Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Til opslagstavlen

Santander Cup - LP Herrer, 4. runde, Pulje 1

Til opslagstavlen

Seneste resultater
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
608306 25-01-18
kl. 20:15
Funder GF, 3. Div. Team Favrskov Håndbold, 3. Div. Funder-Hallen
Funder Hallen
27 - 32
  
608307 25-01-18
kl. 20:15
Nørre Djurs HK, 3. Div. Åstrup/Hammelev - Grenaa, 2. Div. Nørre Djurshallen
Nørre Djurshallen
26 - 23
  
608318 25-01-18
kl. 19:15
IF 92, Esbjerg, S1 Firehøje IF, JS Rørkjærhallen
Rørkjærhallen, Esbjerg
26 - 24
  
608300 25-01-18
Thisted Håndbold, 3. Div. Mejrup-Hvam, 2. Div. Rolighedshallen
Rolighedshallen
0 - 0
  
HUM
608302 23-01-18
kl. 20:15
Oddense-Otting U&GF, 3. Div. Viborg HK, 2. Div. Oddense Hus
Oddense Hus
25 - 28
  
608299 23-01-18
kl. 20:00
Vildbjerg KFUM, 3. Div. HRH 74, Roslev, 2. Div. Vildbjerg Sports- og Kulturcenter
Vildbjerg Stadionhal Hal 1
22 - 24
  
608315 23-01-18
kl. 19:30
Grindsted GIF, 3. Div. Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Div. Lyng-Hallen Grindsted
Lyng-hallen
34 - 24
  
608313 23-01-18
kl. 19:30
CHK, Aarhus S2 Galten fs, S1 Christiansbjerghallen
Christiansbjerghallen
25 - 13
  
608314 18-01-18
kl. 20:15
Bov IF, 3. Div. Rækker Mølle KFUM, 3. Div. Grænsehallerne
Grænsehallerne Hal 3
20 - 29
  
608312 18-01-18
kl. 20:15
Hørning Håndbold, JS Hasle KFUM, JS Super Brugsen Arena (Hørning)
Hørning SuperBrugsen Arena
26 - 21
  
608294 18-01-18
kl. 20:00
Aars HK, 2. Div. Hjallerup IF, 2. Div. Idrætscenter Østermarken
Idrætscenter Østermarken 1
27 - 39
  
608316 18-01-18
kl. 19:30
Folding-Brørup HK, JS Team Haderslev KFUM, 3. Div. Brøruphallerne
Brøruphallerne, Hal 1
23 - 27
  
608305 16-01-18
kl. 20:10
NSK Håndbold, Krunderup, JS Ikast Håndbold, 3. Div. Sir - Lyngbjerg Centret
Sir - Lyngbjerg Centret
33 - 29
  
608297 16-01-18
kl. 19:45
Løgstør HK, 3. Div. Nøvling IF, 2. Div. Lanternen
Jutlanderbank Hal 1
20 - 26
  
608304 11-01-18
kl. 20:30
Nordthy IF, JS Nr. Søby IF, JS Nordthyhallen
Nordthyhallen
28 - 18
  
608308 11-01-18
kl. 20:15
IK Skovbakken, 2. Div. AGF, Århus, 2. Div. Vejlby-Risskov Hallerne
Vejlby-Risskov Hallen 1
30 - 32
  
608309 11-01-18
kl. 20:00
HK 73, Rask Mølle, JS JAI, Århus, 3. Div. Rask-Mølle Hallerne
Hal 1
20 - 29
  
608296 11-01-18
kl. 20:00
Sortebakken HK, JS Vestbjerg IF, 3. Div. Sortebakkehallerne
Sortebakkehallen 1
25 - 36
  
608317 10-01-18
kl. 20:15
Blåbjerg HK, JS Kolding Håndboldklub, 3. Div. Outrup Idrætscenter
Outrup Idrætscenter
9 - 24
  
608301 09-01-18
kl. 20:30
Snejbjerg SG & I, 3. Div. Mejdal-Halgård, 3. Div. Snejbjerg-Hallen
Snejbjerg Hallen Hal 1
20 - 26
  
608311 09-01-18
kl. 20:15
HA85, Hvinningdal, 3. Div. Viby IF, 3. Div. Hvinningdal-Hallen
Hvinningdal-Hallen
21 - 28
  
608295 09-01-18
kl. 20:10
Svenstrup Godthåb IF, 3. Div. Aalborg HK, 3. Div. Højvangshallen, Svenstrup
Højvanghallen, Svenstrup
24 - 29
  
608298 09-01-18
kl. 19:30
Hjørring Håndbold, S1 Taars/Ugilt IF, JS Hallen Park Vendia, Hjørring
Hallen Park Vendia, Hjørring
18 - 17
  
608310 28-12-17
kl. 19:30
Todbjerg-Mejlby IF, 3. Div. Hammel GF, 3. Div. Håruphallen
Håruphallen
27 - 22
  
608293 21-12-17
kl. 19:00
Aalestrup IF, 3. Div. Nibe HK, 3. Div. Aalestrup Idrætscenter
Aalestrup Idrætscenter 1
25 - 24
  
608303 14-12-17
kl. 19:30
VIF, Mors, 3. Div. Hogager GF, 3. Div. Sydvestmors Kultur & Fritidscenter
Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1
35 - 26
  
Stillingen
Hold K V U T Score P
1 Kolding Håndboldklub, 3. Div. 1 1 0 0 24 - 9 2
2 Hjallerup IF, 2. Div. 1 1 0 0 39 - 27 2
3 CHK, Aarhus S2 1 1 0 0 25 - 13 2
4 Vestbjerg IF, 3. Div. 1 1 0 0 36 - 25 2
5 Grindsted GIF, 3. Div. 1 1 0 0 34 - 24 2
6 Nordthy IF, JS 1 1 0 0 28 - 18 2
7 VIF, Mors, 3. Div. 1 1 0 0 35 - 26 2
8 JAI, Århus, 3. Div. 1 1 0 0 29 - 20 2
9 Rækker Mølle KFUM, 3. Div. 1 1 0 0 29 - 20 2
10 Viby IF, 3. Div. 1 1 0 0 28 - 21 2
11 Nøvling IF, 2. Div. 1 1 0 0 26 - 20 2
12 Mejdal-Halgård, 3. Div. 1 1 0 0 26 - 20 2
13 Team Favrskov Håndbold, 3. Div. 1 1 0 0 32 - 27 2
14 Aalborg HK, 3. Div. 1 1 0 0 29 - 24 2
15 Todbjerg-Mejlby IF, 3. Div. 1 1 0 0 27 - 22 2
16 Hørning Håndbold, JS 1 1 0 0 26 - 21 2
17 NSK Håndbold, Krunderup, JS 1 1 0 0 33 - 29 2
18 Team Haderslev KFUM, 3. Div. 1 1 0 0 27 - 23 2
19 Viborg HK, 2. Div. 1 1 0 0 28 - 25 2
20 Nørre Djurs HK, 3. Div. 1 1 0 0 26 - 23 2
21 AGF, Århus, 2. Div. 1 1 0 0 32 - 30 2
22 IF 92, Esbjerg, S1 1 1 0 0 26 - 24 2
23 HRH 74, Roslev, 2. Div. 1 1 0 0 24 - 22 2
24 Aalestrup IF, 3. Div. 1 1 0 0 25 - 24 2
25 Hjørring Håndbold, S1 1 1 0 0 18 - 17 2
26 Mejrup-Hvam, 2. Div. 1 1 0 0 0 - 0 2
27 Nibe HK, 3. Div. 1 0 0 1 24 - 25 0
28 Taars/Ugilt IF, JS 1 0 0 1 17 - 18 0
29 IK Skovbakken, 2. Div. 1 0 0 1 30 - 32 0
30 Firehøje IF, JS 1 0 0 1 24 - 26 0
31 Vildbjerg KFUM, 3. Div. 1 0 0 1 22 - 24 0
32 Oddense-Otting U&GF, 3. Div. 1 0 0 1 25 - 28 0
33 Åstrup/Hammelev - Grenaa, 2. Div. 1 0 0 1 23 - 26 0
34 Ikast Håndbold, 3. Div. 1 0 0 1 29 - 33 0
35 Folding-Brørup HK, JS 1 0 0 1 23 - 27 0
36 Funder GF, 3. Div. 1 0 0 1 27 - 32 0
37 Svenstrup Godthåb IF, 3. Div. 1 0 0 1 24 - 29 0
38 Hammel GF, 3. Div. 1 0 0 1 22 - 27 0
39 Hasle KFUM, JS 1 0 0 1 21 - 26 0
40 Løgstør HK, 3. Div. 1 0 0 1 20 - 26 0
41 Snejbjerg SG & I, 3. Div. 1 0 0 1 20 - 26 0
42 HA85, Hvinningdal, 3. Div. 1 0 0 1 21 - 28 0
43 Hogager GF, 3. Div. 1 0 0 1 26 - 35 0
44 HK 73, Rask Mølle, JS 1 0 0 1 20 - 29 0
45 Bov IF, 3. Div. 1 0 0 1 20 - 29 0
46 Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Div. 1 0 0 1 24 - 34 0
47 Nr. Søby IF, JS 1 0 0 1 18 - 28 0
48 Sortebakken HK, JS 1 0 0 1 25 - 36 0
49 Aars HK, 2. Div. 1 0 0 1 27 - 39 0
50 Galten fs, S1 1 0 0 1 13 - 25 0
51 Blåbjerg HK, JS 1 0 0 1 9 - 24 0
52 Thisted Håndbold, 3. Div. 1 0 0 1 0 - 0 0
Kommende kampe

Ingen kampe fundet