Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Dronninglundhallerne (1130)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
775652 26-01-19
kl. 11:00
U-10 Pige A
Pulje 1
Dronninglund IF
Strandby/Elling IF
Dronninglundhallen, Hal 2
773972 27-01-19
kl. 10:00
U-10 Drenge A
Pulje 1
Dronninglund IF 2
Tornby IF
Dronninglundhallen, Hal 1
775891 27-01-19
kl. 10:45
U-10 Pige C
Pulje 2
Dronninglund IF 2
Hals FS
Dronninglundhallen, Hal 1
784808 27-01-19
kl. 11:30
U-10 Drenge B
Pulje 3
Dronninglund IF 2
Flauenskjold IF
Dronninglundhallen, Hal 1
775082 27-01-19
kl. 12:15
U-14 Pige A
Pulje 2
Dronninglund IF
Vrå/Børglum IF 2
Dronninglundhallen, Hal 1
788678 27-01-19
kl. 14:45
U-16 Drenge A
Pulje 1
Dronninglund IF
Tornby IF
Dronninglundhallen, Hal 1
768414 27-01-19
kl. 15:45
U-18 Drenge A
Pulje 1
Dronninglund IF
Tornby IF
Dronninglundhallen, Hal 1
771599 27-01-19
kl. 16:45
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Dronninglund IF
Flauenskjold IF
Dronninglundhallen, Hal 1
774722 27-01-19
kl. 17:55
Serie 3 Damer
Pulje 4
Dronninglund IF 2
IK 1919 Aalborg 4
Dronninglundhallen, Hal 1
775472 27-01-19
kl. 11:45
U-12 Pige B
Pulje 1
Dronninglund IF
Tornby IF 2
Dronninglundhallen, Hal 2
773672 27-01-19
kl. 12:45
U-12 Drenge B
Pulje 2
Dronninglund IF 2
Flauenskjold IF
Dronninglundhallen, Hal 2
774698 02-02-19
kl. 12:50
Serie 3 Damer
Pulje 3
Dronninglund IF 3
Biersted IF 2
Dronninglundhallen, Hal 1
774730 02-02-19
kl. 13:50
Serie 3 Damer
Pulje 4
Dronninglund IF 2
IK 1919 Aalborg 5
Dronninglundhallen, Hal 1
768422 02-02-19
kl. 15:00
U-18 Drenge A
Pulje 1
Dronninglund IF
Team Vest Han Herred 2
Dronninglundhallen, Hal 1
771607 02-02-19
kl. 16:10
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Dronninglund IF
Vestbjerg IF 2
Dronninglundhallen, Hal 1
685831 02-02-19
kl. 17:30
3. Division Damer
Pulje 1
Dronninglund IF 2
Thy Håndbold
Dronninglundhallen, Hal 1
784816 03-02-19
kl. 09:30
U-10 Drenge B
Pulje 3
Dronninglund IF 2
Aabybro HK
Dronninglundhallen, Hal 1
775480 03-02-19
kl. 10:15
U-12 Pige B
Pulje 1
Dronninglund IF
Hjallerup IF 2
Dronninglundhallen, Hal 1
773680 03-02-19
kl. 11:00
U-12 Drenge B
Pulje 2
Dronninglund IF 2
Vrå/Børglum IF
Dronninglundhallen, Hal 1
780882 03-02-19
kl. 12:00
U-12 Pige AA
Pulje 1
Dronninglund IF
Horne/Hirtshals Håndbold
Dronninglundhallen, Hal 1
781077 03-02-19
kl. 13:00
U-12 Drenge AA
Pulje 1
Dronninglund IF
Hjallerup IF
Dronninglundhallen, Hal 1
775090 03-02-19
kl. 14:00
U-14 Pige A
Pulje 2
Dronninglund IF
Aabybro HK 3
Dronninglundhallen, Hal 1
773350 03-02-19
kl. 14:45
U-14 Drenge A
Pulje 2
Dronninglund IF
Hjallerup IF 2
Dronninglundhallen, Hal 1
788686 03-02-19
kl. 16:30
U-16 Drenge A
Pulje 1
Dronninglund IF
Hjallerup IF 2
Dronninglundhallen, Hal 1
775210 03-02-19
kl. 11:45
U-14 Pige B
Pulje 3
Dronninglund IF 2
Hjallerup IF 3
Dronninglundhallen, Hal 2
775897 07-02-19
kl. 17:15
U-10 Pige C
Pulje 2
Dronninglund IF 2
Biersted IF 2
Dronninglundhallen, Hal 2
779651 27-02-19
kl. 18:45
U-16 Pige 1. Division B
Pulje 1
EliteHåndbold Aalborg Ungdom
TTH Holstebro Ungdom
Dronninglundhallen, Hal 1
778793 27-02-19
kl. 20:15
U-18 Pige 1. Division
Pulje 1
EliteHåndbold Aalborg Ungdom
Team Favrskov Håndbold
Dronninglundhallen, Hal 1
774737 27-02-19
kl. 18:30
Serie 3 Damer
Pulje 4
Dronninglund IF 2
Hjallerup IF 3
Dronninglundhallen, Hal 2
781084 03-03-19
kl. 10:45
U-12 Drenge AA
Pulje 1
Dronninglund IF
Aalestrup IF
Dronninglundhallen, Hal 1
780889 03-03-19
kl. 11:45
U-12 Pige AA
Pulje 1
Dronninglund IF
Hornbæk SF
Dronninglundhallen, Hal 1
773357 03-03-19
kl. 12:45
U-14 Drenge A
Pulje 2
Dronninglund IF
Aalborg KFUM 2
Dronninglundhallen, Hal 1
768429 03-03-19
kl. 13:30
U-18 Drenge A
Pulje 1
Dronninglund IF
Taars/Østervrå
Dronninglundhallen, Hal 1
685850 03-03-19
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 1
Dronninglund IF 2
Viborg HK 2
Dronninglundhallen, Hal 1
771614 03-03-19
kl. 16:20
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Dronninglund IF
Aalborg HK 3
Dronninglundhallen, Hal 1
788693 03-03-19
kl. 17:30
U-16 Drenge A
Pulje 1
Dronninglund IF
Ingstrup Efterskole IF
Dronninglundhallen, Hal 1
784823 03-03-19
kl. 10:15
U-10 Drenge B
Pulje 3
Dronninglund IF 2
Taars/Østervrå
Dronninglundhallen, Hal 2
775667 03-03-19
kl. 11:30
U-10 Pige A
Pulje 1
Dronninglund IF
Frederikshavn FI
Dronninglundhallen, Hal 2
773987 03-03-19
kl. 12:15
U-10 Drenge A
Pulje 1
Dronninglund IF 2
Skibsby/Højene IF
Dronninglundhallen, Hal 2
773687 03-03-19
kl. 13:15
U-12 Drenge B
Pulje 2
Dronninglund IF 2
Taars/Østervrå
Dronninglundhallen, Hal 2
775487 03-03-19
kl. 14:15
U-12 Pige B
Pulje 1
Dronninglund IF
Taars/Østervrå
Dronninglundhallen, Hal 2
775906 03-03-19
kl. 15:15
U-10 Pige C
Pulje 2
Dronninglund IF 2
Gandrup/Holtet IF
Dronninglundhallen, Hal 2
685868 17-03-19
kl. 15:30
3. Division Damer
Pulje 1
Dronninglund IF 2
Aalborg HK 2
Dronninglundhallen, Hal 1
774709 17-03-19
kl. 17:00
Serie 3 Damer
Pulje 3
Dronninglund IF 3
Vestbjerg IF
Dronninglundhallen, Hal 1
780895 24-03-19
kl. 10:15
U-12 Pige AA
Pulje 1
Dronninglund IF
Strandby/Elling IF
Dronninglundhallen, Hal 1
781090 24-03-19
kl. 11:15
U-12 Drenge AA
Pulje 1
Dronninglund IF
Aalborg KFUM
Dronninglundhallen, Hal 1
773363 24-03-19
kl. 12:30
U-14 Drenge A
Pulje 2
Dronninglund IF
Vester Hassing GF
Dronninglundhallen, Hal 1
788699 24-03-19
kl. 14:15
U-16 Drenge A
Pulje 1
Dronninglund IF
ØBI-BI, Brønderslev
Dronninglundhallen, Hal 1
685856 24-03-19
kl. 15:30
3. Division Damer
Pulje 1
Dronninglund IF 2
Thisted Håndbold
Dronninglundhallen, Hal 1
771620 24-03-19
kl. 16:50
Serie 2 Herrer
Pulje 2
Dronninglund IF
Sindal IF
Dronninglundhallen, Hal 1
774743 24-03-19
kl. 18:00
Serie 3 Damer
Pulje 4
Dronninglund IF 2
Flauenskjold IF
Dronninglundhallen, Hal 1
768435 24-03-19
kl. 19:00
U-18 Drenge A
Pulje 1
Dronninglund IF
Vester Hassing GF
Dronninglundhallen, Hal 1
784829 24-03-19
kl. 10:15
U-10 Drenge B
Pulje 3
Dronninglund IF 2
Sæby HK
Dronninglundhallen, Hal 2
775673 24-03-19
kl. 11:30
U-10 Pige A
Pulje 1
Dronninglund IF
Brønderslev IF
Dronninglundhallen, Hal 2
773993 24-03-19
kl. 12:15
U-10 Drenge A
Pulje 1
Dronninglund IF 2
Vrå/Børglum IF
Dronninglundhallen, Hal 2
775493 24-03-19
kl. 13:00
U-12 Pige B
Pulje 1
Dronninglund IF
Flauenskjold IF
Dronninglundhallen, Hal 2
775912 24-03-19
kl. 13:45
U-10 Pige C
Pulje 2
Dronninglund IF 2
Flauenskjold IF
Dronninglundhallen, Hal 2
775223 24-03-19
kl. 14:30
U-14 Pige B
Pulje 3
Dronninglund IF 2
Vester Hassing GF
Dronninglundhallen, Hal 2