Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Nibe Idræts- & KulturCenter (1116)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
687592 20-10-18
kl. 14:00
Serie 2 Damer - før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
Bælum/Solbjerg IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
707104 20-10-18
kl. 15:15
Serie 1 Herrer - før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK 2
IK 1919 Aalborg
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
717000 21-10-18
kl. 09:30
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
Aalborg KFUM 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
717405 21-10-18
kl. 10:15
U-10 Drenge C før ombrydning
Pulje 7
Nibe HK
HK 89 Båndbyerne 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716434 21-10-18
kl. 11:00
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 5
Nibe HK 4
Bælum-Kongerslev
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
715978 21-10-18
kl. 11:45
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 3
Nibe HK
Aalborg HK
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716266 21-10-18
kl. 12:30
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Aabybro HK
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716008 21-10-18
kl. 13:20
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
Svenstrup Godthåb IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716700 21-10-18
kl. 14:10
U-14 Drenge A før ombrydning
Pulje 3
Nibe HK
Aalborg HK
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
736523 21-10-18
kl. 15:00
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 5
Nibe HK 3
Svenstrup Godthåb IF 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
688126 21-10-18
kl. 15:45
Serie 3 Herrer - før ombrydning
Pulje 5
Nibe HK 3
Støvring Håndbold 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716880 23-10-18
kl. 18:10
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Nøvling IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
739493 23-10-18
kl. 20:00
Santander Cup - LP Damer, 2. runde
Pulje 1
Nibe HK, S1
Dall/Ferslev IF, JS
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716299 27-10-18
kl. 11:30
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 3
Nibe HK
Støvring Håndbold 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716422 27-10-18
kl. 12:15
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
St. Restrup IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
687775 27-10-18
kl. 13:00
Serie 3 Damer - før ombrydning
Pulje 6
Nibe HK 3
Terndrup/Blenstrup HK
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
705325 27-10-18
kl. 14:00
Serie 1 Damer - før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
IK 1919 Aalborg 3
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
685239 27-10-18
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Nibe HK
Søndermarkens IK
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
725629 27-10-18
kl. 16:50
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Vestbjerg IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
728002 01-11-18
kl. 20:00
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Aalestrup IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
728008 03-11-18
kl. 12:00
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Nr. Søby IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
685245 03-11-18
kl. 14:30
3. Division Herrer
Pulje 1
Nibe HK
Aalborg HK
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
725633 03-11-18
kl. 16:00
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Team Vest Han Herred
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716440 04-11-18
kl. 09:00
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 5
Nibe HK 4
Støvring Håndbold 3
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716419 04-11-18
kl. 09:45
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
Aalborg HK 3
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
736529 04-11-18
kl. 10:30
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 5
Nibe HK 3
Støvring Håndbold
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716886 04-11-18
kl. 11:15
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Støvring Håndbold
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
717006 04-11-18
kl. 12:00
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
Nøvling IF 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
717411 04-11-18
kl. 12:50
U-10 Drenge C før ombrydning
Pulje 7
Nibe HK
Terndrup/Blenstrup HK
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716014 04-11-18
kl. 13:40
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
Støvring Håndbold 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
688132 04-11-18
kl. 15:20
Serie 3 Herrer - før ombrydning
Pulje 5
Nibe HK 3
Terndrup/Blenstrup HK
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
687779 04-11-18
kl. 16:30
Serie 3 Damer - før ombrydning
Pulje 6
Nibe HK 3
IF Frem Skørping HK
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716303 06-11-18
kl. 16:30
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 3
Nibe HK
St. Restrup IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716272 06-11-18
kl. 17:15
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Brønderslev IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716706 06-11-18
kl. 19:00
U-14 Drenge A før ombrydning
Pulje 3
Nibe HK
IK Frem Sønderup-Suld.
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
705329 06-11-18
kl. 20:00
Serie 1 Damer - før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
IF Fremad Nørhalne
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
707112 08-11-18
kl. 20:00
Serie 1 Herrer - før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK 2
Aalborg Studenternes IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
687598 13-11-18
kl. 20:00
Serie 2 Damer - før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
Skalborg SK
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716023 15-11-18
kl. 17:30
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
Aalborg KFUM 3
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
687607 17-11-18
kl. 12:30
Serie 2 Damer - før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
Nøvling IF 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
705339 17-11-18
kl. 13:45
Serie 1 Damer - før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Svenstrup Godthåb IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
685263 17-11-18
kl. 15:00
3. Division Herrer
Pulje 1
Nibe HK
Svenstrup Godthåb IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
728017 17-11-18
kl. 16:20
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Støvring Håndbold
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
725643 17-11-18
kl. 17:20
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Vester Hassing GF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716895 18-11-18
kl. 09:20
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
IF Frem Skørping HK
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
717015 18-11-18
kl. 10:10
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
St. Restrup IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
717420 18-11-18
kl. 11:00
U-10 Drenge C før ombrydning
Pulje 7
Nibe HK
IF Frem Skørping HK
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716449 18-11-18
kl. 11:50
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 5
Nibe HK 4
Aalborg HK 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716414 18-11-18
kl. 12:40
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
Aalborg KFUM 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716313 18-11-18
kl. 13:30
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 3
Nibe HK
Svenstrup Godthåb IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716281 18-11-18
kl. 14:20
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
HK Star Aalborg
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
715993 18-11-18
kl. 15:10
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 3
Nibe HK
St. Restrup IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716715 18-11-18
kl. 16:00
U-14 Drenge A før ombrydning
Pulje 3
Nibe HK
St. Restrup IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
736538 18-11-18
kl. 16:50
U-14 Pige B før ombrydning
Pulje 5
Nibe HK 3
Aalborg KFUM
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
687789 18-11-18
kl. 17:40
Serie 3 Damer - før ombrydning
Pulje 6
Nibe HK 3
Svenstrup Godthåb IF 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
688141 18-11-18
kl. 18:45
Serie 3 Herrer - før ombrydning
Pulje 5
Nibe HK 3
St. Restrup IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
707119 20-11-18
kl. 20:00
Serie 1 Herrer - før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK 2
Aalborg HK 4
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
725644 29-11-18
kl. 19:15
U-18 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Støvring Håndbold
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716314 01-12-18
kl. 12:00
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 3
Nibe HK
Nøvling IF 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
687790 01-12-18
kl. 12:45
Serie 3 Damer - før ombrydning
Pulje 6
Nibe HK 3
Støvring Håndbold 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
685269 01-12-18
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 1
Nibe HK
Tvis 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
705340 01-12-18
kl. 15:30
Serie 1 Damer - før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Støvring Håndbold
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
717426 09-12-18
kl. 09:00
U-10 Drenge C før ombrydning
Pulje 7
Nibe HK
Dall/Ferslev IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
715999 09-12-18
kl. 09:45
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 3
Nibe HK
Aabybro HK 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716029 09-12-18
kl. 10:30
U-12 Pige B før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
Mejlby/Haverslev KFUM
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716287 09-12-18
kl. 11:15
U-10 Pige B før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Hjallerup IF 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716426 09-12-18
kl. 12:00
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
Aalborg KFUM 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716455 09-12-18
kl. 12:45
U-10 Pige C før ombrydning
Pulje 5
Nibe HK 4
Visse IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716901 09-12-18
kl. 13:30
U-12 Drenge A før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Hjallerup IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
717021 09-12-18
kl. 14:15
U-12 Drenge B før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
Svenstrup Godthåb IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
716721 09-12-18
kl. 15:00
U-14 Drenge A før ombrydning
Pulje 3
Nibe HK
Svenstrup Godthåb IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
728023 09-12-18
kl. 16:00
U-18 Piger A før ombrydning
Pulje 2
Nibe HK
Kongerslev IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
687613 09-12-18
kl. 17:00
Serie 2 Damer - før ombrydning
Pulje 4
Nibe HK 2
IK 1919 Aalborg 4
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
688147 09-12-18
kl. 18:15
Serie 3 Herrer - før ombrydning
Pulje 5
Nibe HK 3
Dall/Ferslev IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
685287 12-01-19
kl. 15:00
3. Division Herrer
Pulje 1
Nibe HK
Løgstør HK
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
685293 19-01-19
kl. 15:00
3. Division Herrer
Pulje 1
Nibe HK
Vestbjerg IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
685311 23-02-19
kl. 15:00
3. Division Herrer
Pulje 1
Nibe HK
Aalestrup IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
685323 02-03-19
kl. 15:00
3. Division Herrer
Pulje 1
Nibe HK
Hjørring Håndbold
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
685341 16-03-19
kl. 15:00
3. Division Herrer
Pulje 1
Nibe HK
Nordthy IF
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
685335 30-03-19
kl. 15:00
3. Division Herrer
Pulje 1
Nibe HK
Stoholm IF 2
Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1