg Håndbold Team Esbjerg Fælledhallen, Skanderborg
Fælledhallen - bane 1

  
125968 08-04-20
kl. 18:30
Odense Håndbold København Håndbold Odense Idrætshal
Odense Idrætshal 1

  
125969 08-04-20
kl. 18:30
Nykøbing F. Håndbold EH Aalborg Lånlet Arena, Nykøbing F
Lånlet Arena, Nykøbing F.

  
125970 08-04-20
kl. 18:30
TTH Holstebro Aarhus United Gråkjær Arena Holstebro
Gråkjær Arena - Holstebro

  

Bemærk:

Arbejdsturneringsplan indtil 31. juli 2019.