Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Damer , Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
118600 06-09-19
kl. 19:30
SønderjyskE Roskilde Håndbold Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
118602 07-09-19
kl. 13:00
Gudme HK Hadsten Håndbold SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
118603 08-09-19
kl. 15:00
Sæby HK DHG Sæby Fritidscenter
Sæby Fritidscenter, hal A.

  
118604 08-09-19
kl. 15:00
IF Stjernen, Odense Bjerringbro FH Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
118605 08-09-19
kl. 15:00
Rødovre HK Vendsyssel Håndbold Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
118601 08-09-19
kl. 16:00
TMS, Ringsted Ringkøbing Håndbold Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
118609 14-09-19
Ringkøbing Håndbold Rødovre HK Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
118606 14-09-19
kl. 14:00
Bjerringbro FH SønderjyskE Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1

  
118611 14-09-19
kl. 14:00
Hadsten Håndbold IF Stjernen, Odense Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1

  
118607 14-09-19
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Gudme HK Drinx Arena
Drinx Arena

  
118608 15-09-19
kl. 14:00
DHG TMS, Ringsted Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
118610 15-09-19
kl. 14:30
Roskilde Håndbold Sæby HK Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
118614 20-09-19
kl. 19:30
Gudme HK Bjerringbro FH SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
118613 21-09-19
kl. 14:00
TMS, Ringsted Vendsyssel Håndbold Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
118615 21-09-19
kl. 15:00
Sæby HK Hadsten Håndbold Sæby Fritidscenter
Sæby Fritidscenter, hal A.

  
118616 21-09-19
kl. 15:00
IF Stjernen, Odense Ringkøbing Håndbold Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
118612 21-09-19
kl. 15:00
SønderjyskE DHG Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
118617 22-09-19
kl. 15:00
Rødovre HK Roskilde Håndbold Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
118618 05-10-19
kl. 13:30
Bjerringbro FH TMS, Ringsted Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1

  
118620 05-10-19
kl. 15:00
SønderjyskE Gudme HK Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
118621 05-10-19
kl. 15:00
Roskilde Håndbold Ringkøbing Håndbold Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
118623 05-10-19
kl. 15:00
Rødovre HK Hadsten Håndbold Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
118622 06-10-19
kl. 13:00
IF Stjernen, Odense Sæby HK Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
118619 06-10-19
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold DHG Drinx Arena
Drinx Arena

  
118626 11-10-19
kl. 19:30
Gudme HK Rødovre HK SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
118625 12-10-19
kl. 13:45
TMS, Ringsted IF Stjernen, Odense Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
118629 12-10-19
kl. 14:00
Hadsten Håndbold Vendsyssel Håndbold Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1

  
118628 12-10-19
kl. 15:00
Sæby HK SønderjyskE Sæby Fritidscenter
Sæby Fritidscenter, hal A.

  
118632 19-10-19
kl. 15:00
Gudme HK DHG SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
118634 19-10-19
kl. 15:00
Roskilde Håndbold Hadsten Håndbold Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
118635 19-10-19
kl. 15:00
Rødovre HK IF Stjernen, Odense Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
118633 20-10-19
Ringkøbing Håndbold Sæby HK Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
118630 20-10-19
kl. 14:00
Bjerringbro FH Vendsyssel Håndbold Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1

  
118624 23-10-19
kl. 19:30
DHG Roskilde Håndbold Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
118627 25-10-19
Ringkøbing Håndbold Bjerringbro FH Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
118631 26-10-19
kl. 15:00
SønderjyskE TMS, Ringsted Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
118638 02-11-19
kl. 14:00
TMS, Ringsted Gudme HK Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
118639 02-11-19
kl. 15:00
Sæby HK Rødovre HK Sæby Fritidscenter
Sæby Fritidscenter, hal A.

  
118640 02-11-19
kl. 15:00
IF Stjernen, Odense Roskilde Håndbold Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
118637 03-11-19
kl. 14:00
DHG Bjerringbro FH Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
118636 03-11-19
kl. 19:30
Vendsyssel Håndbold SønderjyskE Drinx Arena
Drinx Arena

  
118643 09-11-19
kl. 13:45
TMS, Ringsted Hadsten Håndbold Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
118644 09-11-19
kl. 15:00
Gudme HK Roskilde Håndbold SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
118645 09-11-19
kl. 15:00
Sæby HK Bjerringbro FH Sæby Fritidscenter
Sæby Fritidscenter, hal A.

  
118646 09-11-19
kl. 15:00
IF Stjernen, Odense Vendsyssel Håndbold Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
118647 09-11-19
kl. 15:00
Rødovre HK DHG Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
118642 09-11-19
kl. 15:00
SønderjyskE Ringkøbing Håndbold Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
118648 16-11-19
kl. 14:00
Bjerringbro FH Rødovre HK Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1

  
118650 16-11-19
kl. 14:00
DHG IF Stjernen, Odense Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
118652 16-11-19
kl. 14:30
Roskilde Håndbold TMS, Ringsted Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
118651 17-11-19
Ringkøbing Håndbold Gudme HK Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
118649 17-11-19
kl. 13:00
Vendsyssel Håndbold Sæby HK Drinx Arena
Drinx Arena

  
118641 28-11-19
kl. 19:00
Hadsten Håndbold Ringkøbing Håndbold Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1

  
118653 01-12-19
kl. 15:00
Hadsten Håndbold SønderjyskE Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1

  
118659 07-12-19
kl. 14:00
Hadsten Håndbold DHG Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1

  
118655 07-12-19
kl. 14:00
TMS, Ringsted Sæby HK Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
118656 07-12-19
kl. 15:00
Gudme HK IF Stjernen, Odense SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
118654 07-12-19
kl. 15:00
SønderjyskE Rødovre HK Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
118657 08-12-19
Ringkøbing Håndbold Vendsyssel Håndbold Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
118658 08-12-19
kl. 14:30
Roskilde Håndbold Bjerringbro FH Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
118660 12-12-19
kl. 19:00
Bjerringbro FH Hadsten Håndbold Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1

  
118662 14-12-19
kl. 14:00
DHG Ringkøbing Håndbold Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
118663 14-12-19
kl. 15:00
Sæby HK Gudme HK Sæby Fritidscenter
Sæby Fritidscenter, hal A.

  
118664 14-12-19
kl. 15:00
IF Stjernen, Odense SønderjyskE Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
118661 14-12-19
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Roskilde Håndbold Drinx Arena
Drinx Arena

  
118665 15-12-19
kl. 15:00
Rødovre HK TMS, Ringsted Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
118666 04-01-20
kl. 15:00
SønderjyskE Bjerringbro FH Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
118668 04-01-20
kl. 15:00
Gudme HK Vendsyssel Håndbold SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
118669 04-01-20
kl. 15:00
Sæby HK Roskilde Håndbold Sæby Fritidscenter
Sæby Fritidscenter, hal A.

  
118670 04-01-20
kl. 15:00
IF Stjernen, Odense Hadsten Håndbold Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
118671 04-01-20
kl. 15:00
Rødovre HK Ringkøbing Håndbold Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
118667 05-01-20
kl. 16:00
TMS, Ringsted DHG Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
118672 11-01-20
kl. 14:00
Bjerringbro FH Sæby HK Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1

  
118673 11-01-20
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold IF Stjernen, Odense Drinx Arena
Drinx Arena

  
118676 11-01-20
kl. 15:00
Roskilde Håndbold Gudme HK Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
118677 11-01-20
kl. 15:00
Hadsten Håndbold TMS, Ringsted Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1

  
118675 12-01-20
Ringkøbing Håndbold SønderjyskE Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
118674 12-01-20
kl. 14:00
DHG Rødovre HK Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
118678 18-01-20
kl. 14:00
DHG Vendsyssel Håndbold Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
118679 18-01-20
kl. 14:00
TMS, Ringsted Bjerringbro FH Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
118680 18-01-20
kl. 14:00
Gudme HK SønderjyskE SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
118682 18-01-20
kl. 15:00
Sæby HK IF Stjernen, Odense Sæby Fritidscenter
Sæby Fritidscenter, hal A.

  
118681 19-01-20
Ringkøbing Håndbold Roskilde Håndbold Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
118683 19-01-20
kl. 15:00
Hadsten Håndbold Rødovre HK Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1

  
118717 26-01-20
Ringkøbing Håndbold TMS, Ringsted Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
118684 01-02-20
kl. 14:00
Bjerringbro FH Ringkøbing Håndbold Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1

  
118687 01-02-20
kl. 14:30
Roskilde Håndbold DHG Viby Sj. Idrætscenter
Viby Sj. Idrætscenter 1

  
118688 01-02-20
kl. 15:00
IF Stjernen, Odense TMS, Ringsted Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
118689 01-02-20
kl. 15:00
Rødovre HK Gudme HK Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
118686 01-02-20
kl. 15:00
SønderjyskE Sæby HK Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
118685 02-02-20
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Hadsten Håndbold Drinx Arena
Drinx Arena

  
118692 08-02-20
kl. 14:00
TMS, Ringsted SønderjyskE Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
118695 08-02-20
kl. 14:00
Hadsten Håndbold Roskilde Håndbold Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1

  
118694 08-02-20
kl. 15:00
IF Stjernen, Odense Rødovre HK Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
118691 09-02-20
kl. 14:00
DHG Gudme HK Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
118690 09-02-20
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Bjerringbro FH Drinx Arena
Drinx Arena

  
118693 09-02-20
kl. 17:00
Sæby HK Ringkøbing Håndbold Sæby Fritidscenter
Sæby Fritidscenter, hal A.

  
118699 13-02-20
Ringkøbing Håndbold Hadsten Håndbold Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
118698 15-02-20
kl. 13:00
Gudme HK TMS, Ringsted SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
118696 15-02-20
kl. 14:00
Bjerringbro FH DHG Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1

  
118697 15-02-20
kl. 15:00
SønderjyskE Vendsyssel Håndbold Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
118700 15-02-20
kl. 15:00
Roskilde Håndbold IF Stjernen, Odense Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne C

  
118701 16-02-20
kl. 15:00
Rødovre HK Sæby HK Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
118702 22-02-20
kl. 14:00
Bjerringbro FH Gudme HK Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1

  
118706 27-02-20
kl. 19:30
Roskilde Håndbold Rødovre HK Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
118707 28-02-20
kl. 19:00
Hadsten Håndbold Sæby HK Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1

  
118703 29-02-20
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold TMS, Ringsted Drinx Arena
Drinx Arena

  
118704 01-03-20
DHG SønderjyskE Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
118705 01-03-20
Ringkøbing Håndbold IF Stjernen, Odense Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
118709 05-03-20
kl. 20:00
TMS, Ringsted Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
118710 07-03-20
kl. 13:00
Gudme HK Ringkøbing Håndbold SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
118711 07-03-20
kl. 15:00
Sæby HK Vendsyssel Håndbold Sæby Fritidscenter
Sæby Fritidscenter, hal A.

  
118713 07-03-20
kl. 15:00
Rødovre HK Bjerringbro FH Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  
118712 08-03-20
kl. 15:00
IF Stjernen, Odense DHG Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
118708 08-03-20
kl. 15:00
SønderjyskE Hadsten Håndbold Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
118714 14-03-20
kl. 14:00
Bjerringbro FH IF Stjernen, Odense Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1

  
118719 14-03-20
kl. 14:00
Hadsten Håndbold Gudme HK Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1

  
118718 14-03-20
kl. 15:00
Roskilde Håndbold SønderjyskE Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
118716 15-03-20
kl. 14:00
DHG Sæby HK Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
118715 15-03-20
kl. 15:00
Vendsyssel Håndbold Rødovre HK Drinx Arena
Drinx Arena

  
118725 03-04-20
kl. 18:30
Hadsten Håndbold Bjerringbro FH Vestjysk Bank Arena, Hadsten
Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1

  
118721 04-04-20
kl. 14:00
TMS, Ringsted Rødovre HK Dansk Kabel TV Arena
Dansk Kabel TV Arena

  
118722 04-04-20
kl. 15:00
Gudme HK Sæby HK SU`VI:T Arena
SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

  
118720 04-04-20
kl. 15:00
SønderjyskE IF Stjernen, Odense Arena Aabenraa
Arena Aabenraa Hal 1

  
118724 04-04-20
kl. 15:00
Roskilde Håndbold Vendsyssel Håndbold Roskilde Hallerne
Roskilde Hallerne D 2

  
118723 05-04-20
Ringkøbing Håndbold DHG Green Sports Arena Rofi-Centret
Green Sports Arena - Hal 1

  
118726 11-04-20
kl. 14:00
Bjerringbro FH Roskilde Håndbold Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1

  
118727 11-04-20
kl. 14:00
Vendsyssel Håndbold Ringkøbing Håndbold Drinx Arena
Drinx Arena

  
118728 11-04-20
kl. 14:00
DHG Hadsten Håndbold Dalumhallerne
Dalumhallen - Hal 1

  
118729 11-04-20
kl. 14:00
Sæby HK TMS, Ringsted Sæby Fritidscenter
Sæby Fritidscenter, hal A.

  
118730 11-04-20
kl. 14:00
IF Stjernen, Odense Gudme HK Skt. Jørgens Hallen
Skt. Jørgens Hallen

  
118731 11-04-20
kl. 14:00
Rødovre HK SønderjyskE Rødovre Stadionhal
Rødovre Stadionhal

  

Bemærk:

Arbejdsturneringsplan indtil 31. juli 2019.