Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Gughallen (1109)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
535338 22-10-17
kl. 16:15
3. Division Damer
Pulje 1
Visse IF 2
Hjallerup IF
Gughallen 19 - 29
588646 22-10-17
kl. 17:35
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 1
EliteHåndbold Aalborg Ungdom
Viborg HK
Gughallen 24 - 22
593609 26-10-17
kl. 19:30
Elite Cup U-16 Piger, 1. runde
Pulje 1
Visse IF 2
Thy Håndbold / Skyum
Gughallen
579904 27-10-17
kl. 18:10
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 4
Visse IF
Aalborg KFUM
Gughallen
579874 27-10-17
kl. 18:55
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 3
Visse IF 2
Løkken GVL Håndbold
Gughallen
577514 27-10-17
kl. 19:40
Serie 4 Herrer - før ombrydning
Pulje 3
Visse IF 2
Tolstrup/Stenum IF
Gughallen
593484 29-10-17
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 4
Visse IF 2
HK Star Aalborg
Gughallen
536970 31-10-17
kl. 19:30
Serie 3 Damer - før ombrydning
Pulje 3
Visse IF
Biersted IF
Gughallen
594499 31-10-17
kl. 20:40
Jydsk Cup Herrer, 1. runde
Pulje 1
Visse IF, S2
Ø.Brønderslev IF, S1
Gughallen
581266 01-11-17
kl. 20:15
Serie 4 Damer - før ombrydning
Pulje 6
Visse IF 3
Mou IF
Gughallen
593492 02-11-17
kl. 17:55
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 4
Visse IF 2
Vester Hassing GF
Gughallen
536973 05-11-17
kl. 16:15
Serie 3 Damer - før ombrydning
Pulje 3
Visse IF
Vestbjerg IF
Gughallen
581269 05-11-17
kl. 17:15
Serie 4 Damer - før ombrydning
Pulje 6
Visse IF 3
Terndrup/Blenstrup HK
Gughallen
597803 11-11-17
kl. 11:15
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 3
Visse IF
Aalborg HK 2
Gughallen
593815 12-11-17
kl. 12:45
U-14 Pige A før ombrydning
Pulje 3
Visse IF 2
Nibe HK
Gughallen
535356 12-11-17
kl. 17:10
3. Division Damer
Pulje 1
Visse IF 2
IK 1919 Aalborg
Gughallen
568015 12-11-17
kl. 18:45
U-16 Pige 2. Division før ombrydning
Pulje 1
Visse IF 2
Viborg HK 4
Gughallen
580722 17-11-17
kl. 18:10
U-10 Drenge C før ombrydning
Pulje 4
Visse IF
Gandrup/Holtet IF
Gughallen
593822 17-11-17
kl. 18:55
U-14 Pige A før ombrydning
Pulje 3
Visse IF 2
Støvring Håndbold
Gughallen
593469 21-11-17
kl. 20:35
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
Visse IF 2
Team Vadum / Aabybro
Gughallen
535332 23-11-17
kl. 19:25
3. Division Damer
Pulje 1
Visse IF 2
Nøvling IF
Gughallen
579919 24-11-17
kl. 18:10
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 4
Visse IF
Støvring IF 2
Gughallen
579889 24-11-17
kl. 18:55
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 3
Visse IF 2
Hals FS
Gughallen
568017 25-11-17
kl. 15:00
U-16 Pige 2. Division før ombrydning
Pulje 1
Visse IF 2
Strandby/Elling IF
Gughallen
577523 25-11-17
kl. 16:20
Serie 4 Herrer - før ombrydning
Pulje 3
Visse IF 2
Flauenskjold IF
Gughallen
588820 26-11-17
kl. 11:00
U-16 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 1
EliteHåndbold Aalborg Ungdom
Lystrup/Skovbakken
Gughallen
576035 26-11-17
kl. 12:10
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 5
Visse IF
Nøvling IF 2
Gughallen
597813 26-11-17
kl. 13:00
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 3
Visse IF
HK 89 Båndbyerne
Gughallen
593904 26-11-17
kl. 13:55
U-12 Pige A før ombrydning
Pulje 2
Visse IF
Aabybro HK
Gughallen
536979 26-11-17
kl. 15:40
Serie 3 Damer - før ombrydning
Pulje 3
Visse IF
Vadum IF 2
Gughallen
588656 26-11-17
kl. 17:00
U-18 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 1
EliteHåndbold Aalborg Ungdom
FC Midtjylland Ungdom, Ikast
Gughallen
537127 28-11-17
kl. 20:40
Serie 2 Herrer - før ombrydning
Pulje 3
Visse IF
Jetsmark HK
Gughallen
581281 02-12-17
kl. 15:10
Serie 4 Damer - før ombrydning
Pulje 6
Visse IF 3
Dall/Ferslev IF 2
Gughallen
577529 02-12-17
kl. 16:10
Serie 4 Herrer - før ombrydning
Pulje 3
Visse IF 2
Vadum IF 3
Gughallen
576041 02-12-17
kl. 17:10
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 5
Visse IF
St. Restrup IF
Gughallen
537138 05-12-17
kl. 20:40
Serie 2 Herrer - før ombrydning
Pulje 3
Visse IF
Vestbjerg IF 3
Gughallen
581224 06-12-17
kl. 20:15
Serie 4 Damer - før ombrydning
Pulje 4
Visse IF 3
Aalborg HK 6
Gughallen
593480 07-12-17
kl. 20:35
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
Visse IF 2
Vestbjerg IF
Gughallen
597807 10-12-17
kl. 09:15
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 3
Visse IF
Støvring Håndbold
Gughallen
579925 10-12-17
kl. 10:00
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 4
Visse IF
IF Frem Skørping HK 2
Gughallen
580728 10-12-17
kl. 10:50
U-10 Drenge C før ombrydning
Pulje 4
Visse IF
Aalborg HK
Gughallen
593496 10-12-17
kl. 11:45
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 4
Visse IF 2
HK Star Aalborg
Gughallen
579895 10-12-17
kl. 12:35
U-12 Drenge C før ombrydning
Pulje 3
Visse IF 2
Aalborg HK 2
Gughallen
593896 10-12-17
kl. 13:20
U-12 Pige A før ombrydning
Pulje 2
Visse IF
Sæby HK
Gughallen
593828 10-12-17
kl. 14:05
U-14 Pige A før ombrydning
Pulje 3
Visse IF 2
Svenstrup Godthåb IF 2
Gughallen
568028 10-12-17
kl. 14:50
U-16 Pige 2. Division før ombrydning
Pulje 1
Visse IF 2
Hjallerup IF
Gughallen
535380 10-12-17
kl. 16:00
3. Division Damer
Pulje 1
Visse IF 2
Aalborg HK 2
Gughallen
588831 10-12-17
kl. 17:30
U-16 Pige 1. Division før ombrydning
Pulje 1
EliteHåndbold Aalborg Ungdom
Vendsyssel Ungdoms Håndbold, Sæby
Gughallen
535386 09-01-18
kl. 19:25
3. Division Damer
Pulje 1
Visse IF 2
Aars HK
Gughallen
535404 28-01-18
kl. 16:30
3. Division Damer
Pulje 1
Visse IF 2
Tornby IF
Gughallen
535410 04-02-18
kl. 16:30
3. Division Damer
Pulje 1
Visse IF 2
TØK 2000, Klim
Gughallen
535422 11-03-18
kl. 16:30
3. Division Damer
Pulje 1
Visse IF 2
Søndermarkens IK 2
Gughallen
535434 18-03-18
kl. 16:15
3. Division Damer
Pulje 1
Visse IF 2
Sæby HK 2
Gughallen