Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Til opslagstavlen

Santander Cup - LP Damer, 4. runde, Pulje 1

Til opslagstavlen

Seneste resultater
Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
608441 25-01-18
kl. 20:25
Taulov-Skærbæk IF, S1 Erritsø G&IF, S1 Elbohallerne
Elbohallen Hal 2
12 - 15
  
608416 25-01-18
kl. 20:15
Skive fH, S1 Vinderup Håndbold, JS KCL Skive
Hal A
25 - 23
  
608422 25-01-18
kl. 19:45
Hørning Håndbold, JS Åstrup/Hammelev - Grenaa, 3. Div. Super Brugsen Arena (Hørning)
Hørning SuperBrugsen Arena
33 - 19
  
608440 25-01-18
kl. 18:30
Kolding Håndboldklub, 3. Div. Vejle Håndbold Klub, 2. Div. Parkhallen, Kolding
Parkhallen, Kolding
19 - 18
  
608418 23-01-18
kl. 20:30
GNIF Lemvig, 3. Div. NSK Håndbold, Krunderup, 3. Div. Lemvig Idræts- og Kulturcenter
Arena Vestjylland Forsikring Lemvig
22 - 18
  
608419 23-01-18
kl. 20:15
Mejrup-Hvam, 2. Div. Oddense-Otting U&GF, 2. Div. Mejrup Kultur- og Fritidscenter
Mejrup Hal A
28 - 32
  
608420 23-01-18
kl. 20:15
Viby IF, 3. Div. Hadsten Sports Klub, 1. Div. Vibyhallen
Vibyhallen
14 - 27
  
608417 23-01-18
kl. 20:15
Mejdal-Halgård, 3. Div. Thisted Håndbold, 3. Div. Mejdal-Hallen
Mejdal hallen
21 - 23
  
608436 23-01-18
kl. 19:15
Sønderborg Håndbold, 3. Div. Fredericia HK 1990, 1. Div. Humlehøjhallen, Sdr.Borg
Humlehøjhallen, Sdr.borg
10 - 34
  
608410 23-01-18
kl. 19:00
Valsgård IF 83 Nøvling IF, 3. Div Valsgård Hallen
Valsgaardshallen
15 - 25
  
608438 22-01-18
kl. 20:15
Ribe HK, JS Horsens HK, 1. Div. Ribe Fritidscenter
Ribe Fritidscenter 1
16 - 47
  
608429 18-01-18
kl. 19:30
Hornslet IF, 2. Div. Odder Håndbold, 2. Div. Hornslethallerne
Hornslethallerne 1
23 - 31
  
608413 18-01-18
kl. 19:30
Støvring Håndbold, JS Sæby HK, 2. Div. Støvringhallen
Støvringhallen
13 - 40
  
608443 17-01-18
kl. 20:00
Grindsted GIF, 3. Div. Team Haderslev KFUM, 2. Div. Magion, Grindsted
Hal 2
22 - 25
  
608431 17-01-18
kl. 19:30
Århus Fremad, 3. Div. Hornbæk SF, 2. Div. Annexhallen
Annexhallen
17 - 19
  
608439 17-01-18
kl. 19:00
Sundeved HK, S3 Kolding IF, 2. Div. Sundevedhallerne
Sundevedhallen 1
12 - 23
  
608430 16-01-18
kl. 20:30
VRI, Risskov, 3. Div. Ejstrup/Hærvejen, 2. Div. Bellevuehallerne
Bellevuehallen A
25 - 18
  
608434 16-01-18
kl. 20:15
Hammel GF, 3. Div. Silkeborg IF, 3. Div. Hammel Idrætscenter
Hammel Idrætscenter 2
21 - 23
  
608428 16-01-18
kl. 20:15
Team Favrskov Håndbold, S2 Østbirk IF, 3. Div. Søften Kultur- og Idrætscenter
Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
30 - 20
  
608412 16-01-18
kl. 19:45
Strandby/Elling IF, S1 TØK 2000, Klim, 3. Div. Bannerslundhallen, Elling
Bannerslundhallen, Elling
17 - 13
  
608442 16-01-18
kl. 19:00
Team NØS, Haderslev Næs, 3. Div. Vamdrup IF, 3. Div. Næshallen
Næshallen
31 - 14
  
608437 15-01-18
kl. 20:00
Rækker Mølle Håndbold, 3. Div. SønderjyskE, 1. Div. Rækker Mølle-Hallen
Rækker Mølle hallen
13 - 29
  
608432 11-01-18
kl. 20:45
HEI, Skæring, JS JAI, Århus, 3. Div. Skæringhallen A
Skæringhallen A
30 - 33
  
608435 11-01-18
kl. 20:15
Stavtrup IF, 3. Div. CHK, Aarhus 3. Div. Stavtruphallen
Stavtruphallen
15 - 24
  
608444 11-01-18
kl. 20:15
SGI-Håndbold, Esbjerg, 2. Div. SIF Ansager, 2. Div. Guldagerhallerne
Guldagerhallen, Hal 1
29 - 33
  
608407 11-01-18
kl. 20:00
IK 1919 Aalborg, 3. Div. Vendsyssel Håndbold, 1. Div. Aalborg Stadion
Aalborg Stadion, Hal 2
24 - 35
  
608409 11-01-18
kl. 19:30
Horne KFUM, S1 Aalborg HK, 2. Div. Stendyssehallen, Horne
Stendyssehallen, Horne
17 - 32
  
608408 11-01-18
kl. 19:00
Hjallerup IF, 3. Div. EH Aalborg, 1. Div. Hjallerup Idrætscenter
Hjallerup Idrætscenter, Hal 1
14 - 29
  
608414 09-01-18
kl. 19:30
Farsø KFUM HK, 2. Div. Bjerringbro FH, 1. Div. Dronning Ingridhallerne
Dronning Ingridhallen 1
15 - 22
  
608433 07-01-18
kl. 14:00
Hasle KFUM, 3. Div. Brædstrup Håndboldklub, 3. Div. Haslehallen
Haslehallen
0 - 0
  
UUM
608421 21-12-17
kl. 20:00
Engesvang/Bording, S2 AGF, Århus, 1. Div. Engesvang-Hallen
Engesvanghallen
10 - 41
  
608411 21-12-17
kl. 19:15
Tornby IF, 3. Div. Aars HK, 3. Div. Tornbyhallen
Tornbyhallen
20 - 27
  
608415 14-12-17
kl. 19:45
Struer Håndbold, 3. Div. Søndermarkens IK, 2. Div. Struer Energi Park
Struer Energi Park hal 1
18 - 33
  
Stillingen
Hold K V U T Score P
1 Horsens HK, 1. Div. 1 1 0 0 47 - 16 2
2 AGF, Århus, 1. Div. 1 1 0 0 41 - 10 2
3 Sæby HK, 2. Div. 1 1 0 0 40 - 13 2
4 Fredericia HK 1990, 1. Div. 1 1 0 0 34 - 10 2
5 Team NØS, Haderslev Næs, 3. Div. 1 1 0 0 31 - 14 2
6 SønderjyskE, 1. Div. 1 1 0 0 29 - 13 2
7 Søndermarkens IK, 2. Div. 1 1 0 0 33 - 18 2
8 Aalborg HK, 2. Div. 1 1 0 0 32 - 17 2
9 EH Aalborg, 1. Div. 1 1 0 0 29 - 14 2
10 Hørning Håndbold, JS 1 1 0 0 33 - 19 2
11 Hadsten Sports Klub, 1. Div. 1 1 0 0 27 - 14 2
12 Vendsyssel Håndbold, 1. Div. 1 1 0 0 35 - 24 2
13 Kolding IF, 2. Div. 1 1 0 0 23 - 12 2
14 Team Favrskov Håndbold, S2 1 1 0 0 30 - 20 2
15 Nøvling IF, 3. Div 1 1 0 0 25 - 15 2
16 CHK, Aarhus 3. Div. 1 1 0 0 24 - 15 2
17 Odder Håndbold, 2. Div. 1 1 0 0 31 - 23 2
18 Aars HK, 3. Div. 1 1 0 0 27 - 20 2
19 VRI, Risskov, 3. Div. 1 1 0 0 25 - 18 2
20 Bjerringbro FH, 1. Div. 1 1 0 0 22 - 15 2
21 SIF Ansager, 2. Div. 1 1 0 0 33 - 29 2
22 Oddense-Otting U&GF, 2. Div. 1 1 0 0 32 - 28 2
23 GNIF Lemvig, 3. Div. 1 1 0 0 22 - 18 2
24 Strandby/Elling IF, S1 1 1 0 0 17 - 13 2
25 JAI, Århus, 3. Div. 1 1 0 0 33 - 30 2
26 Team Haderslev KFUM, 2. Div. 1 1 0 0 25 - 22 2
27 Erritsø G&IF, S1 1 1 0 0 15 - 12 2
28 Skive fH, S1 1 1 0 0 25 - 23 2
29 Thisted Håndbold, 3. Div. 1 1 0 0 23 - 21 2
30 Silkeborg IF, 3. Div. 1 1 0 0 23 - 21 2
31 Hornbæk SF, 2. Div. 1 1 0 0 19 - 17 2
32 Kolding Håndboldklub, 3. Div. 1 1 0 0 19 - 18 2
33 Hasle KFUM, 3. Div. 1 1 0 0 0 - 0 2
34 Valsgaard IF 83, JS 0 0 0 0 0 - 0 0
35 Vejle Håndbold Klub, 2. Div. 1 0 0 1 18 - 19 0
36 Vinderup Håndbold, JS 1 0 0 1 23 - 25 0
37 Mejdal-Halgård, 3. Div. 1 0 0 1 21 - 23 0
38 Hammel GF, 3. Div. 1 0 0 1 21 - 23 0
39 Århus Fremad, 3. Div. 1 0 0 1 17 - 19 0
40 HEI, Skæring, JS 1 0 0 1 30 - 33 0
41 Grindsted GIF, 3. Div. 1 0 0 1 22 - 25 0
42 Taulov-Skærbæk IF, S1 1 0 0 1 12 - 15 0
43 SGI-Håndbold, Esbjerg, 2. Div. 1 0 0 1 29 - 33 0
44 Mejrup-Hvam, 2. Div. 1 0 0 1 28 - 32 0
45 NSK Håndbold, Krunderup, 3. Div. 1 0 0 1 18 - 22 0
46 TØK 2000, Klim, 3. Div. 1 0 0 1 13 - 17 0
47 Tornby IF, 3. Div. 1 0 0 1 20 - 27 0
48 Ejstrup/Hærvejen, 2. Div. 1 0 0 1 18 - 25 0
49 Farsø KFUM HK, 2. Div. 1 0 0 1 15 - 22 0
50 Hornslet IF, 2. Div. 1 0 0 1 23 - 31 0
51 Stavtrup IF, 3. Div. 1 0 0 1 15 - 24 0
52 Østbirk IF, 3. Div. 1 0 0 1 20 - 30 0
53 IK 1919 Aalborg, 3. Div. 1 0 0 1 24 - 35 0
54 Sundeved HK, S3 1 0 0 1 12 - 23 0
55 Viby IF, 3. Div. 1 0 0 1 14 - 27 0
56 Åstrup/Hammelev - Grenaa, 3. Div. 1 0 0 1 19 - 33 0
57 Struer Håndbold, 3. Div. 1 0 0 1 18 - 33 0
58 Horne KFUM, S1 1 0 0 1 17 - 32 0
59 Hjallerup IF, 3. Div. 1 0 0 1 14 - 29 0
60 Rækker Mølle Håndbold, 3. Div. 1 0 0 1 13 - 29 0
61 Vamdrup IF, 3. Div. 1 0 0 1 14 - 31 0
62 Sønderborg Håndbold, 3. Div. 1 0 0 1 10 - 34 0
63 Støvring Håndbold, JS 1 0 0 1 13 - 40 0
64 Ribe HK, JS 1 0 0 1 16 - 47 0
65 Engesvang/Bording, S2 1 0 0 1 10 - 41 0
66 Brædstrup Håndboldklub, 3. Div. 1 0 0 1 0 - 0 0
Kommende kampe

Ingen kampe fundet